Как излизате от дупка..

  • 2 379
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 258
....Трудно...

# 16
  • Мнения: 27 524
Май не влизам в такава, освен ако не броите киселото настроение  Thinking

# 17
  • Мнения: 52
Когато реша да изляза от дупката се спрявям бързо.Проблема е,че много често не искам да излизам от нея Sad

# 18
  • Мнения: 272
Свивам се на дивана в ембрионална поза и чопля семки, като си спомням разни добри стари гаджета. Резултатът - подут език, фъфлене  /от семките/ и  добро настроение. Казвам си: ето, хората са ме обичали, харесвали са ме, аз съм една прекрасница, всъщност и ще се справя с всичко. Ако някой, който ме е харесвал, ме види в това състояние, дали пак ще ме харесва? Ми, не!
И докато си мисля така, една усмивка цъфнала!

# 19
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
най-лесно излизам с една подадена ръка, едно разбиране и разговор, ако трябва се наревавам и после стигаме до спокото. хората ми помагат най-ве4е да оценя какво имам, какво губя и какво трябва да се направи! решенията са си мои след това!сам не е лесно никак-загубиш ли се, няма как да се намериш сам!

# 20
Ми последния път мамите от форума ми помогнаха да се справя Simple Smile Само факта, че писах за проблема ми помогна. Иначе когато съм сама - гледам приятни филмчета, чета книга (ако бебчо ми даде тая възможност). Абе май напоследък тези климатични промени се отразяват доста зле на всички. Така, че търпение Simple Smile скоро ще дойде пролетта и всичко ще е по-хубаво  Praynig

# 21
  • Мнения: 361
  Размерът има значение Simple Smile Когато е много голяма времето лекува. Когато е по-малка и бирата върши работа.
плюс задушевен разговор с приятел   bouquet

# 22
  • Мнения: 560
С мръсна гас и много псувни както и от дупките по пътя.
Напоследък душевните дупки по-скоро ме нервират,отколкото да ме натъжават.Сигурно е от възрастта хихихи.

# 23
  • Мнения: 2 849
Сега се прибирам от фризьорски салон -с променена коса ,разтоварих малко напрежението . Flutter


Благодаря на всички .  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 849
най-лесно излизам с една подадена ръка, едно разбиране и разговор,
Ето това го няма -разговора ... Confused

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не обичам да споделям. Единственият, с когото мога да говоря за всичко е мъжът ми. Поговоря си с него и ми мине.
Другата ми стълбичка за излизане е работа. Когато имаш много работа, нямаш време да падаш в дупки.  Laughing

# 26
  • Мнения: 7 111
Сега се прибирам от фризьорски салон -с променена коса ,разтоварих малко напрежението . Flutter


Благодаря на всички .  bouquet
Ради, а сега гушни къдрокоско и той ще ти промени следфризьорската визия по негов вкус.  Grinning Скуб тука, скуб там и мама му ще изглежда като слънце.   newsm77
Ако знаех, сигурно вече щях да съм изплувала.   33uu

# 27
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ползвам опция "обади се на приятел" , ако разбираш какво искам да кажа  Hug

# 28
  • Мнения: 3 674
Медитирам.... Wink

# 29
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Спорт, разходки из природата, срещи с приятели, споделяне, затъване до гуша в работа... Това са моите начини, не винаги ми помагат на 100%, но моята дупка е по-особена  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт