Когато семето на съмненията бъде посято ...............

  • 5 115
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 488
....... как се живее след това ?

julianna, ако  аз се съмнявам, ще направя вси4ко възможно да се убедя дали с право съм се съмнявала........
а после ............... незнам. преди съм прощавала, но сега може би не бих..

# 16
  • София
  • Мнения: 301
Не бих могла да живея в съмнения! Това ще ме съсипва всеки ден малко по малко... Confused Може от истината да ме заболи, но искам да бъда наясно.

Каквото и да имаш предвид, пожелавам ти всичко да се размине!  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 451
Подкрепям cherry Peace И аз не бих могла да живея, съмнявайки се непрекъснато. Трябва да е ясно, дори и да боли...

# 18
  • Мнения: 4 380
Хора, защо не живеете по-простичко?  Grinning Изневярата е нещо толкова нормално! Не може с един човек цял живот, нима не е ясно?

Ти добре ли си  Rolling Eyes

Не знам за какво става въпрос в случая и не мога да коментирам , но подобни изказвания като това по - горе ме карат да мисля , че човека насреща не е в ред най малкото ...

 Laughing Виждам се в твоето изказване с 20 години по-млада. Пипинка, на колко години си и с колко годишен брак? Ако един мъж не изневерява, или е прекалено грозен, или е импотентен, или сте женени от прекалено рано. Горе-долу същото се отнася за жената, но там има още и малко по-силно чувство за отговорност, което често може да съсипе живота.

За тези които държат да знаят истината- вие сте мазохисти. Такава истина не трябва да се знае. Тя може да съсипе и вашия, и неговия живот, и живота на децата ви. Нищо повече.

# 19
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
.... наемам частен детектив и премахвам съмнението- а после- каквото посято, това ще поникне!

И -каквото повикало- това се обадило- разбера ли, че съмненията ми са основателни, моментално отвръщам със същото, пък да видим кого ще боли повече! #2gunfire

# 20
  • Мнения: 4 380
.... наемам частен детектив и премахвам съмнението- а после- каквото посято, това ще поникне!

И -каквото повикало- това се обадило- разбера ли, че съмненията ми са основателни, моментално отвръщам със същото, пък да видим кого ще боли повече! #2gunfire

 Joy Joy Лелеее, като че ли слушам мъжа си. Много собственическо отношение към половинката, бе жени!  Grinning След женитбата човек не престава да забелязва другия пол, не престава да се влюбва, нито пък губи физиологичните си функции. И още по-малко не ти е станал вид движимо-недвижимо имущество. Wink

В един момент на посято съмнение, мъжа ми се зарече също че щял да наеме частен детектив. Laughing Негов приятел бил го направил и и бил натрил носа на мърлата дето се чукала под носа му. Попитах го за развръзката на историята. Развод и двама самотни хора. Нито той се оженил повторно, нито тя се омъжила- още по-малко за любовника си. Пита се в задачата дали не си е натрил собствения нос гордия самец?

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 207
първо трябва да се разбере със сигурност после следва действието аз лично не прощавам незнам 8 години сме заедно малко ли е или много но не приемам никакви изневери като иска да ходи предварително се разделяме и всеки да си живее живота защо трябва другия да страда повече пожелавам ти съмненията да се окажат лъжи  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 380
Между другото, въпросната двойка пак се събраха след няма и година от развода им, което предизвиква бурно възмущение сред приятели и роднини. Laughing Ами обичат се хората и залитания наляво намат никакво значение за чувствата.

Въпреки че ако мен някой ме следи като дивеч с частни детективи, не съм много сигурна какво ще остане от чувствата ми. Но...сляпа баба не пита. Flutter

# 23
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
xenia, странна логика имаш. Не става въпрос за собственическо чувство, а за това да се знае истината. Да обясня моята си логика: ако обичаш някого не ти трябва друг (и не спиш с друг), правиш за любимия неща, които не правиш за друг и връзката между вас е по-специална. И когато се окаже, че този човек по един или друг начин те е излъгал, се чувстваш предадена, защото няма взаимност в чувствата. Човек се жени, защото е решил, че е намерил "правилният". А когато си намерил правилният, защо гледаш встрани? И ако се окаже, че си сбъркал, какво правиш тогава при този човек? Защото дори да залитнеш, то ще е веднъж, не системно. Системно ли е, не е "залитане". Неща от сорта "теб те обичам, с нея се ч*кам" просто не приемам за нормални.

# 24
  • Мнения: 165
Само едни съмнения не са достатъчни,освен това аз поне никога не му вярвам  на100%.Мъжете понякога се държат странно и ние почваме да се съмняваме в тях,но ако държи на теб и детето и наистина е сгафил то никога не би ти дал повод за съмнение(поне умният мъж)Има една приказка-никога да не се дебнеме,щото дебнеме ли се ще се хванеме,а хванеме ли се................ Laughing  PeaceОсвен това тази приказка ,че няма такъв който да не изневерява е малко като клише.Не може всички да са еднакви .Може да му се иска ама да не му стиска LaughingИ това,че някой примерно не е "топнал мечето"не трябва непременно да е бунак,импотентен,грозен,млад и незнам си какъв .Та аз съм с почти 16 годишен брак и още 4 преди това Wink  bouquet

# 25
В духа на темата да попитам - ако един мъж , обвързан , независимо как- ходи често , дори постоянно , и твърди че обича жената до себе си (това дали е вярно) , но му липсвала тръпка  #Crazy
Просто си е кръшкач или му липсва любов ? newsm78

# 26
  • Мнения: 4 668
В духа на темата да попитам - ако един мъж , обвързан , независимо как- ходи често , дори постоянно , и твърди че обича жената до себе си (това дали е вярно) , но му липсвала тръпка  #Crazy
Просто си е кръшкач или му липсва любов ? newsm78
Той е комплексар , а въпросната жена няма грам акъл , че го търпи ...

xenia , абсолютно затвърди мнението ми за теб ... толкова си несигурна в себе си , за да смяташ такива неща за нормални ... Явно никой мъж никога не те оценил дотолкова , че да остане само с теб ... Confused

И не е нужно мъжът да е смотан , за да не кръшка - Напротив ! Готините мъже си знаят цената и имат достатъчно ум в главата , за да знаят , че няма да получат нещо кой знае колко различно на другото място .
Изневярата най - малко ще му наруши спокойствието ... кому е нужно ?

Понеже попита - на 30 години съм  Laughing Не че има значение ...


# 27
  • Мнения: 165
аз познавам такова семейство и си живеят и до ден днешен и незнам май си се обичат а мацката си затваря очите,говоря за дългогодишен брак и така е било и в началото май.Тя му знае за похожденията,но разни хора разни идеали!

# 28
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Пепел от рози, мое мнение - мъжа има проблем. В същия дух и аз да попитам - ако единят от семейството (без значение мъжа или жената) кръшка много, как ще обясни след време на децата си какво е това любов и как да се изразява, и че след като обичаш някого не трябва да го нараняваш? С други думи - какъв пример за семейство ще даде този човек?

# 29
  • София
  • Мнения: 44 122
В духа на темата да попитам - ако един мъж , обвързан , независимо как- ходи често , дори постоянно , и твърди че обича жената до себе си (това дали е вярно) , но му липсвала тръпка  #Crazy
Просто си е кръшкач или му липсва любов ? newsm78

ами зависи от конретния случай, може и двата варианта, но по-прилича на просто си е кръшкач...ми има такива хора, така си повдигат съмочувствието....иначе и майка ми е на мнението на xenia, но аз не мога да приема такова отношение към нещата, сигурно съм глупава романтичка, но смятам, че щом си решил, че това е твоя човек и искаш да споделяш живота му и си се оженил, няма място за гледане встрани....но и аз съм си крайно моногамна.

А по темата - надявам се съмненията да са неоснователни и всичко да свърши щастливо...

Общи условия

Активация на акаунт