Пак за любовниците...

  • 7 169
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 674
Ситуцията е страшно деликатна...в никакъв случаи не бих се отдръпнала или му трила сол на главата.Но бих показала че съм много наранена. ...Ако се отдръпнеш мисля че везните ще наклонят към другата,понеже той ще помисли че те е загубил и че никога няма да му простиш.....Тои се е разкаял и се е разкъсвал между теб и другата.
Сега повече от всякога той има нужда да разбере че е направил грешка като е бил с другата.Ще го осъзнае сам, като му покажеш че си прекрасна жена и майка каквато винаги си била,че си мъдра и можеш д простиш.Само че само един път...да знае че следващ път  обратно няма.
Знам само че рзстоянията са лошо нещо...хората се чувстват самотни  без близките си и правят грешки които могат да им костват много.Желая ти успех и щастливо развитие на нещата    bouquet

Мисля че си напълно права и точно това трябва да направя.

Успех и много любов и на двама ви  bouquet Heart Eyes

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Виж, всички сме хора, а значи грешим. Прошката е едно от най-големите достойнства на човек. Прости ако видиш, че е минала история и се разкайва!
Аз имам принципи в живота и един от тях е личната свобода. Нямам нищо против човек да си изживява някакви залитания (Господи, кой е казал, че след като се омъжим, трябва да престанем да се влюбваме! Би било ужасно!), но стига човек да се старае да предпазва съпруга си от подобна мъка и да държи на семейството, не виждам нищо лошо. Никога не бих се опитвала да разбера има ли си любовница мъжа ми или не.
Държа обаче, когато е в къщи да е пълноценен съпруг и баща. В противен случай, да върви там, където се чувства по-добре.

Мъжът ми е бил доста години в чужбина без нас. Много далеч съм от мисълта, че не е имал никой през това време (та той нормален мъж ли е или как?) , но съм предупредила, че не искам никога и по никакв начин да научавам за това. Както и всячески го опазвам разбира се от знанието на мои авантюри (аз също не съм от желязо).
Подкрепям това мнение с две ръце,нищо че когато го кажа на глас всички ме смятат за хахо.Как съм можела да разсъждавам така и да съм нямала нищо против.Против имам,ако знам.И знаем,кога л....то замирисва.Така че не рови повече и не си трови нервите.Каквото е писано да се случва,ще се случи.

# 32
  • Мнения: 2 556
Ако мъжът ми е толкова глупав, че допусне да разбера за негова афера в чужбина, и то траяла с месеци, тесен ще му се види света. Не защото съм супер бойно настроена, напротив, случвало ми се е в далечното минало да прощавам точно изневяра, и то напълно, и знам, че съм способна да го направя, без да ме гризе отвътре. Обаче тогава не съм имала нито семейство, нито деца.

Но да ме остави мъжът ми мен да се оправям тук с децата, а той да си хване гадже, че и да стигне до мен информацията - няма да стане. Прошка може, но след много време и хиляди усилия от негова страна. В никакъв случай не бих го посрещнала с вечеря на свещи, защото разбираш ли, предпочел все пак при мен да се върне! Знам, че не е най-правилното, но такива номера бих му спретнала, че 100 пъти ще съжали за този си гаф. И пак казвам, не знам дали бих му простила, освен ако той не се тръшне яко, и то за дълъг период от време.

# 33
  • Мнения: 50
Не искам да звуча песимистично, но веднъж щом го е направил,  ще повтори. Sad
Никога няма да чустваш сигурна.Помисли си дали ще можеш да му имаш доверие и да разчиташ на него.
Ако отговора е да- дай му  шанс.

# 34
  • София
  • Мнения: 67
Директно си заминавам с детето!

# 35
  • Мнения: 104
По думите ти разбирам ,че си готова да му простиш.Ще се радвам ако нещата се оправят.
   Изпадала съм в подобна ситуация,но тогава нямах дете.Аз не простих,прекратих 4годишна връзка,за което не съжалявам ни най-малко.

# 36
  • Мнения: 508
Случвало ми се е няколко пъти с бивши гаджета.Много боли наистина,но когато сте само гаджета бързо минава сякаш.Даваш му свободно и продължаваш напред.Случи ми се веднъж и със съпруга ми.Още не бяхме женени,но бяхме определили дата за сватбата.Той беше вече в Англия от една година.Завъртяла се една мома българка,разведена с две деца.Никой не ми каза-просто интуиция.Призна си веднага.....................но продължи с нея.Лъжеше мен,лъжеше  и нея.Миналото е погребано и сега сме женени и имаме две прекрасни деца.Но ако се слу4и пак ,няма да забравя и ще си тръгна.Толкова години вече не ми е дал повод.Явно си научи урока.Въпросната беше толкова нагло същество,че чак се опита да ме тормози и по телефона.Само едно ще ти кажа миличка-не бих му вярвала.Пред очите ми се разпаднаха много бракове,а други продължават в лъжа.Дали чужбината ни променя или ние сме така устроени......Той щом още в началото си е хванал мацка и щом е заявил пред теб,че не може да я остави работата е ясна.Няма да ти кажа да се разведеш,нито пък да останеш с него.Ти сама трябва да прецениш.Аз не бих останала с този човек.Сега се сещам за наша близка.Съпругът и беше много години на работа в бившия Съветски съюз.Върна се човека и след една година се изтърси тамошната му жена и дете.Не го пожелавам на никой.

# 37
  • Мнения: 236
ужас  #Crazyмъжа ти е за убиване аз не бих простила,като се прибере ще му връча да подписва за развод..и айде а ти си и с дете  #Cussing out #Cussing out

# 38
  • Мнения: 2 673
Не знам как ще прозвучи, но като се върне го накарай да си направи тест за Васерман, СПИН и хепатит В. Една приятелка нейния плазмодий я беше заразил..е не с гореизброените, слава Богу.
Щом си идва за постоянно, добре.
Поискай да си смени СИМ картата.
Това да не пътува до там е решение, но пък ако е влюбчив, ще го клъвне друга, така че..ПРОСТО го проверявай, ако въобще останеш с него.
Ако се издъни втори път, развод!

# 39
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
хвнах мъжо с любовни смс като бях бременна
е разликата еч той рева че не било сериозно а били майтапи
както и да е - мисля си, че искаш да му дадеш шанс
дай му го
после - ще видиш дали можеш да живееш с него - щото едно е да простиш, ама друго - да го гледаш и да мислиш къде ли го е целувала друга и какво ли той й е говорил и ....
знаеш за какво говоря
това не се залбравя по команда
това не се забравя дори да простиш
има хора могат да преодолеят това, други - не...
"поживем - увидим"
само това мога да ти дам като съвет - както и да дадеш на себе си - най-вече шанс да опиташ - винаги можеш да го изгониш!

# 40
  • Мнения: 4 176
Мога да отговоря за себе си. Само заради дискомфорта, който ми е създал бих го посъветвала да забрави адреса към къщи. Дали я обича, дали мен обича- не ме интересува. Искам прост живот без усложнения. Защо пък все трябва да анализираме и разсъждаваме НЕГО какво го е тласнало към това? Той как се чувства? Той къде би или не би живял?
Просто не ме интересува.
Те всичко казват " раздялата е най-лесното нещо". Еми да, аз не искам да ми е сложно пък.

# 41
  • Мнения: 4 176
. ...Ако се отдръпнеш мисля че везните ще наклонят към другата,понеже той ще помисли че те е загубил и че никога няма да му простиш.....Тои се е разкаял и се е разкъсвал между теб и другата.
Сега повече от всякога той има нужда да разбере че е направил грешка като е бил с другата.Сега той има най-голяма нужда от теб..и твоята любов която да го накра да забрави за другата.Ще го осъзнае сам, като му покажеш че си прекрасна жена и майка каквато винаги си била,че си мъдра и можеш д простиш.Само че само един път...да знае че следващ път  обратно няма.

Стига бе хора. ТОЙ, ТОЙ и пак ТОЙ. Той какво очаква, той как мисли, той как наранен, той и той. Тя не е човек. На НЕГО му било трудно, а на нея не. Мъжете са такива неадекватни, защото занят, че ще им се размине.
Понеже около нас всички имат проблеми с изневери на моя съм му казала, че ако ни се случи му събирам партакешите и да ходи къде иска. На секундата.
Аз не мога да бъда деликатна и разбираща към неверн мъж. Предпочитам да съм такава, с мъж, който си гледа съпружеските задължения и има мир и любов. Стигне ли се до изневяра - край с диалозите и разбирането.

# 42
  • Мнения: 4 068
Мамице, подкрепям те изцяло. Какво сте започнали да обяснявате на момичето той от какво имал нужда и разни такима глупости. Той е изневерил бе хора. Кво ми дреме от какво има нужда? Ако съм аз просто с нуждите приключваме до тук. Да ходи друг да му ги задоволява щом толкова много желаещи има. Все ние трябва да сме разбиращите. Ами преставете си обратната ситуация а? Ако тя си беше поживяма известно време в чужбина с дург мъж дали тогава този хубостник щеше да прояви разбиране и да вземе да и се кланя щото имала нужда разбираш ли. Ай стига глупости вече.

# 43
Не съм съгласен нито с Mamica нито с renci. Обсъждането се води точно, защото се зачитат нейните нужди и разбирания. А се обсъжда ТОЙ, защото постъпката е негова. Ако тя мислеше като вас въобще нямаше да пусне темата. Само че тя очевидно го обича и не иска да се разделят. Прекалено крайно се изказвате. Човек ще рече, че никога не сте изпитвали чувства към втори човек, а не само към мъжете си. А дори и да не сте ... позволете на другите да изпитват.
Излъгал я е - лошо. Признал си е - да му прости ако иска. Аз бих.

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 13:24 от lyubitel

# 44
  • Мнения: 2 498
Само искам да ти кажа, че едно куче научило ли се е да си яде лайната (с извинение) пак ще ги яде.....
Щом веднъж е кръшкал, пак ще кръшка-където е текло пак ще тече, ама друг е въпроса, че или няма да научаваш или ще си последната научила и вс. ще се присмиват зад гърба ти....ама някои жени са мазохистки и това ги устройва....

Аз не бих живяла с подобно изчадие под един покрив, но решението взимаш ти и ти ще си носиш кръста все пак....и повярвай ми наблюдавала съм доста такива ситуации и след прошка, две, три накрая пак се разделят-единственото, коета са губели жените в такъв случай е нервите си и времето си, а годинките просто летят ....

А къде ти отива гордостта тогава???

И не на последно място за едно дете е много по-здравословно да живее с спокойна среда, отколкото на фалш, интриги и изневери!

Общи условия

Активация на акаунт