“Дневникът” – да отслабнем всички заедно

  • 17 529
  • 376
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 384
Здравейте, момичета кокичета  newsm51
Ето ме и мен.  Crazy Един ден без нет и вие сте изписали толкова многоооооо, че едвам изчетох всичко  Hug Hug Hug
Много ви се радвам да знаете   love001
Аз не съм писала скоро, защото си похапвам Banghead  и ме беше толкова стаааааам  Embarassed Embarassed Embarassed. Оправдания много мога да си измисля, но няма смисъл то си е за мен  Mr. Green
Измерих се и ми идеше да се #2gunfire ама няма, вместо това почвам диета  Joy Няма да е нещо определено, ще наблягам на кисело и прясно мляко, че без това си ги обичам  Blush А за сериозна диета от 5-ти. (тогава ми е последният изпит и няма мърдане  Crossing Arms )
Купих си електронен кантар, който мерел с две кила по-малко та съм 65  badscale  ( а никога не съм била толковааааааа  ooooh!  Cry )
Е какво да се прави. Лентичката успях да я мръдна, ама вместо надолу - хагоре  Tired
Уф да се взимам в ръце най-накрая, чеееее  Rage
Единственото, което правя са упражненията  newsm39  animal085 , коремни преси и гирички. А като се върна в Германия ще заместя велоаргуметъра с тичане сутрин (там поне има къде)
За следващата тема: височина- 167см; кг- 65  Embarassed ; талия 73; ханш - 103; баджак - 62; гръдна 90 
Уф и добре, че Мирандичка каза как се мери   bouquet, че миналия път егати меренето му бях ударила  hahaha
Това е от мен засега  lovekiss, утре пак, че сега учене ме чака  ooooh!

# 346
  • Мнения: 1 169
Здравейте
Днес съм много щастлива
Взех си изпита и тоя беше последен
най-после мога да си отдъхна вече и да почина
ама днес съм много зле с храната преди малко се върнах бях ужасно гладна и хапнах така че утре няма за какво да се притеснявам и почвам диетата а и да тренирам ще ходя на тае-бо

# 347
  • Мнения: 319
Здравейте
Днес съм много щастлива
Взех си изпита и тоя беше последен
най-после мога да си отдъхна вече и да почина
ама днес съм много зле с храната преди малко се върнах бях ужасно гладна и хапнах така че утре няма за какво да се притеснявам и почвам диетата а и да тренирам ще ходя на тае-бо

  bouquetЕдно голчмо браво и честито ти си нашта гордост   bouquet

# 348
  • Мнения: 6 958
galiq_82 да пиша ли - 17 кг.  newsm78 до момента (гледам от линииката ти - че само това не можах да разбера)   bouquet

GlaDneSS честита ти успешна сесия   bouquet

crazy_tikva това, че си си си похапвала до сега не ти е оправдание да не ни посещаваш и да не ни пишеш  Hug Всеки си има период на почивка от диети и отпускане... Така, че другия път не ни изоставяй за толкова дълго...  Naughty Много съжалявам, че си с 2 кг. нагоре  ooooh! съчувствам ти  Hug но ще ги пребориш и тях - сигурааа  Peace

aidi4ka с или без мерки ти си пак в нашия отбор  Hug Първо няма от какво да се срамуваш - аз не падам по далече  Blush Blush Blush Второ когато си готова тогава дай мерки... ако искаш изпбщо не давай, важното е че си тук и че се подкрепяме взаимно...   bouquet BTW  - аз ПЛАША всички на първа страница, така че СПОКО    hahaha Joy hahaha

Относно моя милост  Blush Спорт - 1 час (и днес успях да спазя обещанието си), а за храната и водата ще докладвам на вечерния полет над ноща  Hug


До тук всички са много сериозни и много експедитивни  Hug Целувчици  Heart Eyes

  bouquet

# 349
  • Мнения: 480

Абе как няма да успееш, я виж какви примери имаме само !!!! Хората успяват, пък баш ние ли ще сме от тези дето ще се предадем - никакви такива, ще се борим до край, нали  Peace  bouquet
[/quote]
Благодаря ти за подкрепата Скорпи!
Аз да си кажа,че с всяка бременност съм качвала по 30кила но тоя път по други причини свързани с детенце все отлагах да почна да гледам на себе си както трябва и да направя нещо за тия кила.И тъй неусетно детето порасна,проблемите намаляха и сега се реших.Пък като се замисля и годините ми не са малко,три бременности съм изкарала-то всичко си оказва влияние.

Много сте ми скъпи да знаете!
до после txtloves Two Hearts

# 350
  • Мнения: 1 975
Миранда, не пиши си само -5, защото другите съм ги свалила за 6 месеца от раждането насам Heart Eyes

# 351
  • Мнения: 480
оф,докато публикувам сто часа минават..

Гладнес,браво на теб!
Поздравления!  bouquet

# 352
  • Добрич
  • Мнения: 958
GlaDneSSHug  bouquet

# 353
  • Мнения: 1 169
Цитат
EMANOELITA -  bouquetЕдно голчмо браво и честито ти си нашта гордост   bouquet
Цитат
kemi - GlaDneSS,    Hug  bouquet
Цитат
aidi4ka - Гладнес,браво на теб!
Поздравления!  bouquet
Цитат
miranda_rs - GlaDneSS честита ти успешна сесия   bouquet


Много сте милички благодаря ви   bouquet
Какво щях да правя без вас  Hug

# 354
  • Мнения: 1 384
miranda_rs, надявам се друг път на слабост изобщо да няма  Praynig иначе съм на линия и ще пиша, даже и когато няма какво  Mr. Green Мрси за подкрепата ти, твойте думи винаги ми вдъхват кураж  Hug

GlaDneSS Браво за взетата сесия   bouquet, така се надвяам и аз след 5-ти да мога да се похваля със същото, но едва ли  Confused
Давай мила да почваме и да ги разкарваме тия кила, че срам млади момичета сме  Crazy (видях, че си ми наборче май) пък и имаме еднакво много килограми за сваляне  Laughing

# 355
  • Мнения: 1 169
GlaDneSS Браво за взетата сесия   bouquet, така се надвяам и аз след 5-ти да мога да се похваля със същото, но едва ли  Confused
Давай мила да почваме и да ги разкарваме тия кила, че срам млади момичета сме  Crazy (видях, че си ми наборче май) пък и имаме еднакво много килограми за сваляне  Laughing

Ха-ха-ха да с почти едни и същи мерки сме само, че ти си по-висока аз съм един пъпеш ама от утре съм с вас почвам да диетувам трябва да се стягам лято идва, а както съм тръгнала незнам до къде ще стигна

# 356
  • Мнения: 5 008
Гладнес и от мен едно  bouquet за изпита!

# 357
  • Мнения: 664
GlaDneSS и от мен браво:)
аз вече ядох, ще отида в японското да напиша какво, за да не запълня темичката

# 358
  • Мнения: 1 169
Цитат
tanyta25 - Гладнес и от мен едно  за изпита!
Цитат
piddochia - GlaDneSS и от мен браво:)
Благодаря   bouquet   bouquet

# 359
  • Мнения: 6 958
Има ли някой ОНЛАЙН от дневничетата?

Познайте какво следва?  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт