Лидл 183 - Априлска великденско-предпразнична

  • 61 873
  • 824
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 810
Подарявам:
Скрит текст:







# 736
  • Мнения: 6 877
Подарявам
Скрит текст:

# 737
  • Мнения: 12 687
Аз пък дори ги беля картофите.

# 738
  • Карлово
  • Мнения: 4 698
Аз пък дори ги беля картофите.
Е, кой не ги бели!

# 739
  • Мнения: 805
Не се впечатлявам особено. Картофа се бели , мие се и така. Лютениците , консервите , които купуваме , "уж" чисто месо кой знае как ги дообработват и в какви условия се правят.

# 740
  • Мнения: 5 819
Може ли да препоръчате от кой козунак да купя?
Никой ли не е пробвал козунаците на Лидл?

# 741
  • Мнения: 4 822
Пробваха и коментираха, но се иска следене и четене😊 По- хубави са от Кауфландските, за повече инфо се върни 2-3 страници.

# 742
  • София
  • Мнения: 5 313
Аз 🙃 Никога не беля картофи, краставици, тиквички, моркови, ряпа, алабаш и т.н. Незаменим вкус ми дават с корите.

monii, всичките от пекарната ям и ми харесват. Разлика в тестото не намирам и вече въпрос на предпочитание дали искаш натюр или с нещо. Който и да вземеш 🙂

# 743
  • София
  • Мнения: 23 047
Днес взех от пощенската кутия брошура на хартиен носител.... Няма цветя! Sad

# 744
  • Мнения: 13 574
Хартиените брошури не са ли орязани от доста време? С по-малко неща от електронната, това от години вече. Откакто ги направиха така, започнах да ги игнорирам хартиените, то смисъл няма от тях.

# 745
  • София
  • Мнения: 23 047
Хартиените брошури не са ли орязани от доста време? С по-малко неща от електронната, това от години вече. Откакто ги направиха така, започнах да ги игнорирам хартиените, то смисъл няма от тях.

Може и така да е. Отдавна не ми беше попадала хартиена брошура.

# 746
  • Мнения: 13 574
За мен е малоумно, но те даже се бяха похвалили май че било за по-малко хартия, демек по-екологично. Май го нищихме и тук тогава. Спомням си че тогава изрично реших че спирам да гледам отпечатаните брошури, а амо онлайн вече.

# 747
  • shumen
  • Мнения: 18 219
Ние все още получаваме хартиени брошури,но много неща ги няма в тях.

# 748
  • Мнения: 4 614
Хартиените брошури не са ли орязани от доста време? С по-малко неща от електронната, това от години вече. Откакто ги направиха така, започнах да ги игнорирам хартиените, то смисъл няма от тях.
Ние редовно получаваме и хартиената с електронната са 1 към 1.

# 749
  • Мнения: 5 104
Хартиените брошури не са ли орязани от доста време?

Настоящата електронна е 70+ страници, хартиената е 30+ 🤷🏻‍♀️

Общи условия

Активация на акаунт