Стилът ни според възрастта (40+) - лайфстайл тема за пораснали момичета. Април!

  • 153 202
  • 2 280
  •   1
Отговори
# 1 320
  • София
  • Мнения: 9 602
След мрачният и ветровит вчерашен ден на източното крайбрежие и на лодката (едва си удържах шапката! )
Скрит текст:

На островчето, до което бяхме с лодката, има голф игрища и явно се тачи доста този спорт тук

Видяхме и ентусиастите на кайт сърф


Днес бяхме отново на западният бряг. Слънчево и прекрасно! Препоръчаният ни ресторант за обяд,  от българите, които срещнахме предният ден, ни очарова много!
Днес бях в стил фламенко! Simple Smile Оле!
Скрит текст:


Връщам се да ви чета….Изписали сте света! Simple Smile

Не съм ползвала грим, от както пристигнахме! Само слънцезащита и глосове.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 21:54 от kopche

# 1 321
  • Мнения: 796
Пинк, така да ми хареса с бялата рокля и с лоуфърите, цялостната ти визия и косата - ти си се разхубавила - най честно го казвам.
Мими, да ти имам къдриците и матовия тен - супер кожа имаш и много ти отива оранжево.

# 1 322
  • тук-там
  • Мнения: 5 857
Мими, страхотна кожа, а този цвят е определено твоят!
Копче, благодаря за снимките! На север съм била само веднъж и са ми бегли впечатленията.
Пинкче, страхотна си с тази рокля!
Клеми, много свежо рокле и ти е заспало!

# 1 323
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
pepa57, това все едно го казвам аз. Прекрасни са тези рокли! Нямам проблем да си ги купя, но в моя живот няма къде да ги облека. Същото е и с великолепните костюми.

Мислех да подмина, но не се стърпях.В болднатото е разликата.
Все си мислех, че се придържам към заглавието на темата, но явно не.

Клемс, много си свежа и хубава!
Мими, дай боже ромки като теб!
Аз още сутринта във ФБ се възхитих на снимките на Пинк.Да видим и моята фотосесия каква ще е, нали не съм любопитна дори един кадър не поисках да видя.Всяка година преди рд моя и на децата ни снимат, но сега вече само мен.
Копче, страхотни снимки!Сияеш!
Агент, девойката доволна ли е от урока?Радвай ни и ти със снимки!
Ан-Мари, този Ла рош го няма по нашите ширини.
Тази година мисля да си взема Ланкастър за мен, за лицето не ползвам в градски условия, но аз и не ходя по слънцето.Във фдт ми все има някакъв фактор, по-рано много купувах Сънсимед, че с едно намазване минавам.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 22:21 от siska79

# 1 324
  • Мнения: 39 740
Пинк, много си хубава с бялата рокля!
Копче, грееш!
Веднага прехвърлям спрея на приятелката ми, благодаря!
Я, да чуя и вашето мнение за официално събитие в ресторант- дали комбинацията черен панталон, бяла риза/блуза/топ и бяло сако е меко казано остаряла? 

# 1 325
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
mariat, зависи от комбинацията, ако имаш нещо предвид, покажи ни.

# 1 326
  • Мнения: 39 740
Да, имам, тези дни ще снимам и покажа.

# 1 327
  • Мнения: 8 122
Нямате изчитане, значи!!!
Гледам, последно слънцезащитата сте обсъждали.
Аз също съм от фанатично пазещите се от слънцето, на морето пък съвсем. Задължително с дълга туника, шапка/ козирка, големи слънчеви очила, под чадъра. И обилно омазана с Ланкастър- от близо 15 години цялото семейство се предпазваме само с техни продукти. Изключително доволна съм, препоръчвам с две ръце и толкова крака, гафове досега не сме имали.

Я, да чуя и вашето мнение за официално събитие в ресторант- дали комбинацията черен панталон, бяла риза/блуза/топ и бяло сако е меко казано остаряла? 

Много зависи от играта на аксесоарите (от- до), с които всичко това ще бъде съчетано.

# 1 328
  • Мнения: 387
Добро утро и от мен,
от къде го поръчвате този Ланкастър? Гледам, че на сайта на Дъглас има само много нисък фактор, а на Нотино нямам  доверие…

Черен панталон и бяла риза съм носила, но панталона беше тип клин, а ризата - доста овърсайз, с черни букви по нея на Десигуал. Та, комбинацията не е остаряла, зависи от панталона, горното и аксесоарите .
Пинк, роклята с лоуфърите е много красиво съчетание, изглеждаш много добре!
Копче, много готини снимки!
Клемс, много свежи и пролетни цветове.
Хубав ден на всички!

# 1 329
  • Мнения: 2 359
Как мина урока Agent Provocateur?
Това лято и аз ще се опитам да карам сърф...По - добре късно отколкото никога Simple Smile. А и е хубав повод да си купя спортни дрешки с висок UV фактор Simple Smile. Вече си имам едно горнище на Rip Curl от зимните  разпродажби, трябва ми клин и съм готова.

# 1 330
  • Sofia
  • Мнения: 1 842
Я, да чуя и вашето мнение за официално събитие в ресторант- дали комбинацията черен панталон, бяла риза/блуза/топ и бяло сако е меко казано остаряла? 
По описание звучи скучно, но дай визуализация да преценим. Вариант е да разчупиш с цветни обувки и/или чанта.

# 1 331
  • София
  • Мнения: 6 810
Pink, много си хубава с тази рокля! Някак много твоя визия е.

За циганейшън вида, от предната тема все се каня да пиша за една случка, отпреди 18г. Отиваме ние в Италия, обаче с автобус, септември края, аз лятото съм почерняла, както си обичам. Т.е тенът съм докарала 1:1. Един голям златен ланец и косата ми ярко червена. От целия автобус само мен привикаха да ме питат с каква цел ще посещавам Италия. Голям срам брах. Кой да се сети, че съм го докарала на вид от малцинството? От тогава, гледам по границите по-скромно, да не се излагаме пред чужденците.

# 1 332
  • Мнения: 3 854
С последните Lancaster имах усещането че кожата ми е увита със стреч фолио. Особено на лицето ми беше задушаващо усещането.
И покрай парфюма на малкия, загледах продукти от серията, поръчах да пробваме A’mmare Sunscreen със SPF 30+ и SPF 50+ Като ми харесва това, че са ок за водата и околната среда, а и пазят добре.

За лице в града ползвам  Shiseido Emultion spf 30 и Shiseido Oil Free SPF 30
Последния продукт, който много ми хареса в зимната планина и определено ще купувам пак и ползвам и лятото е Shiseido Stick SPF 50+. Нямам идея как им е слънцезащитата за тяло. Давам линкове към Дъглас че ми е най-удобно, а иначе последно пазарувах марката от Варна, магазина на Морска гара

Агент, хареса ми снимката на деня, хареса ми и състава на продукта. Снимката на деня носи едно хубаво усещане за свобода и безгрижие (дори и с табелката за крокодилите) Enjoy!

Мариат, по описание - би могло да е страхотна визия, а може и пълна скука.
Зависи от всяка една от дрехите и аксесоарите. Като цяло не харесвам черен панталон и бяло сако освен ако сакото не е уау и само по себе си не е ултра интересно и даващо невероятен завършек на разни визии

Копче, готини снимки, благодаря! Enjoy!

Klemy, роклята е много твоя, много ми харесва десена.

Пепси, къде ще се учиш на сърф?

# 1 333
  • Мнения: 29 187
Аз ако се пека на плаж съм в състояние да стана синьо-черна, баба ми веднъж не ме позна като се бях върнала от море като малка.
Адаш имай предвид, че Ланкастъра за тяло е много плътен и пази яко. Тен няма да видиш. За лице Ланкастър никога не съм пробвала. Купувам го от Фрии шопа на пристанището!

# 1 334
  • Мнения: 23 410
Едно време ползвах Ланкастър, харесваше ми:

Общи условия

Активация на акаунт