Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Априлска вещерска и спортна

  • 72 189
  • 2 031
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 18 681
Горкият! Дано бързо се възстанови организмът.

Дайте идея в какво мога да вложа едни 7-8 банана? Аз прости въглехидрати почти не ям, а сме само с дребната тази седмица, така че трябва да е нещо основно за нея. Ако е печиво, не трябва да изглежда глетаво, защото няма и да го опита .

# 1 411
  • София
  • Мнения: 14 115
Банана бреад, но с някакво алтернативно брашно или палачинки. Все трябва брашно да ползваш някакво. Иначе, ако не са супер изгнили, можеш да ги суши.

# 1 412
  • Мнения: 18 681
Благодаря, Ре! А банановият хляб много ли е влажен?

# 1 413
  • София
  • Мнения: 14 115
Да Попи. Най-интересното е, че МН е супер алергичен от сурови банани, но ако са обработени няма проблем.
Ако искаш са обереш влажността, добави смляни ядки.

# 1 414
  • Мнения: 10 963
Попи, замрази ги и после в блендера на сладолед.

Печиво с банани, няма как да не ти стане глетаво или на джуджешки хляб, ако сложиш много "брашно" да обере.

# 1 415
  • София
  • Мнения: 10 462
Банани фламбе, но не знам дали ти се връзват в начина на хранене.

# 1 416
  • София
  • Мнения: 14 115
Абе всичко с коняк се връзва 🤣.

# 1 417
  • Мнения: 18 681
Твърд алкохол нямам и горелка/запалка нямам, та по-скоро не ми се връзват с наличния инструментариум. Joy

Май на сладолед ще ходят.

# 1 418
  • Мнения: 856
С част от тях може да направиш някакъв вид пудинг с чия. Закуска с овесени ядки. Смутита разни. Често правя за малкия бананови палачинки, но пък са леко глетави, та не стават.

# 1 419
  • София
  • Мнения: 5 946
Кремче, Попи. Банани, маскарпоне, ванилия, мед, щоколад по желание.

# 1 420
  • София
  • Мнения: 14 115
Арти, Попито май по-диетично иска 🤣. То със сметана и маскарпоне и шоколад и ла@но ще върви 🤣.

# 1 421
  • Мнения: 18 681
Ааа не, може и да не е чак диетично, аз така или иначе най-много да опитам. Ама понеже само дребната ще го яде тая седмица, не върви да я наблъскам с калории за месец напред. Joy

# 1 422
  • Мнения: 6 333
Попи,бананови палачинки/хапки.Гъста палачинкова смес,потопени в нея кръгчета банана,и изпечени на тиган.
При Шефа май ще се окаже някоя алергия.Уж викам дано,щото до преди три дни още пиеше илачи.Ама пък алергичен ринит е много кофти нещо.Батко му го "хвана" по-рано тази година.Скоро чакам и аз симптоми...

# 1 423
  • София
  • Мнения: 5 946
Арти, Попито май по-диетично иска 🤣. То със сметана и маскарпоне и шоколад и ла@но ще върви 🤣.

Ах, гадино. Simple Smile Коняк да не забравиш, че ми е любимото питие. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Ааа не, може и да не е чак диетично, аз така или иначе най-много да опитам. Ама понеже само дребната ще го яде тая седмица, не върви да я наблъскам с калории за месец напред. Joy

Попи, я ги изхвърлете тези банани, да не ги мислиш. Simple Smile
Или ги сготви с пилешко.

# 1 424
  • София
  • Мнения: 14 115
Бананите за готвене са различен вид. Не са толкова сладки и са доста по-хлебни. Както и мангото. МН беше купил по погрешка манго за готвене и вика, абе нещо не е ок, дали да не го оставим да узрее 🤣

Общи условия

Активация на акаунт