Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 145 - април 2024)

  • 91 957
  • 1 169
  •   2
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 75
Ииииии познайте ..Диана Славова с кошница от линд...ами то къде е смисъла човек до купува ,а мошинеците да печелят Аман

# 1 111
  • Мнения: 95
Ииииии познайте ..Диана Славова с кошница от линд...ами то къде е смисъла човек до купува ,а мошинеците да печелят Аман
То сега е четвърта седмица, нали? Не са качени още

# 1 112
  • Мнения: 1 625
И аз от никъде нищо, че и колата ми се счупи днес 😒
В Линд съм сигурно с 20 бележки вече. Ние по принцип си хи хапваме.

# 1 113
  • Мнения: 75
Ииииии познайте ..Диана Славова с кошница от линд...ами то къде е смисъла човек до купува ,а мошинеците да печелят Аман
То сега е четвърта седмица, нали? Не са качени още
е в 3 та е

# 1 114
  • Русе
  • Мнения: 627
И за мен нямаше бонбони от Милка, бях споделила с приятелка - и при нея така, останахме си с поредните участия.
Вчера правих козунака от рецептите на Лора - без ръце останах, още ме болят! Имам огромна нужда от хлебопекарна. До сега от СофияМел ме прескачат, дано тази им кампания ме зарадва и да оправдае усилията, които вложих и една от моите 4 снимки е късметлийска.
Няма ме и в Престиж и в Линд. На печелившите - Честито!
Бележките за участия в Линд не ги броя, но да вметна, че шоколада 60% какао идеално ми се върза с козунака на Лора.
Ще се вслюча в играта на Кока Кола и Кауфланд. (Това барбекю ми е грабнало окото още от миналата година или по-миналата беше, когато беше червено.) Козунака с Фанта ми харесва.

# 1 115
  • Мнения: 188
Днес само куинс остана да чакаме.

# 1 116
  • Мнения: 266
И мен ме няма нито в Линд, нито в Престиж. МРЪН!

# 1 117
  • Мнения: 750
Честито на спечелилите!
Поредна седмица, в която ме няма нито в Престиж, нито в Линд. Регистрирах и 3 бележки на името на ММ в Линд. И него го няма.
Чакам наградата си от Рексона.

# 1 118
  • Мнения: 278


От никъде нищо 😭 . Чаках Линд, ама нищооооо

# 1 119
  • Мнения: 75
Писах на линд дано вземат отношение по въпроса с измамниците

# 1 120
  • Мнения: 188
Куинс започнаха да качват

# 1 121
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
Куинс започнаха да качват

мерси за информацията
днес ми е ден - с плажна кърпа съм Blush

# 1 122
  • Мнения: 303
Ако някой има излишни MB на Vivacom, ще съм много благодарна да ми пише ЛС, за да дам номер ( търся и за двете деца, че ще пътуват Simple Smile ).

# 1 123
  • София
  • Мнения: 1 208
И аз с кърпа.

# 1 124
  • София
  • Мнения: 1 372
И аз съм с кърпа. Smiley

Общи условия

Активация на акаунт