Нашите цветя - обща тема 23

  • 23 237
  • 762
  •   2
Отговори
# 345
  • In transit
  • Мнения: 11 985
Натт, за чистотата съм съгласна и за цветята зимата, въпреки, че в най-големия студ ми умряха мушкатата. Нашата също е с плъзгаща дограма, ЮЗ и следобед може да умре човек там. Лятото махам всичко от нея.

Бугенвилията е много красиво цвете, но знам, че зимата трябва да се прибира на топло, а си става цяло дърво в някакъв момент.

# 346
  • Мнения: 4 818
Натт, ако остане място и аз се присъединявам към фен клуба на терасата😉 Много ми харесва пъстрото сакъзче.
Марго много хубави теменужки, поставени в много подходящи сандъчета 😊
В ярки цветове саксии и сандъчета миналия месец гледах в Баухаус.

# 347
  • Мнения: 4 303
Леле, колко голяма е станала. Трябва да купя някаква китка за подарък, но не мога да реша каква. Иска ми се да е по представителна. Орхидеи не искам за сега. Те са банални в много краен случай ще търся някоя много голяма.

# 348
  • In transit
  • Мнения: 11 985
Леле, колко голяма е станала. Трябва да купя някаква китка за подарък, но не мога да реша каква. Иска ми се да е по представителна. Орхидеи не искам за сега. Те са банални в много краен случай ще търся някоя много голяма.
Вземи антуриум. Много красиво и непретенциозно цвете. Иска светлина, да не се мести и редовно поливане. Моите се скъсват да цъфтят на прозореца целогодишно.

# 349
  • Бургас
  • Мнения: 16 483
И аз съм от фенките на терасите на Натт!😍
Бугито е разкошно 😍 Мики!

# 350
  • Мнения: 348
Марго, разкошни теменужки Simple SmilePurple Heart, и сандъчетата са много свежарски! Скоро ли са купувани и от къде?

Тези теменужки са в Дом Стари Хора-Ямбол.Ухаят невероятно!

# 351
  • Мнения: 2 451
Назад бях пуснала снимка на моята Бугенвилия. Купена е педя като размер сега е на 15 г . Не съм я рязала никога. Овивам клонките около "короната" . Но може и да се оформя.
В старото жилище беше през топлият сезон на южна тераса, зимата на южен прозорец и цъфтеше два пъти в годината, лятото и след това януари месец. Трябва и минимум 6 часа  постоянно слънцегреене за да цъфти.
Сега новото ни жилище е изток - запад и не цъфна зимата. Презимува на западна остъклена тераса. Градусите паднаха нощните на 5⁰ ....оцеля... ще видим за напред.

# 352
  • Карлово
  • Мнения: 4 692
Здравейте момичета, търся това цвете от доста отдавна peperomia watermelon

нещо не мога да го намеря на бг пазар Sad
Това не е ли https://zagradinata.eu/encyclopedia/%D0%9F%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D1% … 0%BC%D0%B8%D1%8F/
има мини в Кауфланд.

# 353
  • Мнения: 170
Здравейте момичета, търся това цвете от доста отдавна peperomia watermelon

нещо не мога да го намеря на бг пазар Sad
Това не е ли https://zagradinata.eu/encyclopedia/%D0%9F%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D1% … 0%BC%D0%B8%D1%8F/
има мини в Кауфланд.

Кога сте го виждали? Благодаря предварително!

# 354
  • Карлово
  • Мнения: 4 692
Здравейте момичета, търся това цвете от доста отдавна peperomia watermelon

нещо не мога да го намеря на бг пазар Sad
Това не е ли https://zagradinata.eu/encyclopedia/%D0%9F%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D1% … 0%BC%D0%B8%D1%8F/
има мини в Кауфланд.

Кога сте го виждали? Благодаря предварително!
Минала седмица мисля, понеже се позачудих дали да си взема едно.
Може и цветарските магазини да има. Преди някоя година ми подариха такова, но за година при мене си замина.

# 355
  • Мнения: 11 462
Мога ли да преместя сега от едно място в двора на друго божур? Има листа и пъпки, но някъде е и цъфнал.

# 356
  • Мнения: 7 176
Реа, по- добре изчакай.

# 357
  • Карлово
  • Мнения: 4 692
Ariadna82,
има мини в Кауфланд.

Не е такова цветето в Кауфланд. Извинявайте. Сега бях, сложих си очилата и .... съвсем друго е.
Но в цветарските магазини трябва да има.

# 358
  • Бургас
  • Мнения: 16 483
Фръц!☺️






# 359
  • Мнения: 348
И от мен фръц!☺️ Stuck Out Tongue Winking Eye  Африканска маргаритка

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 22:27 от марго67

Общи условия

Активация на акаунт