Кралски работи и клюки - април и май 2024

  • 145 194
  • 1 292
  •   16
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 541
"Гръцкото кралско семейство шокира кралските почитатели, когато предходната седмица разгласи, че принц Николаос и принцеса Татяна са се разделили и са подали молба за развод."

# 601
  • Мнения: 766
Страхотни снимки на Катрин и Уилям. Сватбата им бе невероятна, точно като от приказките. Помня, че я даваха по телевизията и се бяхме събрали няколко семейства и я гледахме. Огромно вълнение беше по цял свят.

Тиарата на Катрин ми е любима, жалко че не я носи. Дори не си спомням да я е носила след сватбата си.


# 602
  • София
  • Мнения: 3 094
Непубликувана снимка от сватбата пуснаха принцът и принцесата на Уелс днес.
Изображението е направено от Мили Пилкингтън в Бъкингамския дворец.

# 603
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 933
Много са хубави. Щеше ми се да са в цвят, но и така бива.

# 604
  • София
  • Мнения: 1 018
Благодаря за всички снимки, които пускате, разкошни Принц и Принцеса! Пу пу. И аз гледах сватбата в онзи ден, беше много вълнуващо!
А помните ли двете целувки на балкона?😊 Винаги са радвали хората…😘

# 605
  • Мнения: 21 628
Всички я гледахме сватбата в реално време и я коментирахме тук. Не мога да повярвам, че толкова време е минало.
 Наистина беше много красиво, но най-вече съм запомнила впечатляващото присъствие на Пипа Мидълтън, която направо обра всички погледи с кръшната си фигура в гръб, така да го нарека.

# 606
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Да, Катрин беше приказна и царствена, но Пипа беше секси. За малко да "открадне" вниманието, даже си спомням, че се опитаха да заформят жълтурите някаква интрижка. За щастие, двете сестри явно са си много близки и добре възпитани и нищо такова не се получи. Катрин си извоюва мястото в сърцата на англичаните. Спомям си тогава, че питах наш приятел англичани как намира Кейт и той каза:  "хубава е...за англичанка" 😁 С годините става все по-хубава и все по-...на място. Желая и пълно оздравяване, а на двамата - пълно щастие.

# 607
  • Мнения: 10 465

още красата

# 608
  • Мнения: 4 156
Кралица Камила е домакин на „Maiden“ Yachting Crew" след победата им в Global Ocean Race




# 609
  • Мнения: 16 876
13 години от най-кралската и красива сватба на века!

# 610
  • Мнения: 31 355
Невероятни са тези двамата!🌹

# 611
  • Мнения: 352
И по-рано днес на летището в Абардийн за прибиране в Лондон, където утре крал Чарлз и кралицата ще посетят център за лечение на раково болни.


# 612
  • Мнения: 2 610
Искрено стискам палци и вярвам, че този период ще мине!
Трябва да кралува още, полага му сe!
Не е честно иначе.
Не е честно и спрямо Катрин!
Дано наука и здравеопазване да са преминали през еволюция.

# 613
  • При семейството си
  • Мнения: 6 637
Честита годишнина.
Да достигнат заедно до диамантена сватба!

# 614
  • Мнения: 124
Честита Годишна!
Това си е моя годишнина в тази тема, 13 години,може да не пиша,но денят ми не минава без да съм минала от тук.

Общи условия

Активация на акаунт