Жените, парите и пълноценността

  • 4 158
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
Бих се чуствала добре до мъж,който има поне колкото мен,не по-малко.
Самият той няма да се чуства добре.

# 16
  • Мнения: 677
Бих се чуствала добре до мъж,който има поне колкото мен,не по-малко.
Самият той няма да се чуства добре.
Е аз кво съм виновен,че А.Джоли изкарва толкоа много..Много си ми е добре до нея,дреме ми..

# 17
  • Мнения: 779
Бих се чуствала добре до мъж,който има поне колкото мен,не по-малко.
Самият той няма да се чуства добре.
Е аз кво съм виновен,че А.Джоли изкарва толкоа много..Много си ми е добре до нея,дреме ми..
Кефиш  Peace,евала,бате  Mr. Green
А по темата  - мен с лачена кола и мезонет не мож ме впечатли, ако има 1 лъжичка мозък в тиквата Sunglasses (Жорката да не го приема лично Wink ).

# 18
  • Мнения: 239
Бих се чуствала добре до мъж,който има поне колкото мен,не по-малко.
Самият той няма да се чуства добре.
Е аз кво съм виновен,че А.Джоли изкарва толкоа много..Много си ми е добре до нея,дреме ми..
Кефиш  Peace,евала,бате  Mr. Green
А по темата  - мен с лачена кола и мезонет не мож ме впечатли, ако има 1 лъжичка мозък в тиквата Sunglasses (Жорката да не го приема лично Wink ).

няма как да го приемам лично защото съм завършил Датския Колеж все пак ако се сещаш за какво говорим, а?

# 19
  • Мнения: 1 418
Бих се чуствала добре до мъж,който има поне колкото мен,не по-малко.
Самият той няма да се чуства добре.
Е аз кво съм виновен,че А.Джоли изкарва толкоа много..Много си ми е добре до нея,дреме ми..
Забравяш малката подробност,че е омъжена(не че има значение,ама живее с мъжът си),има 3 чавета и сигурно не е чувала за България.

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
      Задължително ли е за да се чувстваш пълноценна жена партньора ти да ти е  осигурил охолен и материално-безоблачен живот ?

Така е по- лесно

# 21
  • Мнения: 677
Тути,викай ми Брад  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 418
ОК.Ама бива ли на таз красавица да изневеряваш с Наомито?
Нещо на блек енд уайт те избива...Дали заради чаветата?

# 23
  • Мнения: 677
Е сънища,не мога да ги контролирам..То аз ако можех,ехееей..

# 24
  • Мнения: 1 418
Ама те идват от подсъзнанието,нали знаеш?

# 25
  • Мнения: 5 622
Нормално е това, което каза Десислава. Все пак тя се движи в такива среди...

Ако не беше толкова зивестна, успяла и т.н.т, нямаше да мисли така.

И все пак, аз също не бих ходила с някой, с Лада  Stop

# 26
  • Мнения: 2 759
Бих се чуствала добре до мъж,който има поне колкото мен,не по-малко.
Самият той няма да се чуства добре.
           Молим ти се. Нямаш си хабер даже какво са чули ушите ми от приятелки. Чувстват се прекрасно  Sick.

# 27
  • Мнения: 1 418
И моите.Обаче,ако имам нужда от роб ще си взема такъв,няма да се омъжвам за него.

# 28
  • Мнения: 1 180
Ееее, като започнете с такива теми.... Естествено, че се чувствам по-добре с пари около мен - независимо в каква форма са - мезонети, хубави коли, екзотични почивки.... Извинявайте, ама само с една гола лИбов и възвишени чувства не се живее дълго. Е, как без пари, аджеба, този мъж ще ти покаже , че те обича - то не става само с думи и действия, или поне омръзва. Кой каквото ще да ми говори, парите са си важно нещо /не казвам най-важното, но доста важно!/.

# 29
  • Мнения: 495
гледах предаването и слушах изказването на ДесиСлава /така ли се пише  newsm78/
смятам, че тя имаше предвид равностойност между партньорите, а Венета нарочно извъртя нещата и й набута думи в устата, само и само да излезе сензацията, както обичайно прави всъщност.....
за мен е нормално една успяла жена да иска до себе си успял мъж

Общи условия

Активация на акаунт