До астрала и обратно... или какво има "отвъд" -2

  • 13 049
  • 239
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 32 547
Права си Ън.
Точно, полза особена няма. Макар, че знам ли, не помня нищо, та не мога да кажа.
Но ти сама ли го прави или със специалист?
Лично аз каквато съм чувствителна, като нищо само ще се натовярва психически повече. Защо ми е нужно?
То в тоя живот предостатъчно неща си имам на главата, че да се ровя в минали животи.
Но  пък има хора са любопитни, лошо няма.
Но пък в една от книгите, които съм чела точно регресията се е използвала за метод за справяне със сегашни проблеми. Обикновено взаимоотношения с близки.

Нека и другите, които са имали регресия да кажат имат ли полза от това.


Джулая, ти май също имаше опит в това. Сподели дали ти е било от полза.

# 196
  • Мнения: 792

Вече няколко пъти съм ти казвала, не знам защо продължаваш да питаш. Не намери ли своя човек?

# 197
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 120
Аз направих регресия с помощта на хипнотизатор специалист записан на компакт диск. Регресията беше до детството, но накрая имаше малко време само музика и използвах това за да регресирам в минал живот съзнателно. Няколко пъти го направих. Така можах да видя някои приятели от този живот какви са били в миналите ми животи, както и един живот от преди сто и няколко години с който си обясних защо толкова ме влечеше към такива обичаи. Ползата е, че се опознах малко повече и ме насочи на къде да търся.
Някои могат да се излекуват от психични травми стигайки до първопричината, но за това вече е необходим специалист.
Друга полза може да бъде от скептик да ти даде друг поглед за реалността. Тази реалност, която не познаваме от ежедневието.

# 198
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Аз съм много доволна от това как се развива животът ми откакто започнах да правя регресии. Вече не ги броя колко са. Много грешни модели, които ми пречиха в настоящия живот, ги премахнах или редуцирах. Дефакто успях да видя някои от животите, от които идват едни от най-грешните ми убеждения, респ. и проблеми в сегашния. Чак да съм ударила джакпота, цъфнала и вързала - не съм. Но има хубави промени. Аз самата се чувствам по-добре,  по-жива, по-смела, по-уверена в себе си, много неща ми потръгнаха. По ми е леко. Винаги вътрешни промени повличат крак в личния и професионалния живот, в мирогледа....

Само, че освен виждане се правят и други неща по време на регресията. Не стоиш да гледаш само като на кино и после да се чудиш " Ся тва за кво ми е?". Ако не се знае за какво си отишъл и как да почистиш...никакъв смисъл. За това трябва да се внимава ори кого се ходи и дали въпросният специалист не е някой пишман.  За да няма после вредни последици.

Има тема за регресиите.

# 199
  • Мнения: 792
Джулая, освен оставянето на ненужните неща и утвърждения в края на регресията, нещо друго правиш ли за това почистване, за което говориш?

# 200
  • Мнения: 5 282
Божидар Караджов не е ли ясновидец?
Т.е, пак извън психология и психиатрия?
Да такъв е и са ходили при него след всички други мерки, сега жената е по-добре.

# 201
  • Мнения: 2 015
Мисля, че има полза от регресията, защото един вид виждаш отстрани какво става - тоест учиш се от грешките от предишния си живот, може да не ги научиш сега и в следващия живот да бъдеш поставен в различна ситуация, докато научиш уроците си.Преди жената е била на мястото на мъжа и е видяла, че е била груба с "жена си", сега е обратното - тя е жената,а той мъжа. Интересно е, бях чувала за такава теория, че сега всички роднини,познати, приятели сме ги срещали в предишни животи. Например ако имаш мъж и две деца някога всеки от тях е бил на мястото на другия.

# 202
  • София
  • Мнения: 58
Определено има полза, но ако успееш да анализираш правилно това, което виждаш.
Вие как си правите сами регресия? Със записите от ютуб съм пробвала няколко пъти, но нищо не ми се получи.

# 203
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 120
Както казах по-горе от CD го записах и прехвърлих на телефона (Drive). Сега мога да го слушам през телефона щото техники със CD вече почти няма.

# 204
  • Мнения: 222
Както казах по-горе от CD го записах и прехвърлих на телефона (Drive). Сега мога да го слушам през телефона щото техники със CD вече почти няма.
А може ли да ми изпратите файла? 🙏

# 205
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 120
На испански е. Ще ти върши ли работа?

# 206
  • Мнения: 222
На испански е. Ще ти върши ли работа?
Неее. Мислех, че е на Петър Петров. Simple Smile

# 207
  • София
  • Мнения: 58
Аз гледах в сайта на Петър Петров, че продава такива записи на водени регресии срещу скромната сума от 50 лв. Laughing
Да го посетиш на групова е 18 лв и все пак можеш да му задаваш въпроси преди и след медитацията, което според мен е по-добрият вариант. Бих отишла и на прогресия, но нямам представа дали и кога ще направи.

# 208
  • Мнения: 222
Аз гледах в сайта на Петър Петров, че продава такива записи на водени регресии срещу скромната сума от 50 лв. Laughing
Да го посетиш на групова е 18 лв и все пак можеш да му задаваш въпроси преди и след медитацията, което според мен е по-добрият вариант. Бих отишла и на прогресия, но нямам представа дали и кога ще направи.
В страницата си във фейсбук обявява кога и къде ще прави регресии.

# 209
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 120
В ютуб има той някакви регресии, но не знам дали са целите и дали с тях може нещо да се направи (не съм ги чула още).



Днес научих за Залите на Аменти. Чували ли сте за тях?
Ето кратко описание:
Залите на Аменти са точка на преминаване, времеви портал, съдържащ полето на Енергийния план на расата, което би позволило на фрагментираните ангелски човешки души евентуално да еволюират отново до първоначалния си божествен дизайн като 12D кристално същество. Залите на Аменти са съставени от шест точки на преминаване във времето, които са пространствени портали, използвани за влизане и излизане от тази 3D земна система. В тези "Зали" има големи подвързани холографски книги със скрита цялата човешка история и където се съхраняват писмени исторически записи. Можете да поискате насоки относно най-подходящата за вас информация в този момент и да прочетете книгата с вашата житейска мисия и енергийния модел, който съдържа. Не всички от нас ще получат достъп до Залата на Аменти, вие трябва да сте го спечелили с искрено запитване на душата или достъп до минали животи, които са демонстрирали вашата чистота за целта на вашата душа.

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 20:05 от Angela61

Общи условия

Активация на акаунт