Пак за любовниците...

  • 7 160
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 674
. ...Ако се отдръпнеш мисля че везните ще наклонят към другата,понеже той ще помисли че те е загубил и че никога няма да му простиш.....Тои се е разкаял и се е разкъсвал между теб и другата.
Сега повече от всякога той има нужда да разбере че е направил грешка като е бил с другата.Сега той има най-голяма нужда от теб..и твоята любов която да го накра да забрави за другата.Ще го осъзнае сам, като му покажеш че си прекрасна жена и майка каквато винаги си била,че си мъдра и можеш д простиш.Само че само един път...да знае че следващ път  обратно няма.

Стига бе хора. ТОЙ, ТОЙ и пак ТОЙ. Той какво очаква, той как мисли, той как наранен, той и той. Тя не е човек. На НЕГО му било трудно, а на нея не. Мъжете са такива неадекватни, защото занят, че ще им се размине.
Понеже около нас всички имат проблеми с изневери на моя съм му казала, че ако ни се случи му събирам партакешите и да ходи къде иска. На секундата.
Аз не мога да бъда деликатна и разбираща към неверн мъж. Предпочитам да съм такава, с мъж, който си гледа съпружеските задължения и има мир и любов. Стигне ли се до изневяра - край с диалозите и разбирането.
Няма безгрешни хора.....Вместо той...може да е тя. И да е изневерила и да съжалява после.Значи ли че мъжът и би трябвало да я а третира като"боклук"...Или на жените е простено да изневеряват,и да им се прости след това...а на мъжете не?
Трябва да имаш сърце за да може да простиш на някой които се разкайва.А той се е разкайвал.Освен това aз писах да се прости,но само един път и да знае че следващ  път няма....

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 18:00 от roza66

# 46
  • Мнения: 3 674
Само искам да ти кажа, че едно куче научило ли се е да си яде лайната (с извинение) пак ще ги яде.....
Щом веднъж е кръшкал, пак ще кръшка-където е текло пак ще тече, ама друг е въпроса, че или няма да научаваш или ще си последната научила и вс. ще се присмиват зад гърба ти....ама някои жени са мазохистки и това ги устройва....

Аз не бих живяла с подобно изчадие под един покрив, но решението взимаш ти и ти ще си носиш кръста все пак....и повярвай ми наблюдавала съм доста такива ситуации и след прошка, две, три накрая пак се разделят-единственото, коета са губели жените в такъв случай е нервите си и времето си, а годинките просто летят ....

А къде ти отива гордостта тогава???

И не на последно място за едно дете е много по-здравословно да живее с спокойна среда, отколкото на фалш, интриги и изневери!

Гордоста  тук пречи да се прецени реалната ситуация.Тук случаят е по-друг.Той не и е изневерявал сиситемно и тя да му прощава всеки път...станало е за първи път,дали ще е за полседен ...незнаем.
Зависи от Него и Нея,колко се обичат и доколко искат да запазят брака си,да загърбят това  и да вървят напред с много любов.Някои успяват,други не...
Ако се е оставила да я мачкат постоянно и тя прощава всеки път...е тогава и аз бих се запитала "къде отиде гордоста тогава"?

# 47
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, при такива неприемливи постъпки, да не кажа по-силна дума, се нищи нежната психика на мъжа. Колко му е ранима душата и защо, видите ли, го е направил това.

Това дори не е една услужлива колежка свир.а да му направи. Това е връзка с друга жена, продължителна. Една тлъста лъжа, без да му мигне окото. Не знам, но никога не бих проявила търпение към такъв човек. Това за мен е висша форма на предателство.

Никакво доверие не би могло да съществува.





# 48
  • София
  • Мнения: 3 120
Много съжалявам за болката, която ти е причинил мъжът ти. Толерантността на всяка жена към изневярата е различна- някой са по-склонни да простят, за други и един такъв случай е краят на всичко. Лично аз не приемам изневярата изобщо като опция в брака, но тъй като виждам, че си склонна да му дадеш още един шанс, съветвам те да почакаш, докато се върне окончателно в България. Поговорете сериозно за случилото се, обясни му чувствата си, обидата от лъжата, прикриването, от самия факт на изневярата. Обясни му, че надали би понесла и простила втори подобен случай. За съжаление, съмнявам се, че ще можеш да му имаш доверие както преди, поне докато не мине достатъчно време. Дискретно го наблюдавай, без постоянно да му натрапваш съмненията си. Може пък като заживеете отново заедно, да му мине желанието за кръшкане. Не го оневинявам, но на много хора им падат моралните задръжки, когато са в чужбина. Отдалеченността от дома прави нещата да изглеждат по-лесни и по-позволени. 
Подкрепям съвета мъжът ти да си направи изследвания за венерически заболявания. Не си струва да рискуваш здравето си заради неговите забежки.

# 49
  • Мнения: 4 176

Няма безгрешни хора.....Вместо той...може да е тя. И да е изневерила и да съжалява после.Значи ли че мъжът и би трябвало да я а третира като"боклук"...Или на жените е простено да изневеряват,и да им се прости след това...а на мъжете не?
Трябва да имаш сърце за да може да простиш на някой които се разкайва.А той се е разкайвал.Освен това aз писах да се прости,но само един път и да знае че следващ  път няма....

Няма значение дали е ТЯ или Той. Никой не дели изневярата на мъжка и женска. За да има курвари, занчи има и курви. Разликата е, че на една курва се падат по няколко мъже Smile
Незнам дали ти е убегнало от погледа, но човека:
1. Има любовница от самото начало
2. Казал, че му е трудно да реши коя от двете
3. После се е обадил и е съобщил, че избира чужденката
4. после пък се обадил, че размислил

Към кое от избоеното да прояви жената разбиране? Я кажете вие защитнички на 'прошката", нея кой, ще я разбере и дали, ще се случи някога?

Този мъж дали е в час според вас? И е само на 24. Нали се сещате до 42 какво, ще се случи? Дали откакто е започнала аферата не е имал време да обмисли а? Дали не е лъгал МЕСЕЦИ наред? Дали му е пукало?
Пропуснах да спомена, че се е обаждал често в къщи и е повтарял колко ги обича с детето, а в същото време сигурно шиба дъртата  кобила.
Моля ви се. Тия състрадания и разбирания по филмите.
Багажа му стагам и сменям ключалката. Всичко това е гавра!

Казваш няма безгрешни хора. да така е. Разликата, че е той не е чукнал под влияние на слабост и после да каже "извинявай". Той дори не си е признал, а е имал афера. После се наложило да мисли коя от двете...

# 50
  • Мнения: 955
добре де няма ли вариант да отидеш при него за известно време. просто се качи на влак или самолет и отиди при него.те мъжете мислят основвно с другата си глава в такива ситуации.нали има някоя да го пере и глади и да му задоволява животинските нужди.
знам за такива хора,но те по никакъв начин не са заменили съпругата си.просто са намерили начин да се отърват от задължението пране ,чистене ,гладене и т.н.
Не ги оправдавам.ако през същото това време съпругите им тук намерят някого за да им върши мъжката работа в къщи ,ще последва развод с обидни имена.Но за мъжете е позволено,нали.
Все пак,пробвай го ,може просто да е едно залитане и да се е осъзнал.Не е зле да опиташ да отидеш при него.

# 51
  • Мнения: 3 674

Няма безгрешни хора.....Вместо той...може да е тя. И да е изневерила и да съжалява после.Значи ли че мъжът и би трябвало да я а третира като"боклук"...Или на жените е простено да изневеряват,и да им се прости след това...а на мъжете не?
Трябва да имаш сърце за да може да простиш на някой които се разкайва.А той се е разкайвал.Освен това aз писах да се прости,но само един път и да знае че следващ  път няма....

Няма значение дали е ТЯ или Той. Никой не дели изневярата на мъжка и женска. За да има курвари, занчи има и курви. Разликата е, че на една курва се падат по няколко мъже Smile
Незнам дали ти е убегнало от погледа, но човека:
1. Има любовница от самото начало
2. Казал, че му е трудно да реши коя от двете
3. После се е обадил и е съобщил, че избира чужденката
4. после пък се обадил, че размислил

Към кое от избоеното да прояви жената разбиране? Я кажете вие защитнички на 'прошката", нея кой, ще я разбере и дали, ще се случи някога?

Този мъж дали е в час според вас? И е само на 24. Нали се сещате до 42 какво, ще се случи? Дали откакто е започнала аферата не е имал време да обмисли а? Дали не е лъгал МЕСЕЦИ наред? Дали му е пукало?
Пропуснах да спомена, че се е обаждал често в къщи и е повтарял колко ги обича с детето, а в същото време сигурно шиба дъртата  кобила.
Моля ви се. Тия състрадания и разбирания по филмите.
Багажа му стагам и сменям ключалката. Всичко това е гавра!

Казваш няма безгрешни хора. да така е. Разликата, че е той не е чукнал под влияние на слабост и после да каже "извинявай". Той дори не си е признал, а е имал афера. После се наложило да мисли коя от двете...
Охх,незнам... ама много е заплетена работата при тях.Аз изказах  само своето мнение.

# 52
Да бе, да ...айде моля! Naughty
На един такъв му ядох попарата и не повтарям .
Един път тръгнеш ли никога не спираш -не го казвам , твърдя го!
А това със избора някакъв нов виц ли е ? Баси! Смръдльо ! Това да не е някаква лотария ? Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 2 655
Мисля си, че по всички възможни начини се опитваш да искараш нея крива, а него да оправдаеш.
Грешна теория!
Тя е на 35 г. и може наистина да е страхотна. Може за това да я е харесал и т.н.

Аз бих постъпила по следния начин: точно, когато си дойде мен няма да ме има за посрещането. Ще ида при приятелака, на гости на роднини или при майка си, но няма да остана. Поне 10 дни. Нека да бъде сам и да размисли. Кой му липсва повече?
После ще почакам той да ме потърси и да поговорим като му дам шанс да направи своя избор.
Насила не става.
В тази ситуация трябва разум не страст.
Родителите му не са ти "подкрепа". Те за нищо не стават. В проблемите винаги ще застанат зад него и ще го подкрепят и защитят. Не забравяй ТОЙ Е ТЕХЕН СИН! И винаги ще си остане такъв. Няма значение какво и как говорят.

Бях в подобна ситуация. Хората бяха зависими от мен и пак не ме защитиха, въпреки, че бях права.
Дано само да не си зависима от родителите ми и от него.
Забравих да коментирам детето.
То винаги ще остане и на двама Ви. Зави си кой как приема и разбира отговорностите.
Ако решиш да му дадеш шанс, без значение на причината, то му дай да се разбере, че това е за последно и втори път няма да има.
КЪСМЕТ! И дано вземеш правилно решение!

# 54
  • Мнения: 269
не съм чела другите изказвания, но за мен това е една голяма "дупка" в отношенията ви Sad Което може да е и за добро, де, не се знае кжо ще стане, кой кой ще срещне и така! Wink Важното е детето да си има татко-независимо дали ще живее с него. Тва при положени, че таткото много си държи на тази роля, иначе-прав му път!!! Close Аз така мисля-ти се чуствай свободна-да се срещаш с когото искаш, да чустваш.., но не прекъсвай връзката на детето с баща му, пак казвам, ако самият баща я иска тази връзка. А щом те подкрепят и техните-на улицата няма да останете! Аз лично не бих простила, поне не докато и аз не изжижея някоя авантюра! Peace
Успех и знай че жените са много силни и ще успееш, независимо какво решиш, важното е наистина да го искаш!!! Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 221
Много съжалявам за болката, която ти е причинил мъжът ти. Толерантността на всяка жена към изневярата е различна- някой са по-склонни да простят, за други и един такъв случай е краят на всичко. Лично аз не приемам изневярата изобщо като опция в брака, но тъй като виждам, че си склонна да му дадеш още един шанс, съветвам те да почакаш, докато се върне окончателно в България. Поговорете сериозно за случилото се, обясни му чувствата си, обидата от лъжата, прикриването, от самия факт на изневярата. Обясни му, че надали би понесла и простила втори подобен случай. За съжаление, съмнявам се, че ще можеш да му имаш доверие както преди, поне докато не мине достатъчно време. Дискретно го наблюдавай, без постоянно да му натрапваш съмненията си. Може пък като заживеете отново заедно, да му мине желанието за кръшкане. Не го оневинявам, но на много хора им падат моралните задръжки, когато са в чужбина. Отдалеченността от дома прави нещата да изглеждат по-лесни и по-позволени. 
Подкрепям съвета мъжът ти да си направи изследвания за венерически заболявания. Не си струва да рискуваш здравето си заради неговите забежки.
 Любопитно ми е що си мислиш, че любовницата е някоя сифилстична малоумница да ти разкажа ли аз за една любовница. Моя позната много красива и два пъти  по 1000 проста. Мислеше си, че светът се върти око големите и очи и бюста и. Не работеше не се образоваше пазаруваше и фитнесруваше основно.Мъжът и я издържаше . Замина веднъж на почивка, и класически се върна преди датата на която беше казала. Отворила вратата на къщата и от към хола се чул кръшен женски смях. В русата и глава нахлули мисли и представи за 20 годишна стойна красавица, отворила вратата а там жена на годините на мъжа и закръглена и грозна...но очите на мъжът и греели влюбено и намирали отговор отсреща. Познай с кого живее мъжът сега

# 56
  • Мнения: 563
. ...Ако се отдръпнеш мисля че везните ще наклонят към другата,понеже той ще помисли че те е загубил и че никога няма да му простиш.....Тои се е разкаял и се е разкъсвал между теб и другата.
Сега повече от всякога той има нужда да разбере че е направил грешка като е бил с другата.Сега той има най-голяма нужда от теб..и твоята любов която да го накра да забрави за другата.Ще го осъзнае сам, като му покажеш че си прекрасна жена и майка каквато винаги си била,че си мъдра и можеш д простиш.Само че само един път...да знае че следващ път  обратно няма.

Стига бе хора. ТОЙ, ТОЙ и пак ТОЙ. Той какво очаква, той как мисли, той как наранен, той и той. Тя не е човек. На НЕГО му било трудно, а на нея не. Мъжете са такива неадекватни, защото занят, че ще им се размине.
Понеже около нас всички имат проблеми с изневери на моя съм му казала, че ако ни се случи му събирам партакешите и да ходи къде иска. На секундата.
Аз не мога да бъда деликатна и разбираща към неверн мъж. Предпочитам да съм такава, с мъж, който си гледа съпружеските задължения и има мир и любов. Стигне ли се до изневяра - край с диалозите и разбирането.
шапка ти свалям Grinning много добре си го казала Laughing

# 57
  • Мнения: 2 673
честно казано исках да ти отговоря както го е направила МАМИЦА, но ..си викам - айде да съм по-мека....
Всъщност мисля абсолютно като нея!!!

# 58
  • Мнения: 3 674
честно казано исках да ти отговоря както го е направила МАМИЦА, но ..си викам - айде да съм по-мека....
Всъщност мисля абсолютно като нея!!!
. ...Ако се отдръпнеш мисля че везните ще наклонят към другата,понеже той ще помисли че те е загубил и че никога няма да му простиш.....Тои се е разкаял и се е разкъсвал между теб и другата.
Сега повече от всякога той има нужда да разбере че е направил грешка като е бил с другата.Сега той има най-голяма нужда от теб..и твоята любов която да го накра да забрави за другата.Ще го осъзнае сам, като му покажеш че си прекрасна жена и майка каквато винаги си била,че си мъдра и можеш д простиш.Само че само един път...да знае че следващ път  обратно няма.



Стига бе хора. ТОЙ, ТОЙ и пак ТОЙ. Той какво очаква, той как мисли, той как наранен, той и той. Тя не е човек. На НЕГО му било трудно, а на нея не. Мъжете са такива неадекватни, защото занят, че ще им се размине.
Понеже около нас всички имат проблеми с изневери на моя съм му казала, че ако ни се случи му събирам партакешите и да ходи къде иска. На секундата.
Аз не мога да бъда деликатна и разбираща към неверн мъж. Предпочитам да съм такава, с мъж, който си гледа съпружеските задължения и има мир и любов. Стигне ли се до изневяра - край с диалозите и разбирането.
шапка ти свалям Grinning много добре си го казала Laughing

Значи  хора вие просто ей така от РАЗ и...край...! Няма брак,няма съпруг,няма семейство...Бием шута и това е?Не е  ли малко прибързано и крайно?? За прошка говорим,поне един път да се прости?!Не можем ли....нямаме ли сърце?? Няма безгрешни хора...на всеки може да се случи бе хора!

# 59
  • Мнения: 563

[/quote]

Значи  хора вие просто ей така от РАЗ и...край...! Няма брак,няма съпруг,няма семейство...Бием шута и това е?Не е  ли малко прибързано и крайно?? За прошка говорим,поне един път да се прости?!Не можем ли....нямаме ли сърце?? Няма безгрешни хора...на всеки може да се случи бе хора!


[/quote]
да, така мисля. Ако е за еднократна забивка, прошката е гарантирана, щото всички сме хора. НО такива афери с месеци, пък и да седя да чакам и да ме избира  после, ай сиктир!
Няма брак, викаш - ми то ако е имало брак, нямало е да има любовници с месеци мисля си аз. Какъв брак, какво семейство, какви пет лева? Та...излиза май че нямам сърце Laughing и не, на мен не може да се случи. Еднократно, може. Афера с месеци - не. Мъжът ми не заслужава да бъде лъган и правен на маймуна, съответно ще му бъде съобщено още в зародиш.  Толкоз - за мен не е крайно. Хубаво е че има и хора дето търпението им е голямо де, ако всеки режеше веднага, колко ли семейства щяха да останат newsm78
роза, не се заяждам, да не се обидиш.

Общи условия

Активация на акаунт