Аре на авантата в мола на Хемус!

  • 2 957
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 013
....
Че ако са всеки парцал над 100 кинта, не им ща детския кът.
 
Shocked Я, чакайте малко, бе  Stop
Нали "аванта"  Thinking, що трябва да им пазаруваме дрехите, ако не ни харесват  Crossing Arms  newsm78
 
Е, аванта си е един месец, както казва Сопранов.

Имах предвид, че е гот да има такъв магазин, в който да зарежеш децата на какичките и бавно и спокойно да си мериш и пазаруваш, а не на бегом, както ми се случва сега, въпреки че децата ми са на 7. Все пак магазинът е огромен, сигурно има какво да се рови.

# 16
  • Мнения: 7 723
Тони, разбрах те, затова се опулих   Simple Smile
Дивана, и теб те разбирам прекрасно.  Wink
Благодаря ви, мисля утре да отида, че ми е под носа  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 572
Днес точно като прибирах прането, се кефех на една блузка,че малката 2 год, я носи и е като нова.Тя е на Oviesse , и ме беше яд,че нямат магазин в Бг.Тази вечер влизам в Клю и :изненада- вече има такъв магазин.Голям кеф.

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Днес точно като прибирах прането, се кефех на една блузка,че малката 2 год, я носи и е като нова.Тя е на Oviesse , и ме беше яд,че нямат магазин в Бг.Тази вечер влизам в Клю и :изненада- вече има такъв магазин.Голям кеф.

Искаш да кажеш че една и съща блузка  и е ставала и като 9-месечна и като 2-годишна така ли? Ако са толкова супер че си променят и размерите според детето ще ида и аз на пазар там.  Mr. Green

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 23:34 от martisun

# 19
  • Мнения: 2 013
Днес точно като прибирах прането, се кефех на една блузка,че малката 2 год, я носи и е като нова.Тя е на Oviesse , и ме беше яд,че нямат магазин в Бг.Тази вечер влизам в Клю и :изненада- вече има такъв магазин.Голям кеф.

Искаш да кажеш че една и съща блузка  и е ставала и като 9-месечна и като 2-годишна така ли? Ако са толкова супер че си променят и размерите според детето ще ида и аз на пазар там.  Mr. Green

 Joy Joy Joy
Искам и аз такива. Че в началото на септември купихме разни неща за училище и на щерката й окъсяха само за 2 месеца...

# 20
  • Sf
  • Мнения: 808
Аре, мен ако ме оставят там, дали имат допълнително памперси  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 572
Много се извинявам, че преувеличих.Не е носена 2 год. блузката, а около 1г и 6 м.
На тази снимка Карина е на 1г. и 4 м. и е облечена с блузката



и на аватара ми е с нея ,а снимката е  правена много скоро.
Убедена съм, че ще я носи още!
Ей, затова избягвам да пиша в клюкарника,защото все ще се появи някой без работа,който се хваща за всяка дума, ама да са живи и здрави да имат сили да си шетат на акъла!

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Кейт, душа, радвам се да те засека  Hug Малката е голяма сладурана!!!

# 23
  • Мнения: 239
Бяхме на разходка..В мола на Хемус..На предпоследният етаж са открили днес огромен италиански магазин,много як..Най-якото е,че имат голяма детска стая и ще е безплатна цял месец!После ше се плаща..Така че имаме 30 дни фрий!На печелившите-честито!

П.П.Оставянето на деца там не е обвързано с пазаруване в магазина..Да не каже някой,че му правя реклама.. Rolling Eyes

Нали се сещаш, че щом го знаеш ти това значи и екстрасенсът Деси вече го знае. Аре сега оставяй там да те видим като си такъв тарикейт.

# 24
  • Мнения: 3 423
Айде, следващата среща на бг-мама
да е в мола на "Хемус". Къде там има
мол, бре? Нямаше ли басейн по диагонал?

# 25
  • Мнения: 677
Liska,мола е диагонално на хотел Хемус,на мястото му преди имаше пазар..Басейна си е там,но е малко по-далеч..
Ае ела у Сф-мол да видиш!Не кат в Угърчин!

Жорка,екстрасенса Деси е на топло,баце..

# 26
  • Мнения: 7 723
....Къде там има
мол, бре? Нямаше ли басейн по диагонал?

Небезивестната сладкарница "Палма" беше там  Wink

# 27
  • Мнения: 239
Liska,мола е диагонално на хотел Хемус,на мястото му преди имаше пазар..Басейна си е там,но е малко по-далеч..
Ае ела у Сф-мол да видиш!Не кат в Угърчин!

Жорка,екстрасенса Деси е на топло,баце..


Ок, ама ме разбра за какво говорим щото тези като Деси са десетки хиляди. Лично аз Александърчо никога не бих го оставял тъй защото един ден просто няма да го има и няма да го намеря ако се сещаш за кой Ханибъл Лектър говорим все пак.

# 28
  • Мнения: 109
Сладурчета, дайте име на улица Praynig, че за нас от село т'ва хотел Хемус е неизвестна константа. Благодарско предварително Hug

# 29
  • Мнения: 3 423
Liska,мола е диагонално на хотел Хемус,на мястото му преди имаше пазар..Басейна си е там,но е малко по-далеч..

Сетих се. Пазара. И кво, сега са запушили мястото с магазин?
Леле, колко много изпускам. Няма да я позная тая София...

Общи условия

Активация на акаунт