Хайде на ролери!

  • 7 601
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 355
Давайте! Лятото ще дойда да ме обучавате Simple Smile))

# 16
  • Мнения: 9 095
айде чакаме, то наближило Peace

# 17
  • Мнения: 1 770
Аз започнах да се уча първо на зимни кънки тази зима, а сега и на ролери. Използвам тези на щерката, но мисля да се оборудвам с нови мои само малко да се постопли, че да избера правилен номер. Търся обаче хубаво място за каране. Засега ходим на НДК, но там е с плочки и не е толкова хубаво.
Някой да знае изпитан хубав маршрут за ролери?

# 18
  • Мнения: 9 095
явно и там е като тука, ние ходихме в морската един ден, натрошихме си краката има много малки дупчици, дето колелцата се спират, а на хубавите участъци са все едни баири, дето като се засилиш няма спиране Joy

# 19
  • Мнения: 1 770
Simple Smile

Днес си купих ролери, ура! По случая карахме с щерката, отново на НДК, но сега съм по-добра и не ми беше толкова трудно като миналия път. Аз обявявам сезона на каране, това ще ми е основен спорт тази пролет и лято, много се кефя. Ако някой има желание, а си няма компания, може да се присъедини към нашето семейство. Докато ние караме с дъщерята, мъжът ми играе на топка със сина в тревата.

Обмислям да проверя положението в Южния парк и в Борисовата градина като настилка. Ще докладвам, но няма да е тази седмица.

# 20
  • Мнения: 84
Май оставам съвсем самичка в Бургас  Rolling Eyes Crossing Arms А тук поне си имаме добро местенце за каране - пред Летния театър в Морската градина.

# 21
  • Мнения: 1 355
Simple Smile

Днес си купих ролери, ура! По случая карахме с щерката, отново на НДК, но сега съм по-добра и не ми беше толкова трудно като миналия път. Аз обявявам сезона на каране, това ще ми е основен спорт тази пролет и лято, много се кефя. Ако някой има желание, а си няма компания, може да се присъедини към нашето семейство. Докато ние караме с дъщерята, мъжът ми играе на топка със сина в тревата.

Обмислям да проверя положението в Южния парк и в Борисовата градина като настилка. Ще докладвам, но няма да е тази седмица.

Искам да те помоля да споделиш какви ролери си купила и от къде? Аз съм абсолютен новак, а ми се иска да продължим пързалянето с кънки в летен вариант Simple Smile

# 22
  • Мнения: 9 095
браво а ние да си чупим краката тука ooooh!, имаше промоция в СЛС, ама беше до 15ти, моя мъж си взе страхотни за 125лв, иначе вървят по 150-160лв Peace

# 23
  • Мнения: 1 355
Това СЛС сигурно е някакъв магазин? Сега ще го гугълна.
 Лятото ще си чупим краката и във Варна Simple Smile Помня къде беше хубавия асфалт в морската Wink А най-хубаво се пързалях до басейна Юрий Гагарин - има страхотен наклон и гладък бетон  Laughing Но карах ролкови...с ролерите сигурно тръпката ще е сериозна Simple Smile Наколенки имате ли? В китайските магазини бях виждала комплект предпазители за крака и ръце за около 2-3лв и каска за 5. Дъщерята кара с такива наколенки на пързалката, но и слагам тези за лакти на коленцата, понеже другите са и големи.

# 24
  • Мнения: 9 095
това са на Росиньол магазините, и да викаш като идвате на към Варна че и тука сме сами Peace

# 25
  • Мнения: 1 770
Купих си ролерите в Мол София, на втория етаж има голям спортен магазин (Интерспорт ли беше кво беше...). Вървят около 140- 150 лв. Много съм доволна от качеството. На дъщеря ми купихме миналата година от магазин на ъгъла на бул.България и Фритьоф Нансен - малко по-високи цени мисля.
Иначе намерихме и ролери за 60 лв, които обаче са до 40-ти номер, а нас не ни уреждат. Магазинът се намира на ул. Алабин, на спирката на трамвай 5 точно до площад Македония.

За учещите се да карат препоръчвам каране по двойки в началото. За мен беше перфектен старт да карам за ръка с дъщеря ми кънките на лед. Карала съм 3 пъти на лед и 2 пъти летни и вече карам сравнително уверено сама. Кураж за новаците! Иска се само желание и целеустременост  Peace

Наколенки и налакътници не ползвам. Само веднъж съм падала на кънките на лед по дупе и хич не беше сериозно. Дъщеря ми също не ползва. Само един по-сериозен проблем имахме в началото и двете.С рани на краката от вътрешната страна на стъпалото от протъркване - почти до месо. 2 седмици ми е зараствало, както и на нея. Внимавайте, ако усетите болка, проверете да няма мазол. Аз бях супер инат и не спрях, стана рана. Но веднъж зарасне ли, вече няма проблем, може само леко да се зачерви и толкова.

# 26
  • Мнения: 9 095
на нас тук ще ни правят ледена пързалка и нямам търпение вече, а за ученето моя мъж така искаше за ръка да се учи, ама по- добре свикна сам Thinking

# 27
  • Мнения: 2 381
Наколенки и налакътници не ползвам. Само веднъж съм падала на кънките на лед по дупе и хич не беше сериозно.

И аз така. На втората година си счупих китката и сега не смея да ги сложа. 43 кг съм - ръката не издържа.
Моят съвет към всички желаещи е да се снабдите с предпазители за ръце и колена. Падането е бързо и нямате време да реагирате. Карайте в близост до трева, за да паднете поне на меко. Изобщо не пестете, за да не плачете по- късно  Peace

Леко и безаварийно лято.

# 28
  • Мнения: 9 095
моя мъж предвидливо си взе протектори и докато се учеше много му помогнаха, аз нямам и не се и навих да си взема, ама като чета ще се навия, ние стана 2-3 седмици събота и неделя ходим и дирим места за каране, така че някой ако иска да се присъедини вече имаме предложения Peace

# 29
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
аз също също обичам ролери. Лошото е, че нямам и не съм карала от 10-ина години, ама предполагам не се забравя много.
Следващата седмица мисля да си взема едни и ще се включа с удоволствие Simple Smile
Аз живея в Борово и доста често минавайка през подлеза на Била съм си мислела, че е идеален за ролери Wink

Общи условия

Активация на акаунт