Погрижете се за комфорта и баланса си с новите аромати от колекцията на Lenor Fragrance Therapy!

  • 8 086
  • 419
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 708
Не ми се получава много всекидневно да имам време само за мен, но успявам вечер преди лягане
да прочета нещо интересно, да "разтоваря" мозъка си от натрупания стрес през деня. Понякога слушам любима музика и чета интересна книга. При първа възможност излизам на разходка. Обичам да се разхождам дори и магазини да разглеждам без да имам нужда от някаква покупка.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 011
Личната ми рецепта е дълга разходка с кучето + аудиокнига.

# 77
  • Мнения: 5 732
Моите трикове са положително мислене, медитации и приемане на всичко с любов! 🩷

Благодаря! 🍀🍀🍀

# 78
  • Мнения: 1 725
Задължително слушам или чета книга, както и разходки навън.

# 79
  • Мнения: 82
За да намаля стреса се разхождам сред природата, слушам музика, танцувам, чета...

# 80
  • Мнения: 4 705
Почивка, оставане сам със себе си, хубава книга.

# 81
  • Мнения: 310
През топлите месеци обичам да се занимавам с градината, а през зимата да си пусна любим сериал.

# 82
  • Мнения: 262
Със стреса се справям ,като слушам любима музика.

# 83
  • Враца
  • Мнения: 1 428
Ако имах възможност бих седяла цял ден на вън на слънце, това ме зарежда много положително. За да намаля стреса си почивам, решавам кръстословица или готвя,това много ме успокоява.

# 84
  • Мнения: 1 944
Разхождам се из природата(в повечето случаи в близкия парк), слушайки любима музика.

# 85
  • Мнения: 315
Какви са вашите ежедневни трикове за справяне със стреса и поддържането на вътрешен баланс?
- Ако трябва да бъда честна, капките на д-р Бах. Иначе обичам природата и времето за себе си и семейството, но напоследък е все по-трудно. Затова се обърнах към Баховите капки

# 86
  • Мнения: 1 145
Време за мен. Чиста и подредена къща ми действа най-успокояващо.

# 87
  • Мнения: 226
За мен, фокусирането върху дълбокото дишане и практиката на медитация са от съществено значение. Също така обичам да правя кратки разходки на открито и да слушам успокояваща музика, което помага да изчистя мислите си и да се чувствам по-балансирана.

# 88
  • Мнения: 33
Наскоро открих едно приказно място, което ми действа супер отпускащо. Манастир в полите на Родопите, спокойствие, зеленина и почти няма хора. Човек спокойно си сяда не поляната и може да се отпусне от натовареното ежедневние.

# 89
  • Мнения: 178
От няколко години ходя на народни танци, музиката, раздвижването и контакта с хората, просто няма такова удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт