“Дневникът” – да отслабнем всички заедно

  • 17 528
  • 376
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 92
miranda_rs , мерси за информацията.И аз ще се включа към вашата групичка.Не съм много пълничка , даже сега съм слаба,но какво кюфте бях преди две години.... ooooh! Меркте ми бяха зашеметяващи-вис.- 162см, гр. об.- 88см, талия- 80см, ханш- 101см,тегло- 70кг. Само като си спомня и лошо ми става! Sick След 30 дневно плодолечение и 10 дни захранване останах само 50кг. и мерките ми драстично намаляха.После реших да спазвам диетата на доктор Ори.От нея свалих още три килограма. goodscale Сега мерките са ми-вис.- 162см, гр. об.- 87см, талия- 60см, ханш- 87см,тегло-47кг. Още не мога да повярвам.......

Миличка, ако ни четеш днес  Hug Искаш ли да те поставя в заглавната страница на следващата темата в графата ''успешно остлабнали''?   bouquet Ти си нашия талисман и ни даваш много стимул... С теб се засякохме по време на плодолечението (ако не се лъжа) и едно голямо възхищение изразявам спрямо теб - твоята воля и успех   bouquet
Разбира се , че искам миранда.За мен е чест. Kissing Heart

# 316
  • Мнения: 6 958
момичета, я споделете какъв кантар да си взема, защото имах един който се развали

Моят кантар е електронен... Много повече съм доволна от колкото тези обикновените - стария ме показваше с 3-4 кг. повече... Купих си го на промоция от МЕТРО към 35-40 лв. не си спомням точно... Чувам че някои са си купили електронни с мерене на мазнини и вода  newsm78 Незнам до колко са ефективни, но предполагам, че са... сега ми се иска да имам такъв, но късно... Няма смисъл да давам нови парички... Важното е че си взех електронен... Доволна съм че и грамовете ги виждам а и цифрите са ясни ясни   bouquet

# 317
  • Мнения: 1 339
момичета, я споделете какъв кантар да си взема, защото имах един който се развали

Аз ти препоръчвам да си вземеш електронен. Мерят с точност, отклонението е до 100гр.
Ние си взехме от метро на Terraillon и за сега не сме имали проблеми. Има допълнителни екстри за мерене на водата и мазнините в тялото и т.н. Струваше около 50-70 лв. Сега не знам как е. Има ги навсякъде за електроуреди. Може да си вземеш и на друга фирма. Има голямо разнообразие  Peace
Успех с покупката и дано новото кантарче показва все по-малко и по-малко кг   bouquet

# 318
  • Мнения: 664
мерси мирандичка сега ще направя едно проучване за електронните кантари аз в една приятелка се меря на обикновен Terraillon

# 319
  • Мнения: 4 194
Как сте днес,красавици?  bouquet Днес ми е пети ден на японско чудо(най-тежкият Tired).Сготвих си рибка , след малко ще хапвам и заминавам на работа.

# 320
имам въпрос в една от табличките с калории гледах че орехите са по калорични от фустуците? вярно ли е това а също че и бананите са по калорични от фурмите моля отговорете Rolling Eyes

# 321
  • Мнения: 664
проверих в три таблици-в двете ккал са едни и същи в третата са други,а именно
банан-95/95; фурми 227;фъстък-567/620орехи-654/712 за 100 гр

# 322
  • Мнения: 6 958
Дневничета вдъхновена от това, че аз и други... практикуваме фитнес занимания в комбинация с диетата си, piddochia - пилатес и sisin4e - фитнес/кардио тренировки и бадминтон пуснах поредното проучване..., за да не го вклювам вътре в ''Дневникът''...

''Спортът'' - как поддържате фигурата си?



тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=166971.new#new

Mоля, дайте по един глас в темата и напишете мнение (защото иначе темата остава в задните страници), но не в ''Дневникът'' Peace

Благодаря     bouquet

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 12:45 от miranda_rs

# 323
  • Мнения: 319
Привет и от мен!  bouquetКато гледам моите мерки са наи страшни  Embarassedръст- 155 кг-77 талия-104,ханш-110,гр обиколка-115,бедро-60,прасец-41 SickКрайна цел 50-55  newsm78пожелавам си успех както и на всички вас!-Лек ден Дами!

# 324
  • Мнения: 146
много бавно отслабвам Cryза месец само два килограма  Cryявно трябва да засиля тренровките, не са достатъчни два пъти седмично Sad

# 325
  • Мнения: 82
 Simple Smile СлЕД мНОГО лУТАНЕ И НЕУСПЕШНИ ОПИТИ ДА ИЗДЪрЖА ЯПОНСКОТО чУДО СЕ ПрЕДАДОХ.НАИСТИНА рАЗбрАХ чЕ ТО НЕ Е ЗА мЕН.ЕДНО ВрЕмЕ бЕЗ ПрОблЕм ГО ИЗДЪрЖАХ НО УВИ СЕГА..... Sad.мОЯТА ДИЕТА Е СКАрСДЕЙл.ОТ НЕЯ ДЕКЕмВрИ СВАлИХ 5КГ. УСПЕШНО.ПОСлЕ ПрАВИХ мАлКО ПОчИВКА.НО ОбЩО ВЗЕТО СЕ КОНТрОлИрАХ.И ПОСлЕ ВЕчЕ СЕ ОмОТАХ СЪВСЕм С чУДОТО.НЕ СЪм СИ ВЪрНАлА СВАлЕНИТЕ КГ. НО НЕ СЪм И ОТСлАбНАлА ПОВЕчЕ.ЗАТОВА рЕШИХ ДА СИ НАПрАВЯ 14 ДНИ СКАрСДЕЙл.ПрИ НЕЯ ЗНАЕТЕ чЕ НЯмА ОГрАНИчЕНИЯ ОТ КЪм СОл.ЗА мЕН ТОВА В ПОСлЕДНО ВрЕмЕ Е мНОГО ВАЖНО ЗАЩОТО НЕ ОбИчАм ДА Ям ТАКА.А ПЪК В КрАЯ НА КрАИЩАТА ТрЯбВА ХрАНАТА ДА ТИ ДОСТАВЯ мАлКО УДОВОлСТВИЕ.А бЕ С ЕДНА ДУмА ТОВА ПУСТО ЕГН СИ ОКАЗВА ВлИЯНИЕ.мЕЖДУ ДрУГОТО ТУК КАТО чЕТА ЗА мЕрКИТЕ НА ДрУГИТЕ мОмИчЕТА ДОСТА СЕ КОмПлЕКСИрАм.АЗ мАЙ СЪм ЗА НЯКЪДЕ КЪДЕТО СА ХОрА ОТ мАлКО ПО-ТЕЖКА КАТЕГОрИЯ.НО ЩЕ ГО ПрИЖИВЕЯ НЯКАК.ХАЙДЕ УПЕШЕН ДИЕТИчЕН ДЕН НА ВСИчКИ мАцКИ! newsm10

# 326
  • Мнения: 6 958
piddochia и sisin4e един невеж въпрос от мен  Blush Pump it up и Тае - бо близки ли са по значение? За да ги добавя на едно в новата анкета за спорта? Т.е. на равно Тае бо / Pump it up  newsm78

Това точно не го бях чувала...

Благодаря за гласовете ви   bouquet

# 327
  • Пловдив
  • Мнения: 818
Хайде и аз да се запиша   Peace отдавна ви следя , но аз съм от кърмещите мами та е малко сложно с диетите  newsm78. Като цяло нямам идея какъв режим да спазвам , но вече трудно се понасям #Crazy. Мерки 1.66 на 63 кг  - цел да стана поне 55 а ако е 50 ще черпя всички  Heart Eyes. Вчера малкия стана на 9 месеца и от днес включвам спорта и ограниченията в живота си. Имам вело и степер та ще започна с тях тази вечер и изхвърлям сладките  неща   Embarassed поне за сега де ,че като се знам каква съм като видя шоколад  #Crazy. Поне желание не ми липсва  Joy

# 328
  • Мнения: 664
според мен pump it up се различава-прилича ми на аеробика с танци, но пак се подскача и има движения като в тае-бото

# 329
  • Мнения: 6 958
Скоро ще ходя да тренирам аз  ooooh! ooooh! ooooh! Не мога да се отлепя от компютъра...  ooooh! ooooh! ooooh!

kiticat искаш ли твоята анкета и информация за плодовете и зеленчуците да бъде включена към ''Дневникът 2'' ... Аз пуснах 2 анкети за ''Водата'' и ''Спортът'' - да се обменя информация, която да ни бъде полезна към диетата... Пуснах ги отделно, за да не се намесват в настоящата тема, макар че са си част от ''Дневникът''...

А този Pump it up, се чудя да го добавяла ли към тае - бо? Никак не ми стана ясно  newsm78

Ще се видим по късно... дългът ме зове  Hug

Общи условия

Активация на акаунт