Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 145 - април 2024)

  • 90 195
  • 1 168
  •   1
Отговори
# 1 020
# 1 021
  • Мнения: 27
Днес само от зъболекарския кабинет ми звъннаха да ми напомнят за часа ми утре, мрън .... то срам да кажа от 1 година 1 ваучер на Фешън дейс съм спечелила.

# 1 022
  • Мнения: 107
Играта на Маги в Кауфланд е вече с активен линк https://www.nestle.bg/bg/maggi_kaufland

# 1 023
  • Мнения: 27
На Ева нова, не съм я виждала тук- https://eva.bg/games/174-Igrata-na-EVA-i-So-Simple-Cosmetics

# 1 024
  • Мнения: 269
Пристигна наградата от форумната игра и Биофлора kids. Синът ми (на 3г.) опита една таблетка и каза "Дай още". Това рядко се е случвало и съм много доволна. Опаковката пристигна с панделка точно като подарък... Жалко, че не я снимах преди да я разваля.

# 1 025
# 1 026
  • Мнения: 104
Ето и моя подарък от биофлора

# 1 027
  • Мнения: 1 018
Олеееее, хора! Толкова съм щастлива!
Имам имейл от КК, че печеля 500 лв за озон 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩.
Само преди 5 мин регистрирах няколко капачки и си викам, чакай да пусна билет за 50 и 100 лв, че това теглене не ме огря.
След 300та лв за фешън дейс, не вярвах, че пак ще ме огрее за голяма награда.
Много, много съм щастлива.
Мрънкането помага 😅, ама наистина. Днес на обяд ви помрънкам, че ме няма в нивея, линд и КК и сега изненада.

# 1 028
  • Мнения: 301
Честито,страхотна награда си е това.Щом мрънкането помага,нека тогава и аз да помрънкам-не съм печелила абсолютно нищо през 2024,а участвах в доста игри с покупки,вярно,с по 1-2 бележки само,но все пак...Мрън,мрън,мрън...

# 1 029
  • Бургас
  • Мнения: 16 210
Страхотна награда, честито zlplst !!!🍀

Играта на Милде и Лидл приключи ли?

# 1 030
  • Мнения: 86
Имам два кода за практис 15% отстъпка от новата игра в приложението на yettel

# 1 031
  • Мнения: 1 663
Ех, КК много некоректно теглят. Един човек печели 2 награди с 1 код.
Спирам с Кк.

# 1 032
  • Пловдив
  • Мнения: 1 565
КК съм ги отписала! Въпреки че всяка седмица купувам по няколко билета за участие, не тая надежди, защото наградите са ужасно малко... Смешници! Излагат се много! Такава голяма световна фирма, раздават трошички...
Пристигна наградата от Purina от ФБ. Много хубавко Simple Smile
Котката на суичъра и чорапките е нашата, домашна котка.
Децата са много щастливи!
Скрит текст:

# 1 033
  • Мнения: 337
Аз много се извинявам, търсих няколко пъти и в приложението и в сайта, но не намирам къде КК обявяват победителите? Толкова пъти играх и все нищо, чак се съмнявам, че нещо тея хора просто са ми объркали мейла 😔 ММ милия си купи цял стек колички да пие, че да мога аз да играя и пак нищо…

Забравих да добавя МРЪН, за малко късмет.

# 1 034
  • Мнения: 3 842
Zlplst,
честито!
От кога ти е мейла, кое ли е това теглене?
Билетите за 500 лева озон свършиха веднага, първото теглене мина миналата седмица и би трябвало да са ги раздали още тогава.
Ама, нали ги гледахме публикувани, аз борих раздадените даже, а сега не ги намирам.
Късметът си прави страшни шегички с всички нас, имам мейл за мини хладилник от вчера, от инфлуенсърите в кутия е, аз никога не съм го искала този хладилник, не съм участвала в нито една игра за него🤣

Общи условия

Активация на акаунт