Хайде на ролери!

  • 7 620
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 095
във Варна, единствено пред делфинариума в морската има нещо като удобно място за каране, както и зад делфинариума има едни алеи, които са удачни и няма много хора Peace

# 91
  • Мнения: 83
Здравейте!
Много ми се иска и аз да покарам ролери, но не мога да си намеря. В магазините, които посетих в София ми предлагат детски и ме убеждават, че са подходящи за мен. Нося №38 и ще съм ви благодарна ако ме насочите към магазин, в който има ДАМСКИ ролери.
Благодаря!

# 92
  • Мнения: 1 770
Прочети назад в темата, има посочени доста места, където можеш да си купиш ролери.

Допълвам още един спортен магазин, който се намира на П.Евтимий, след Дънкин Донътс, посока Раковски.

# 93
  • Мнения: 83
Прочети назад в темата, има посочени доста места, където можеш да си купиш ролери.

Допълвам още един спортен магазин, който се намира на П.Евтимий, след Дънкин Донътс, посока Раковски.
Благодаря за бързият отговор!
Прочетох темата и се възползвах от съветите, но в същите тези магазини ми предлагат само детски /разтегателни /, които не са подходящи за жени.

# 94
  • Мнения: 1 770
Моите са купени от Мола и не са детски. Не знам - къде си проверявала?

# 95
  • Мнения: 1 367
във Варна, единствено пред делфинариума в морската има нещо като удобно място за каране, както и зад делфинариума има едни алеи, които са удачни и няма много хора Peace
В Морската са преасфалтирали главните алеи и е направо супер за каране!

# 96
  • Мнения: 83
Моите са купени от Мола и не са детски. Не знам - къде си проверявала?

В Мола на Стамболийски в Интерспорт и в един спортен магазин на първи етаж /имат и на бул. Черни връх и там проверих/

# 97
  • Мнения: 14
Най-добрият магазин си е Vertigo. www.vertigo-skates.com

# 98
  • Мнения: 1 770
Съгласна съм, имат много разнообразни модели  Peace
Иначе не съм запозната лично с него...

# 99
  • Мнения: 14
Ами нямат почти никакви надценки. Simple Smile Имат и фитнес, и зимни, и агресив.... Simple Smile С една дума, всичко. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 83

Току - що се прибирам с нова придобивка.........дамски ролери №38. Оказа се че само в този магазин на ул. Крум Попов  26 ги има/2 модала /.
Сега отивам да ги изпробвам.
Благодаря за напътствията!

# 101
  • Мнения: 1 770
Chocho, както и на лични, честито!  Peace Mr. Green

Утре организираме каране на ролери на стадиона В.Левски, отзад при паркинга, от 17.30 ч. нататък. Който иска, да заповяда! 

# 102
  • Мнения: 83
Благодаря!
Голямо търсене му ударих. Оказва се, че в България това не е популярен спорт.
Днес карах близо час и установих, че ще ми трябва още време да свикна. Когато се науча да карам добре, ще се включа към сбирките ви с удоволствие.


Приятно каране на всички!

# 103
  • Мнения: 1 770
Chocho, не е нужно да караш добре, за да дойдеш с нас  Sunglasses Всеки кара колкото може - никой от нас не е някакъв супер блейдър, един фърчи, друг пълзи - кой както може  Mr. Green А паркинга при Васил Левски го препоръчвам като настилка и дължина за учене. В София има прекалено малко място за каране на ролери.
Айде, ако искаш ела днес при нас  Peace
Принципно аз карам с "деца" бивши възпитаници от домове - мои приятели. Те са скромни и весели и се радват на нова компания.

# 104
  • Мнения: 83
При следващата сбирка ако съм в София може да се включа.

Общи условия

Активация на акаунт