Отговори
# 180
  • Мнения: 686

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ:
Момичета, искате ли да си направим Правешка среща в някоя събота през пролетта, а лятото на басейна ще направим друга .. какво ще кажете???
  Hug

Твърдо ЗА!

Иренка, къде можем да се съберем? В Баницата ли? А за басейна ще е луд купон, но по-нататък  Peace И още нещо искам да те питам. Понеже ни влече да си дойдем тия дни до Правец за малко, но сме зиморничави и не ни се стои на студ, кажи има ли в околността някакво местенце, където може да се седне и хапне на слънце, а за детето да има къде да тича. Баницата не ни е вариант, защото само ще го гоним из масите и по стълбите, а едва ли са изкарали маси долу. Много хубаво е на манастира, но там пък няма май хапване... Майка ми има имен ден в неделя и трябва да измисля нещо още днес. Ако се сещаш за нещо, помагай  Hug А ти какво почваш да работиш? И как се чувстваш - сигурно вече нямаш търпение да смениш ежедневието  Hug Hug

Ади,браво и на теб за ентусиазма с фитнеса. Аз най-много да направя някоя коремна преса у нас  Sick Много ме мързи, а съм натрупала поне 5-6 излишни килца. От тая слабост пък, която ме гони напоследък, тъпча още повече. Ей сега свих един шоколад  Embarassed Жалко, че не живеем наблизо да се мъча да идвам с тебе. Целувки на суджуклийчето  Laughing Как го дъвче това Мишо?!??? Ние сме бебета в това отношение.  Hug

Доре,що така бе, от пролетта ли е кофти настроението или има причина? Аз, да си призная, също все съм сдухана и даже мислех да пийна някакви "весели хапчета".  Grinning Hug

Мамо Рени,ще дойдем на срещата, как?!?!! Само не запомних къде е... Как е работата? А Ванката спокоен ли е на яслата? Целувки и на вас  Hug

Креми,миличка, сигурно ти е трудно с двете съкровища, но пък идилията е съвършена  Simple Smile Кога ще ни зарадваш със снимка на Венко? Всъщност как ще му викате  Grinning Hug

Момичета, аз и Иренка питах, но хайде сега към всички ви - къде може да се отиде на хапване и полянка, така че за детето да има простор и без опасности в околността. Сещам се за едно място на Бонсови поляни, но то е толкова хубаво и най-вероятно сега в неделя ще има сватби, едва ли ще можем да идем там. А майка ми има имен ден и не й се стои вкъщи да готви. Миналите две години Андреята беше или в количка, или на ръце и лесно изкарвахме тук-там, но сега е дивотия и не зная къде има места за такива случаи  Sick
Ще съм ви много благодарна, ако ме подсетите къде можем да отидем. Извън София предпочитаме, но може и в града.
Благодаря и хубав ден!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 181
  • Мнения: 505
здравейте и от мене  Embarassed Hug Embarassed срам но нещо не намирам време за отчет...

Мили срещата е в   Двете Феи  на 13 април от 17.30ч ако нещо не бъркам за часа иначе другото е така...  Hug

Иренка, много са ви хубави снимките, а и Никол много е пораснала, като гледам и ГАДЖЕТА вече върти ...  hahaha

Креми, как е бебока... и наистина вземи да ни покажеш малко снимки, че Наталка е още бебе в аватара ти..иначе ще взема да дойда да ви снимам на място  Thinking Joy

Ади, и ние сме по МЕСАТА, моята иска ШУНКА и кашкавал.... може да ги яде в промишлени количества..

Рени, кажи къде работиш, че да вземем да си правим зъбите при вас....

Да ви питам ВАШИТЕ сладурковци как са с НЯМА-то, че моята напоследък всяка втора дума и е НЯМА... а каква е вкисната вечер, само МЪРМОРИ и ХЛЕНЧИ вечер като се приберем от градината, все иска на нейното да е...даже като вървим по улицата се сърди, ако кака и тича или ходи преди нея... не ми дава да я гушкам, .. каката де... аз съм била НЕЙНАТА МАМА, а на площадките не позволява на децата да се ЛЮЛЕЯТ и ПЪРЗАЛЯТ.... всичко било НЕЙНОТО... явно чуството за собственост ни е страшно развито... ooooh! #Crazy

# 182
  • Мнения: 686
Да ви питам ВАШИТЕ сладурковци как са с НЯМА-то, че моята напоследък всяка втора дума и е НЯМА... а каква е вкисната вечер, само МЪРМОРИ и ХЛЕНЧИ вечер като се приберем от градината, все иска на нейното да е...даже като вървим по улицата се сърди, ако кака и тича или ходи преди нея... не ми дава да я гушкам, .. каката де... аз съм била НЕЙНАТА МАМА, а на площадките не позволява на децата да се ЛЮЛЕЯТ и ПЪРЗАЛЯТ.... всичко било НЕЙНОТО... явно чуството за собственост ни е страшно развито... ooooh! #Crazy

АБСОЛЮТНО СЪЩИТЕ СМЕ!
Да не се окаже, че двамата са създадени един за друг  hahaha

Да ви кажа моите неволи, който не е чел в "Нашите деца". Трябваше да тръгнем на ясла другата седмица. Но имало карантина заради варицела до 8-ми. И някой (така и не питах майка ми кой...сега, като се прибера, ще разбера) казал, че по-добре да го пуснем да се разболее. Ама на мен не ми звучат така просто нещата. Зная, че е по-добре шарката да се кара, докато са малки, но пък зорлем да си разболея детето, дето цяла зима го държах вкъщи, далеч от яслата именно, за да не боледува, ми се струва лудост. Много майки казаха, че биха си заразили децата. Джипито не препоръчва и моят майчински инстинкт също ме спира да го направя. Вие какво мислите?

Целувки и, Вили, благодаря за инфото и линка  Hug

# 183
  • Мнения: 686
Сега видях къде са Феите, да. Близо са до "Патета", където беше нашето РД парти. На Ванката също  Wink Супер!

# 184
  • Мнения: 686
И последно. Извинете, че така накъсано. Embarassed
Личното ми мнение (с което не трябва да се съобразим естествено  hahaha) е, че храната ще остане. Не може ли да хапнат само торта? И без това веднага след това по къщите ще вечерят. Не знам, така ми се струва, но сигурно пък и клубът иска да има включено меню задължително  newsm78

# 185
  • Мнения: 382
Момичета привет Hug

Мили,за полянка не се сещам много,а и както дават лошо време не знам дали ще ви е  добре Rolling Eyes Доколкото си спомням около Драгалевският манастир също имаше някакви полянки.
За Правец и аз съм съгласна за срещичка,но ние ще сме там за Великден,така че ако и вие идвате може да се видим Grinning

За официалната среща,при мен все още не е ясно с работата как ще съм.Ако съм до вечерта ще ги пратя мъжете двамата Heart Eyes

Вили,при нас ситуацията с Н ЯМа е същата.Всичко е негово и най-вече баща му,недай боже да ме прегърне става война.....Мой татииии.А кризите с рев и тръшкане направо стават все по-чести и кошмарни.ЗАцикля да реве за нещо и не можем по никакъв начин да го разсеем или да прекратим изблиците му.В един момент той вече е забравил за какво реве и почва за друго.Направо е истински Ад #Crazy Миленка вчера беше свидетел на едно такова тръшкане и доста се потресе Sick

Вили,клиниката ни е почти до хотел Хемус.Доста е лъскава,но и докторите са добри.Имайки предвид обаче повечето пациенти  Crazyзасега не ви каня на зъболекар Mr. Green Мисля,че сте ме разбрали Wink

Хайде от мен хубав ден,останете си със здраве Heart Eyes  bouquet

Маргооооооо къде си ма женооо?

# 186
  • Мнения: 505
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕНЕ    bouquet

от както тръгнах на работа най ОБИЧАМ петъците и по точно следобедите..едно ми е такова  ПРЕПОВДИГНАТО настроението , че съм избутала работната седмица... Joy




Вили,клиниката ни е почти до хотел Хемус.Доста е лъскава,но и докторите са добри.Имайки предвид обаче повечето пациенти  Crazyзасега не ви каня на зъболекар Mr. Green Мисля,че сте ме разбрали Wink


ЯСНООООООООООО...няма да се бутаме да ти ставаме КЛИЕНТИ..но поне като е ЛЪСКАВА клиниката, дано ти дават по-голяма ЗАПЛАТА  Peace




АБСОЛЮТНО СЪЩИТЕ СМЕ!
Да не се окаже, че двамата са създадени един за друг  hahaha



Мили, бъдещето, живот и здраве ще покаже дали са един за друг с този опък характер...  Thinking аз лично много бих се радвала..ама МЛАДИТЕ какво ли ще ни сервират...  Rolling Eyes

УСПОКОИХ се като чета, че и вашите МАЛЧОВЦИ са на вълна НЯМА и показване на ХАРАКТЕР... че аз направо откачам вечер от безпричинното и мрънкане...

ДА ВИ  СЕ ПОХВАЛЯ..от една седмица сме си махнали РЕШЕТКИТЕ на леглото и вече като се буди посред нощите не ми вика да ходя да я взимам , а директно си идва при мене да си се ГУШКАМЕ... е имахме и ПАДАНИЯ от леглото, но риск на начинанието ... Joy
аз пак да ПИТАМ, вашите деца ПОВРЪЩАТ ли безпричинно, моята го прави редовно този номер и аз съм си втълпила, че го прави УМИШЛЕНО с цел после да се къпе... ooooh! #Crazy което никак не ми харесва и се чудя как да го премахна този и навик  newsm78, само като я чуя че се ЗАКАШЛЯ и веднага тичам да я преместя на място където мога после лесно да изчистя МЪРСОТИЯТА ...от действието и... Sick

Весели празници и най вече здрави и щастливи деца   bouquet

# 187
  • Мнения: 29
Здравейте мами. Как сте?   

# 188
  • Мнения: 834
Лелеее, Мая, честито ти ново попълнение в къщи  bouquet

Да ти е живо и здраво новото съкровище и много да ви радва

За другите тетки Heart Eyes сега нямам време, много съжалявам, но сме се изчекнали от работа тия дни. Кво им стана на тия хора, та се не навозиха #Crazy

# 189
  • Мнения: 683
Мая, да са ти живи и здрави! Hug
Много да папкат, много да спинкат, много да слушкат!  baby_neutral Много усмивки за  мама и татко!   bouquet

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 13:42 от abcxyz

# 190
  • Мнения: 990
Мая, близначета ли имаш?
Да са ти живи и здрави и много да те слушат, а и вие тях!  Hug

# 191
  • Мнения: 4 915

Креми, ЧЕСТИТО СИНЧЕ!
Да ти е живо, здраво, палаво, умно и щастливо детенцето!  Grinning

 Аз съм окъсняла малко с поздравленията.  Blush

# 192
  • Мнения: 2 959
Maq-22, и как само тихо загатваш питайки ни нас как сме?! Хей, Момиче, честита Ти двойна радост.


Да са ти живи и здрави- Виктория и Александър! Да папкат, спинкат, и пълнят памперсите, да радват Мама, Тати, Батко!  А за Тебе, смела Мамо, един букет  и много усмивки Ти пращам.

Ти как се чувстваш, възстанови ли се? Как мина раждането? Как се справяш вкъщи, сестричката и 1/2 помагат ли?

# 193
  • Мнения: 505
Мая, Честито ти БЛИЗНАЧЕТА, да са ви живи и здрави и много да слушкат, че голямо налягане над ТЯХ ще ви чака


Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 22:48 от wily

# 194
  • Мнения: 29
Здравейте дами   аз се възстанових и последния ден щях да бия една акушерка защото беше решила че не знам как да си повия децата. Раждането беше  нормално защото аз  съм една голяма бъзла(много се страхувам от игли). Справям се  сама предпочитам никой да не ми се бърка щото после ще ме затворят че съм пребила някой много мразя някой да ми дава акъл.
И един въпрос.Вашите по големи деца ревнуваха ли по малкото? Защото Гого каза че ще ги хвърли през втория етаж на къщата лудо дете като майка си.

Общи условия

Активация на акаунт