“Дневникът” – да отслабнем всички заедно

  • 17 544
  • 376
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 5 606
Момичата да се похваля - издържах... Hug . Ама то тази диетка не е лоша. Всъщност добре си похапваш, пък ако и отслабна от нея....като начало ще почерпя  GlaDneSS а после и всички останали!!! А вие как се справяте?

# 301
  • Мнения: 1 169
Момичата да се похваля - издържах... Hug . Ама то тази диетка не е лоша. Всъщност добре си похапваш, пък ако и отслабна от нея....като начало ще почерпя  GlaDneSS а после и всички останали!!! А вие как се справяте?

Радвам се, че се чувстваш добре от диетата стискам палци да постигнеш добри резултати   bouquet

# 302
  • София
  • Мнения: 1 978
Добро утро, момичета!

Вече втори ден гладувам и се чувствам прекрасно!

Лошата новина е, че не съм 62кг, а 64. Знам си аз, че съм дебела, ама....

Miranda, довечера ще си претегля всичките мерки и ще докладвам.

Хубав и успешен ден на всички!!!  bouquet  bouquet

# 303
  • Мнения: 990
Да се отчета за днес, - 0,3 кг съм! Кантарчето показа 69,1, като за първи ден бива, ама можеше и повече Confused... Остават още 9 кг  Embarassed

Колкото до мерките... направоооо: ръст 167 см , гръдна 97-талия 76-ханш 106.

Започвам от днес тае-бо изтеглих си го от тук:  http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/ (благодарение на Иренка Wink )

това дупе и дебели кълки не знам с какво ще ги смалявам освен с диетата... Давайте предложения! Hug

# 304
  • Мнения: 1 339
Ето и моите мерки  гр.об. 85,5  Cry / талия 73,5 / ханш 93,5
ръст 165 см, 59 кг.

Ако има как от талията всичко да се качи на гръдната ще съм най-доволна  Laughing
Като отслабвам и винаги почвам от гърдите. Нищо не остана ей..... ко ще правя не знам  Cry
Хайде успех на всички   bouquet

# 305
  • Мнения: 664
добро утро

# 306
  • Мнения: 5 021
Добро утро момичета Hug
така първо мерките:
височина- 165см
килограми преди - тук имам въпрос, като почнах да отслабвам след раждането ли да пиша или сега, като се включих при вас? едните са 87 , другите 59. Свалените 28кг. за 11месеца почти.
килограми сега 58кг, едно килце тази седмица Wink
Цел 52кг
гръдна - 89, талия 75, ханш 95 /тука само съм мръднала 1 см Sad/ , бедро 58см, прасец 37см

нещо много бавно свалям, но май така е по-добре, поне са сигурни свалени Wink
Стели-Мели за дупе и кълки /понеже и аз там съм проблемна, освен талията/ съм си свалила на сп Селф пускам линка http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/Self%20-%20Your%2 … st%20Butt%20Fast/ много е добро, първия ден като го направих имах мускулна треска на целите  бедра и дупето Peace

Лек ден на всички Hug


# 307
  • Мнения: 1 130
Добро утро на всички! 1-ви ден японска - успешен  Peace в смисъл че го карах по план - ма кантара не е на същото мнение  Mr. Green седи си и не е мръднал ни грам, тц, нищо  Mr. Green Първия път като я правих таз диетка още от първия ден имаше резултат - сега явно нещата няма да се развиват така, но ще видим - инат имам за поне трима  Grinning Grinning Grinning
Сега да пусна и мерки  ooooh! гръдна 99, талия 85  Embarassed, ханш 106, бедро 66, ръст 165, 69кг - хич не ги харесвам, но това е реалността  Hug
Забравих да пиша - цел 52кг!!!!
Хайде успех на всички - ще отида в японския форум да видим каква са я свършили и там  Wink

# 308
  • Мнения: 990

....Стели-Мели за дупе и кълки /понеже и аз там съм проблемна, освен талията/ съм си свалила на сп Селф пускам линка http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/Self%20-%20Your%2 … st%20Butt%20Fast/ много е добро, първия ден като го направих имах мускулна треска на целите  бедра и дупето Peace


Мерси миличка, тегля го и започвам! Утре ще се отчета какво съм свършила! Добре, че сте вие, че иначе до никъде нама да я докарам, а така си е отговорност като си обещал пред някого!  Hug

# 309
  • Мнения: 664
понеже умря циганката, която ме хвалеше. да ви се похваля отново, преди диетата на едни панталони от освинване им скъсах копчето, сега съм с тях и даже са ми леко свободни

# 310
  • Мнения: 6 958
Добро утро сладурки  Kissing Heart

Вадя листа с хартия и записвам мерките и теглилкте ви  smile3523... Чакам и останалите...

Отивам за кафе, че едвам гледам...   smile3507 Чака ме и кростренажор... Стискайте палци за 1 час... Днес съм минус 300 гр... Поне така ми се видя... Още не съм си отворила очите и право при вас  Hug До после...  Hug

# 311
  • Мнения: 936
Здравейте! При мен 1 япоски ден и 1кг по-малко.
С мерките ще се включа следобед или довечера.

# 312
  • Мнения: 6 958
miranda_rs , мерси за информацията.И аз ще се включа към вашата групичка.Не съм много пълничка , даже сега съм слаба,но какво кюфте бях преди две години.... ooooh! Меркте ми бяха зашеметяващи-вис.- 162см, гр. об.- 88см, талия- 80см, ханш- 101см,тегло- 70кг. Само като си спомня и лошо ми става! Sick След 30 дневно плодолечение и 10 дни захранване останах само 50кг. и мерките ми драстично намаляха.После реших да спазвам диетата на доктор Ори.От нея свалих още три килограма. goodscale Сега мерките са ми-вис.- 162см, гр. об.- 87см, талия- 60см, ханш- 87см,тегло-47кг. Още не мога да повярвам.......

Миличка, ако ни четеш днес  Hug Искаш ли да те поставя в заглавната страница на следващата темата в графата ''успешно остлабнали''?   bouquet Ти си нашия талисман и ни даваш много стимул... С теб се засякохме по време на плодолечението (ако не се лъжа) и едно голямо възхищение изразявам спрямо теб - твоята воля и успех   bouquet

# 313
  • Мнения: 188
Здравейте

и аз отново се включвам към слабеещите
смятам да направя 5 дни плодове и чай

мерките ми са 176см.
килограми - 65 /бяха 63 преди 3 дена, но имаше много празници и падна голямо тъпчене и така ... Embarassed/ но аз си варирам с 2 кила като прекаля и предполагам бързо ще ги смъкна /обикновено за 2 дена без диета си ги свалям/
цел - 60кг.   
другите мерки ще ги дам утре, че съм на работа

лек ден момичета и УСПЕХ   bouquet

# 314
  • Мнения: 664
момичета, я споделете какъв кантар да си взема, защото имах един който се развали

Общи условия

Активация на акаунт