Погрижете се за комфорта и баланса си с новите аромати от колекцията на Lenor Fragrance Therapy!

  • 8 064
  • 419
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 134
Разходки и пътувания.

# 256
  • Мнения: 9 490
Спорт, приятели и разходки с децата в природата.

# 257
  • Мнения: 8
Какви са вашите ежедневни трикове за справяне със стреса и поддържането на вътрешен баланс?
Моите трикове за справяне със стреса са като отделям повече време за маникюр, козметик, масаж, фризьор и най-вече някоя нова чанта или обувки от любима марка.

# 258
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Ами нямам много трикове, но се опитвам да намеря повече време за себе си. Понякога просто седя и съзерцавам пейзажа, къде с кафе, къде с чаша вино, къде с приятел.

Фризьор, козметик и подобни ме натоварват,  и ползвам по принуда.

# 259
  • София/Търново
  • Мнения: 818
За мен това са спорт, сън, стоене на слънце. Със затворени очи, да си починат. Тогава ароматите разказват своята история.

# 260
  • Варна
  • Мнения: 1 207
Рано сутринта хубаво кафе, книги, филми и напоследък много ми действа антистресово извършване на дребни ремонти по къщата.

# 261
  • Мнения: 704
Справям се със стреса ,като се разхождам сред природата.

# 262
  • Мнения: 256
Обичам да се осамотявам 😊

# 263
  • Мнения: 337
Музиката винаги е решение за мен , както и разходките сред природата.

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 1 391
Време сред природата, разходка.

# 265
  • Мнения: 283
Повече почивки и време със семейството!

# 266
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Чета и слушам книги.
Прекарвам време със семейството си.
Гушкам кучето си.

# 267
  • Мнения: 1 006
Спортувам колкото може повече дни в седмицата. Слушам музика. Гледам хубав филм. Чета книга. Обичам да шия, да рисувам, да оцветявам. Дори само цветята да си полея и разгледам ми носи настроение. С децата обичаме да излизаме в парка. Лятото вечер правим дълги разходки.

# 268
  • Мнения: 15
Гледам любими телевизионни предавания, правя си по екзотични любими ясния, разходка извън града.

# 269
  • Мнения: 8 849
С медитация,ароматите имат специално място.

Общи условия

Активация на акаунт