Звездни Компромати - Април'24

  • 258 796
  • 2 139
  •   2
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 1 366
А това е дъщеря им Александра, и тя е психоложка. Много я харесвам. Представям си как ѝ се отрязява да бере такъв срам с този безсрамен и гнусен баща
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 17 апр 2024, 15:56 от AryaSt

# 1 246
  • Мнения: 218
Може пък такива жени да са щастливи и в хармония със себе си. Защо пък трябва да се чувстват унижени?

# 1 247
  • Sofia
  • Мнения: 26 656
Наскоро Мадлен А. беше пуснала снимка с пръстен и отдолу беше написала,че го получила за 30+год. брак 🤔
Скрит текст:

# 1 248
  • Мнения: 5 913
Я дайте да оценим камъка отговаря ли по размер на позора от снимките?
Мисля, че и двете - майка и дъщеря няма какво да им пречи изкукуригването на Летящия Алгафари. Срама си е само негов.

# 1 249
  • Мнения: 1 366
А тя казала ли е нещо по повод.. случая?

# 1 250
  • Мнения: 24 761
Поредната психоложка ще е щерката. А синчето? Депутат май беше. Бебе има да храни.... Идилия

# 1 251
  • Мнения: 1 366
Те не са виновни (само Мадлен, че не го е разкарала), и въпреки това аз ако имах такъв баща, щях да потъна в земята от срам от него 😐

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 11:29 от AryaSt

# 1 252
  • Мнения: 3 290
Имам едни познати в полуотворена връзка, но там уговорката е всичко да е дискретно.

# 1 253
  • Glasgow
  • Мнения: 4 643
Полуотворена какво е, когато само мъжът хойка?

# 1 254
  • Мнения: 1 366
Поредният пример, че винаги точно при психолози, гурута, розови балони и т.н. животите им са най-големите каши и реално последното нещо, което би искал, е да си на тяхно място.

Последна редакция: ср, 17 апр 2024, 16:05 от AryaSt

# 1 255
  • Мнения: 2 111
Тази година полу-отворена, догодина - изцяло!
Beauty queen, не се сдържах Joy
Отвратителна е историята на сем.Алгафари, но тя си е избрала да стои там.

# 1 256
  • Мнения: 3 290
Полуотворена какво е, когато само мъжът хойка?

И двамата могат, но уговорката е да е по изключение, рядко да се случва. Може терминът да не е “отворена връзка”, а по-скоро ако нещо се случи и е еднократно, другата страна си затваря очите. По-скоро идеята е да има толерантност, ако е рядко.
Тази година полу-отворена, догодина - изцяло!
Beauty queen, не се сдържах Joy

А питаш ли ме мен, докато ги слушах тези детайлни договорни отношения 😂. Имаше си и приблизителни бройки и периоди уточнени. Доколкото разбрах, става дума за две-три отклонения на човек в рамките на десетина години.

Хората ги уточняват тези неща 😃

# 1 257
  • София
  • Мнения: 1 799
Този дядо хубаво си намерил любовница да си палува с нея, само не разбирам тези снимки кому са нужни? Много унизително за жена му.

# 1 258
  • София
  • Мнения: 1 485
Полуотворена какво е, когато само мъжът хойка?
Ох, голям майтап, такава сигурно се нарича отворена само от едната страна:joy:

# 1 259
  • Мнения: 9 451
Всъщност,отворена връзка е всички други хора да знаят,че тия двамцата могат да правят секс с когото си поискат. Откровено тъпо е!

Общи условия

Активация на акаунт