Лидл 183 - Априлска великденско-предпразнична

  • 63 729
  • 824
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 636
Верно ли бе, Стоуни? Сега ми пусна мухата следващата хартиена като дойде, да я сравня лист по лист с електронната Trollface

# 751
  • Мнения: 6 961
Аз сравних двете брошури 😁
Хартиената е 40 страници, електронната 75 (в нея има повече стоки).

Отново има брошура "Достъпно за вас" (последните дни нямах).

# 752
  • Мнения: 4 636
Ясно. Значи аз съм в грешка и само си мисля, че са 1 към 1 Wink

# 753
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 207
от нещата за РД , които са  за една стотинка -само на едно от тези неща ли имаш право или на всичките?

# 754
  • Мнения: 27 947
Само едното трябва да се избере.

# 755
  • Мнения: 5 111
Верно ли бе, Стоуни? Сега ми пусна мухата следващата хартиена като дойде, да я сравня лист по лист с електронната Trollface

Липсват страници, не знам на какъв принцип, но миналата седмица исках да покажа на баща ми една тротинетка от детските стоки, в хартиената брошура страницата с въпросната тротинетка я нямаше 🤷🏻‍♀️

# 756
  • Мнения: 13 775
Ясно. Значи аз съм в грешка и само си мисля, че са 1 към 1 Wink
Те като го направиха това, много коварно го въведоха - ако не знаеш ще решиш наистина че е същата брошурата, освен ако не седнеш да го сравняваш. Аз май от темата тук научих, беше повдигнат въпросът къде е нещо в брошурата което се обсъждаше, а пък уж го нямало. И без това предимно онлайн я гледах, но пък в тогаващата ни работа минаваха и оставяха брошури, та от време на време гледах и тях че точно след работа ходех в Лидл на прибиране. Останах си само на онлайн, хич не ги поглеждам вече отпечатаните.

# 757
  • Мнения: 549
Дали е отворен (преструктуриран) вече Аутлета в Люлин?
https://boulevardbulgaria.bg/articles/lidl-predstavya-autlet-mag … ehranitelni-stoki

# 758
  • Мнения: 1 827
Подарявам:
Скрит текст:



Купоните са подарени.

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 20:33 от Viara T

# 759
  • София
  • Мнения: 5 321
Дали е отворен (преструктуриран) вече Аутлета в Люлин?
Изпълнява такава функция, да.

# 760
  • Мнения: 121
Хартиените брошури не са ли орязани от доста време?

Настоящата електронна е 70+ страници, хартиената е 30+ 🤷🏻‍♀️

Има разлика от няколко страници, но не е като да е двойна разликата - в електронната има доста страници за единичен продукт - един вид да грабне окото на клиента.

# 761
  • Мнения: 2 588
Този месец са ми сложили "само" 600лв на лентата. Бива Simple Smile
Приключиха явно с глупавия футболист, защото днес видях, че имам скреч от вчерашните пазарувания.
Чудя се дали в събота ще има козунаци.

# 762
  • Мнения: 6 961
Моята лента пак е до 900лв, миналия месец само две суми покрих.

Вчера имаше от всички разфасовки агнешко. Купих задна четвърт. По-напред някой спомена, че само кокал било агнешкото. Да не е станало объркване с разфасовките, на които пише агнешко с кост?

Яйца имаше на РС - Панаретовци и полски (бели и тъмни). Опаковки по 30бр.

# 763
  • Мнения: 6 920
Подарявам - до днес е
Скрит текст:

# 764
  • In transit
  • Мнения: 12 049
Моята лента пак е до 900лв, миналия месец само две суми покрих.

Вчера имаше от всички разфасовки агнешко. Купих задна четвърт. По-напред някой спомена, че само кокал било агнешкото. Да не е станало объркване с разфасовките, на които пише агнешко с кост?

Яйца имаше на РС - Панаретовци и полски (бели и тъмни). Опаковки по 30бр.
Майка ми вчера каза, че повечето пакети били с доста кокал и било доста тъмно месото около кокала, което значи, че не е много прясно. Успяла е да си избере все пак. По произход било македонско месото.

Моята лента е за 600лв, а наградите им стават все по-тъпи и безсмислени, така, че ще я пропусна.

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 10:25 от Mikkey

Общи условия

Активация на акаунт