От кога в столче за кола

  • 1 193
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 503
Само на изписването не сме го ползвали, защото развълнуваният тати го забрави!
newsm10

# 16
  • Мнения: 155
От изписването, детето се прибира в кошче за новородено.

Точно, а столчето е по-натам  Peace

Давид се прибра с кошчница за кола, а столчетата са май от 9 месеца нататък...

# 17
  • София
  • Мнения: 1 423
От изписването, детето се прибира в кошче за новородено.

Точно, а столчето е по-натам  Peace
Точно така  Peace

# 18
  • Мнения: 11 004
От изписването, но в кошница. Столчето е за по-големи деца.

# 19
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз искам да питам - все пак в началото бебетата са със свити крачета, не седят ли на таза си така, в тези кошници? В смисъл ако от изписването го сложим в такава кошница, опората не пада ли само на дупето?

# 20
  • Мнения: 350
много ми е чудно дали  е удобно за бебо, при положение че кошчетата не са в напълно легнало положение.Ние си купихме на Пег Перего и като го гледам не знам как ще се чувства бебенцето.

# 21
# 22
  • Мнения: 11 004
Формата на кошниците за възраст 0+ е съобразена с особеностите на бебешкото гръбче. Но за първия месец не се препоръчва бебче да стои в такава повече от 2 часа без прекъсване.
Посъветваха ме в началото да му подлагам възглавничка или кърпа под дупето.

# 23
  • Мнения: 1 272
много ми е чудно дали  е удобно за бебо, при положение че кошчетата не са в напълно легнало положение.Ние си купихме на Пег Перего и като го гледам не знам как ще се чувства бебенцето.
По-удобно и сигурно му е на бебето така, отколкото да стои изпънато в леглото. Все пак 9 месеца е било сгънато и тази поза му е "по-позната". Естествено не бива да се прекалява с времето.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Точно така!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 768
Формата на кошниците за възраст 0+ е съобразена с особеностите на бебешкото гръбче. Но за първия месец не се препоръчва бебче да стои в такава повече от 2 часа без прекъсване.
Посъветваха ме в началото да му подлагам възглавничка или кърпа под дупето.
и мен така Peace

# 26
  • Мнения: 888

Формата на кошниците за възраст 0+ е съобразена с особеностите на бебешкото гръбче. Но за първия месец не се препоръчва бебче да стои в такава повече от 2 часа без прекъсване.
Посъветваха ме в началото да му подлагам възглавничка или кърпа под дупето.
А столчетата стават вече когато бебето сяда самостоятелно и не се натоварва ако го сложиш седнало...

# 27
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Мисля, че щом се вози в кола, трябва винаги да е със столче. Ние поняже нямаме такова ползваме кошница, но то и тя става за кола.

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
От изписването - в кошница. Столчето - за по-нататък.

Общи условия

Активация на акаунт