Стани богат - тема 21

  • 18 721
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Майничка
  • Мнения: 12 683
Не мога да се сдържа - според Ники Кънчев, всичко в дома на Коко Шанел е било черно, дори чаршафите. ...
Това е временно, според слуховете го прави в знак на скръб след смъртта на Артър Капел, любовника й.

# 76
  • Мнения: 41 911
За мен беше труден въпрос. Даже не можех да свържа Валц с образ. Знам му ролите, но не знаех кой играе. Не ме е интересувало и не помня имена. А и хич не се интересувам кой взел Оскар, освен ако не чуя случайно, защото е някой много нашумял филм.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 034
ВСВ - или по тяхному: Великата отечествена. Ееее, госпожо, май опитаха да ви върнат заради предния въпрос. Този си е за по-ниско ниво, а онзи - поне за над 5К-10К.
(Солж е роден някъде 1915/20 г. не може да се е бил в 1-а СВ)

# 78
  • Мнения: 9 445
Втората световна война. В края на войната е арестуван от НКВД,но не знам защо...

# 79
  • Мнения: 36 902
 Дано да се яви по-интересен участник.

# 80
  • Мнения: 41 911
ВСВ - или по тяхному: Великата отечествена. Ееее, госпожо, май опитаха да ви върнат заради предния въпрос.

И аз не знаех как е воювал, но просто нямаше как да е в такива ранни войни и после да бъде дисидент... на 100 години ли е бил при Сталин?  Тук за повече пари несъизмеримо по-лесен и логичен въпрос. за Оскарите логика няма много, но тук и да не знае човек, веднага ще прецени.

# 81
  • Мнения: 21
Изумен съм от лесния въпрос, на който отпадна жената. Човек от това поколение да не знае нищо за Солженицин...

# 82
  • Мнения: 6 023
Тази жена... Този въпрос е по-лесен от предходния. Освен това дамата е на подходяща възраст.

# 83
  • Майничка
  • Мнения: 12 683
Вчера

# 84
  • София
  • Мнения: 2 034
НЕ е > и - разбира се - отг. Д (абе, поне един ред от софтуера сме разкрили Simple Smile)

# 85
  • Мнения: 19 308
Аз бях почти сигурна, че е Кристоф Валц, тъй като съм гледала сигурно всичко на Тарантино. Хванах предаването от момента, в който вече беше използвала 50/50, възможно е да е имало някакви по-заблуждаващи опции.

# 86
  • Мнения: 36 902
Дракон, какъв елементарен въпрос.

Още един лесен въпрос - галон.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 034
Втори път отг. Д (за вечерта с НЕ е)

И лесен въпрос за 3К - с 27 в ЕС (даже само на база другите отговори)

Последна редакция: чт, 04 апр 2024, 22:33 от EmBrother

# 88
  • Мнения: 36 902
Не помня, но предполагам най-голямата цифра.

# 89
  • Мнения: 41 911
Не помня, но предполагам най-голямата цифра.

Ако се преброят на пръсти така излиза, но сама се учудих кога са станали толкова... Ама то разни Литва, Латвия, Естония, Малта, Кипър, Словакия, Словения... Натрупват се.

Общи условия

Активация на акаунт