Забраняват живеенето с родителите слет 20-сет годишна възрас???

  • 3 041
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 634
И това доживяхме! Онези идеоти, нашите мили депотати измислиха нова тапотия - искът да забранят на хората над 20-сет години да живеят в бащиния си дом и така да ги принудят да си копуват жилища!!!

Строителната мафия е загрижена от фактът, че у нас има повече празни новопостроени апартаменти, отколкото хора без собсвен дом! Затова искът да принудят младити младити хора да си копуваме апартаменти ново строителство! Вече са се разбрали с банките да отпускат безлихвени ипотеки на всички желаетщи!!!

Аз не съм сагласен с това! Аз си имам дом и не изкам да ходя да живея на друго място! Направил съм ремонт за много пари на детската си стая и никои нема право да ме маха от домът ми!!!

Моля да потпишете петицията, която съм направи и да се исправим срещу тази престъпна несправедливос!!!

# 1
  • Мнения: 179
🤣🤣🤣 Първи април!!!

# 2
  • Мнения: 1 554
Домашните любимци поне могат ли да останат, или и на тях трябва да търсим нови колибки?

# 3
  • France
  • Мнения: 12 589
Браво, как'Сийке, за секунда се вързах.

# 4
  • Мнения: 7 278
Бих подписала петиция за пълното изкореняване на неграмотността.

# 5
  • Мнения: 18 528
Подписах Heart

# 6
  • Мнения: 40 944
А задължителният по закона за семейството секс три пъти седмично кога ще мине на второ четене?

# 7
  • Мнения: 185
Браво,смело напред на младите. Добър стимул за аъздаване исплотяване на семейство. Да направят и данък Мома/Ерген

# 8
  • София
  • Мнения: 10 331
Буахахаха! А мама как ще ме завива нощем? Само на 42 годинки съм.

# 9
  • Мнения: 6 258
Е, чак толкова неграмотни не са днешните младежи. Уж 😃

# 10
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Добър опит за първоаприлска шега.Пуснете го из ФБ пространството,но без правописните грешки,и гледайте сеир Smiley

# 11
  • София
  • Мнения: 7 878
За заварените няма ли да има изключение?

# 12
  • София
  • Мнения: 28 591
Не е лесно да пишеш неграмотно, когато си грамотен. Оценявам го Smile

# 13
  • Мнения: 48
Добър опит за първоаприлска шега.Пуснете го из ФБ пространството,но без правописните грешки,и гледайте сеир Smiley

И с правописните грешки ще го изкльопат Laughing

Иначе по темата - admiracii! Подписано и споделено!

# 14
  • Мнения: 18 528
Пише се адмираций, научете го този български език най-сетне. Sad

Общи условия

Активация на акаунт