За или против присъствието на таткото!

  • 8 917
  • 268
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 439
 Naughty против

# 226
# 227
  • София
  • Мнения: 1 775
ЗА, ако и той желае. Определено ми липсваше подкрепа. Раждането беше много трудно и 13 часа се чувствах толкова сама и толкова бавно минаваше времето. Исках да говоря с някой и да не мисля за болката. И после тези два часа в коридора минаха толкова бавно. Не знаех как е детето , нямах и сили да попитам. Стоях сама и плачех от радост и от болка, беше толкова студено  и определено в този момент ми липсваше мъжа ми Hug.

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 02:11 от Lovi

# 228
  • Мнения: 3 932
Абсолютно против  Naughty
Ако можех и аз да не присъствам  Mr. Green...

# 229
  • Мнения: 195
Де да можеше и ние да не присъстваме, това е доста добро предложение ...браво.

Аз съм решила да го взема с мен, но още не съм сигурна дали трябва. Прочетох внимателно вашите доводи и разбира се мненията са 50 на 50. От една страна е супер да изживеем този специален миг заедно от друга страна мъжете са особен вид хора и се засягат от неща които ние не разбира ме. Ако види какво се случва туку виж спре да ме възприема като жена........
Знам ли малко тъпо ми звучи сега като го написах и сигурно ще го агитирам до последно да влезе с мен. ще продължа да следя и други мнениея.
Аз съм ЗА

# 230
  • Мнения: 207
Аз пък съм ЗА присъствието, защото с него се чувствам най-сигурна и спокойна. Simple Smile

# 231
  • Мнения: 374
Аз бях твърдо против, а мъжът ми искаше, дори като получих пълно разкритие, докторът ме пита дали да покани мъжа ми в родилната зала. Мен ме беше страх да не ме види прекалено слаба и страдаща и после по някакъв начин да ни се отрази на интимния живот занапред, защото съм на мнение, че не всеки мъж би могъл да понесе гледката в родилна зала. А що се отнася до това, че раждането на детето трябва да се изживее заедно с таткото, определено преживяванията на майката и на таткото в тези моменти са напълно различни!

# 232
  • Мнения: 7 420
Де да можеше и ние да не присъстваме, това е доста добро предложение ...браво.

Аз съм решила да го взема с мен, но още не съм сигурна дали трябва. Прочетох внимателно вашите доводи и разбира се мненията са 50 на 50. От една страна е супер да изживеем този специален миг заедно от друга страна мъжете са особен вид хора и се засягат от неща които ние не разбира ме. Ако види какво се случва туку виж спре да ме възприема като жена........
Знам ли малко тъпо ми звучи сега като го написах и сигурно ще го агитирам до последно да влезе с мен. ще продължа да следя и други мнениея.
Аз съм ЗА
   Може би трябваше да пуснеш и анкета!Да видиш брой гласове.

# 233
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Зависи - от таткото, колко го иска, колко е притеснителен ....

# 234
  • Мнения: 385
Това е строго индивидуално, но в нашия случай определено таткото нямаше да го понесе, така че е по-добре, че не присъствана раждането. kyllmg

# 235
  • Мнения: 3 388
Абсолютно ЗА! А нашият татко е голям мераклия  Crazy

# 236
  • Мнения: 11 607
Щеше да бъде интересно ако сложиш анкета..

Аз съм по-скоро против, а и моя не гори за такива неща... Той по ТВ не ги гледа, пък какво остава на живо....

# 237
  • Мнения: 1 999
Против.

# 238
  • Мнения: 4 111
И аз съм против.  Naughty

# 239
  • Мнения: 2 255
Тюх,да му се невиди....трябваше анкета да се спретне...

Общи условия

Активация на акаунт