Стани богат - тема 21

  • 18 717
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 2 033
Честит имен ден на Александър, Александра, Александрина, Александрия, Алекси, Алеко, Сашо. Да се знае, че тези празнуват не само днес: вторият е на 30 август, а третият на 23 ноември. Смята се, че дамите Александри имат изключителна мощ и неповторим сексапил (наследство от богинята Хера). Beers
В 1896-а в Ню Йорк се състои първата публична кинопрожекция. През 1858-а е роден физикът-нобелист Макс Планк, а през 1923-а - Радой Ралин. Валидно по нов стил, днес обаче ни напускат Сервантес и Шекспир (през 1616 г.) - и в тяхна чест днес в Каталуния честват Деня на любовниците (подарява се книга и роза - не се оставят бут.коняк с 3 рози). Simple Smile

# 586
  • Мнения: 36 901
Тя е дизайнер на компютърни игри и не знае кои са Уили Уонка и Уили Койота? Не трябва ли да има познания, свързани с попкултурата?
Филмът с Тимоти Шаламе излезе наскоро.

# 587
  • София
  • Мнения: 2 033
... и яз. Калин - в Рила. Ама пък може да знае Полежан и Кутело... Smiling Imp

"ПиКю х3" - и според мен, трябва. Ама явно няма. Анимацията - иди/дойди, но другите - беше смешно/тъжно.

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 18:59 от EmBrother

# 588
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Не е ли в Рила язовир Калин?
Не беше ли най-високо разположения на Балканите язовир?

# 589
  • Мнения: 41 909
За язовир Калин не бях сигурна, но явно неслучайно са дали надморската му височина - няма как да е в Родопите, а Витоша и Стара планина отпадат априори. След 50:50 вече нямаше съмнения.

П.П. Само Флеминг ми се връзва с микробите.

# 590
  • София
  • Мнения: 2 033
След като създал Кучето на Павлов, той забъркал и киселото мляко. Достатъчно с дамата, сори за изблика ми.

ПП. И на мен, не го знам - Флеминг е с микроби, принципно.
А жокерът й - ням и липсващ...

# 591
  • Мнения: 36 901
И аз си помислих, че другите не са толкова високи.

Това с микробите са го давали по телевизията, но не помня.  Тук пише, че е Луи Пастьор - https://www.nationalgeographic.bg/a/agar-art-izkustvo-ot-mikroorganizmi

# 592
  • София
  • Мнения: 2 033
Залагам на баскетбол. Не ми идва да сме имали хокеен съдия - при слабо развит хокей. Водната топка - изобщо (възможна е)
Hands Plus1

# 593
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Много слабо представяне на тази жена.
Аз залагам на бокс, не знам отговора.

# 594
  • Мнения: 41 909
Много хубав въпрос е този със съдията Simple Smile
Обикновено под "хубав въпрос" или "интересен въпрос" се разбира въпрос, на който играчът не знае отговора Simple Smile
Тук обаче има много място за логика и разсъждения и може да се измисли, даже и да не знае.
Даже и след логиката на Кънчев обаче мацката не позна. А това е знаменателен финал на баскетболния турнир, когато СССР печели в няколкото допълнителни секунди, когато Александър Белов, бидейки доста мощен, не дава да го спрат и вкарва през двама американци.

# 595
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Има съдии при бокса, аз от тази гледна точка го помислих, но явно логиката ми е била грешна.

# 596
  • София
  • Мнения: 2 033
Предишната дама. Не заключи, но си се отказа и изкара няколко хилки за Еверест. С едно отиване до Овча купел. Колко му е.
И тук ми мирише на подобно развитие. Искрено искам да греша.

"ЧС" - тенкс за инфото (не съм по баскета). Но най-простата логика беше: бокс отпада (индивидуален спорт); хокей отпада - БГ съдия без никой да ни е чувал в хокея?; риск е водната топка - но с 50/50 вс.си идва на мястото.

# 597
  • Мнения: 41 909
В бокса няма отбори. А на водна топка САЩ не са някаква сила.

Божееее, някой БЪЛГАРИН да се запъне за Киряк Стефчов????

# 598
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Във въпроса никъде нямаше думата “отбор“, а финал.
Иначе и аз мога да дам линк от нета, с клип към него. Blush

# 599
  • София
  • Мнения: 2 033
В "корпоративните среди" не познават Кириак Стефчов, поне имат късмет.
И дали коалата пък не е кенгуру.

Общи условия

Активация на акаунт