Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 145 - април 2024)

  • 92 088
  • 1 169
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 327
Честито на всички за комплектите от Safeguard... стана ми любопитно какво представляват и се зачетох в условията на играта:

Ед. стойност в лева (вкл. ДДС) 7.89 лв. - т.е. комплектът съдържа 2 продукта? Класически сапун и течен класически сапун.. както е изобразено на снимката...

Дано организаторите се събудят и се организират и по-свежи игри... Сякаш с всяка следваща година наградите стават все по-малко и като брой и като видове.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 1 034
За мен и комплект няма....

# 77
  • Мнения: 190
И за мен традиционно нищо,с 3 бележки в сейфгард.Сетих се за онзи виц,ако има конкурс за карък,сигурно и там ще съм на    второ място Simple Smile

# 78
  • Плевен
  • Мнения: 157

Чудя се аз ли станах прекалено мнителна, но много ме съмняват победителите в Ivayla.bg
Записалите се успешно след отговаряне на 3-те въпроса са общо 62 участника, спечелилите 20 от тях са номера:
44, 40, 28, 38, 51, 59, 61, 62, 66,68,69, 70,79,83,84, 86, 88, 92, 95 и 99.
Уж 62, пък номерата до 99.
Вероятно само 62-ма участника са отговорили съзнателно и коректно на 3-те въпроса, а останалите не са и просто са пльоснали някакви безсмислени отговори колкото да "запишат" участие.

# 79
  • Мнения: 9 491
Благодаря за новата тема на Захарчето и Станимир!

Честита нова тема! Честит нов месец! Да са ни на късмет! Адмирации за поддържащите темата!
Като се замисля нямам награда от началото на годината, а стана април.
Имам едни закупени билети отдавна в КК за хлебопекарна. Стоят си и пише, че са до 31.05.ама, нали си ги теглят от време на време, та чакам имейл с честито... Взех си и сега нови билетчета, да не съм валат. Stuck Out Tongue Winking Eye

Така ли процедират? Не са ли за текущата игра?

Ох, и аз не мога да им хвана спатиите..чакам мейл, ама нъцки..

Успех и късмет на всички този месец!

# 80
  • Мнения: 96
Свеща от Бейлис и Лидл



# 81
  • Мнения: 629
От Чисто първо смс-и ли пращат или първо публикуват?Дано да имаме повече късмет в това теглене Blush

# 82
  • София
  • Мнения: 788
Записвам се с първа награда за Април от ИГ- син пуф на Левски💙💙💙

# 83
  • Мнения: 612
Първо публикуват.
От Чисто първо смс-и ли пращат или първо публикуват?Дано да имаме повече късмет в това теглене Blush

# 84
  • Мнения: 998
Записвам се с първа награда за Април от ИГ- син пуф на Левски💙💙💙
Супер награда, нека да не е последната..

# 85
  • Мнения: 384
Време е за стандартното мрънкане.От Чио чипс нищо няма,Милка ,киткат -също.В КК участвам всяка седмица с по 1 билет и последно спечелих тава.От тогава нищо.В Пиринско над 50 кода и нищо ,мрън ,мрън.Очаквам някой да се похвали в Ариел.Там съм с 1 бележка.

# 86
  • Мнения: 47
Честит нов месец! Номерът от моята регистрация в Ивайла.бг го има, но все още нямам известие. Ще чакам…
Миналата седмица имах повод и купих бонбони Линдор от Кауфланд бяха на намаление. Няма как да участвам с бележка издадена преди първи април, нали? Sad И без това купих няколко кутии наведнъж и пак щях да се ядосам, че не съм ги разделила. Жалко че не винаги поводите ни съвпадат с игрите с покупка.

# 87
  • Мнения: 1 626
В Линд могат да участват и малките шоколадчета, мисля. Не е задължително да са бонбони.

# 88
  • Мнения: 224
Да е късметлийски и слънчев месеца за всички 🍀🌻☀️
Тест продукт на дм
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/novo/produkt-test/testvayte-produkti-s-dm-2281436

# 89
  • Мнения: 188
Току що получих имейл от чио че печеля 100 лв.Играта доколкото помня беше с дневни награди и май свърши вече,та се чудя дали са някакви резерви или пък измама някаква .

Общи условия

Активация на акаунт