Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Априлска вещерска и спортна

  • 67 199
  • 2 031
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 10 913
Какво е сиренето,  Ренко, пропуснала съм овче или козе?

Сиросче, ако се притесняваш за нас, а ти се пише, хич не се спирай,  ей сега ще се заям с теб Heart Eyes

# 1 396
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Ренко, де да бях там Blush

# 1 397
  • Мнения: 6 313
Овче, Ули.Не мирише на нищо,но пусто,не мога и не мога да се пречупя и опитам 🙄
Мисте,така и предположих.Дано скоро посетиш подобно местенце!

# 1 398
  • Мнения: 18 581
Ренко, пак ли е болно шефчето? Дано със затоплянето на времето поразреди малко.

Изпратихме голямата на екскурзията. Тръгна с желание. Ще пътуват цяла нощ. Хич не ме кефи тоя нощен преход. Натъпках ѝ раницата с хранителни запаси (2 тортили с Филаделфия и сьомга, 2 понички, 2 ябълки, орехи, царевичен чипс, солети, бисквити и шоколад), защото като нямам контрол, ме избива да снабдявам продоволствия.

# 1 399
  • Мнения: 2 817
Ренко, до първи клас ще е така, после един път в годината.
Попи, всичко ще е наред и детето ще се забавлява.
Наспорт за една огромна муня, тоест за мен.
Първо аха да пресоля гарнитурата към агнешкото. Сложих на ориза сол, а после добавих бульон от агнешкото, да ама и в него имаше сол. Разрязах един картоф и спасих манджата, но за ВТОРИ път заедно с обелките си изхвърлих белачката в боклука!!! И кога се освятках какви съм ги свършила - да познахте, след като боклука отиде в контейнера. Преди месец пак така се подредих, без белачки останах.
Налях си питие и сядам да кротувам.

# 1 400
  • Мнения: 7 316
Ренко, ти май си казвала за тези хора, но пустата ми памет е крайно неуслужлива.
Болно ли е Шефчето?

Сиросче Hug Хубаво е казала Ренко за доброто и зло, Бър също.
Използвам момента да се извиня, че ви товаря и да ви благодаря отново за всичко. Чудна компания сте и се чувствам истинска късметлийка, че съм част от нея.

У нас за вечеря дробчета (пак), за утре спанак с ориз (пак). Баница щях да правя, но неуслужливата ми памет ми врътна номер и забравих да си купя кори.

Уинд, ти белачката, аз бъркалката от хлебопекарната. Днес ми пристигна новата. МУ ме поднася, че трябва да си направя абонамент за копчета за лаптопа и за бъркалки, да ми пращали редовно нови, че ги чупя/изхвърлям.

# 1 401
  • Мнения: 7 864
Сири, Бърд! Пишете, заяждайте се, споделяйте! Който се чувства натоварен, ще ви пропуска постовете определено време и толкоз! По- важното в случая е вие да има къде сравинтелно спокойно да изпуснете парата. Hug

Мистева! Ш' та бия! ЗнаЙш ли как ми се ослюнчи устата при вида на снимката? А? А?
И аз като Попи- то напоследък завършвам с храненията рано, по възможност до 18,30- 19 часа, рядко се присъединявам за вечеря със семейството. Не че не го правя, но не всяка вечер. И това при мен работи, резултати има, пък от там и мотивация. Та в този ред на мисли, днес си избумках калориЙте за отрицателно време, още преди 18 вече бях с "ключе" на дъвкателните органи Grinning и преди малко усетих, че леко започва да ми пристъргва. Няма да се яде днес повече- това ясно, но като ги видях теЗ мезета, туй ми ти вИно, гледката... рЕзко огладнях и ожаднях!

Попи, точно щях да питам какво стана с екскурзията и минала ли е. Дано остане доволна тиЙнката в крайна сметка, а ти да не я мислиш прекалено! Hug

Ренко, да се оправя Шефчето! Hug

# 1 402
  • Варна
  • Мнения: 2 757
Добро утро от слънчева Варна!



И малко цвят от нашата Морска градина

Скрит текст:








ПП Сири и Бърд, също исках да кажа, че нямам нищо против, да чета каквото и да си излеете. И аз го правя и съм безкрано благодарна за разбирането тук!

Последна редакция: нд, 21 апр 2024, 08:01 от Dorchester

# 1 403
  • Мнения: 8 925
Добро утро!
  Ние снощи пак до 3.00ч , гледахме сватбата на децата.
   Всички спят, дано дъщеря ми и Кати поспят.На голямата й липсва съм, на дребоса също. Почти съм сигурна,че нейните тръшканици и мрънканици , които са най-често през делничните дни, са от недостатъчен сън в яслата.

# 1 404
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Добро!

# 1 405
  • Мнения: 8 925
Попи,ще мине екскурзията добре и Попчето ще се забавлява! Казах!
   Ренко, съжалявам за Шефчето!Да се оправя лесно и бързо!

# 1 406
  • sf
  • Мнения: 10 197
Добро утро! Днес ще помързелувам, ще свърша само най-минималното вкъщи, че от утре шест дни първа смяна ме чака.
БНД ми остави скъпоценната си кола утре да я карам на сервиз, щот си е навил, че в цялата Вселена само този майстор може са в прави. 😆🤣 А сервизът е на майната си и нямам представа как ще го намеря и прибера после. 😱

# 1 407
  • София
  • Мнения: 18 736
Добро утро.
Освен да нахрсня животните други нямам.

Донси да помагаме с нещо?

# 1 408
  • Мнения: 8 925
Как е Павчо?

# 1 409
  • София
  • Мнения: 18 736
Почива, сутрин е много зле, едва става, уморява се.

Общи условия

Активация на акаунт