Пъзели 64

  • 17 432
  • 739
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 431
В такъв случай ако може и аз да се включа в пътуващите пъзели , преди да поръчам и да купя Simple Smile Мислех , че няма да пускате и затова щях да пускам поръчка …

# 166
  • София, България
  • Мнения: 5 613
Аз пък залагам, че ще е точно пилето и който си го поръча и реди, няма да сгреши.

# 167
  • София
  • Мнения: 896
Според мен ще е нов пъзел, както и предния път със зодиите. Само се надявам да е хубав и лесен за нашите момичета. Време е да имаме класирал се в топ 3 на финал.

# 168
  • гр. София
  • Мнения: 1 610

Един много готин и лесен пъзел. 400 части на trefl Simple Smile

# 169
  • София
  • Мнения: 8 603
Идвам и аз малко със  закъснение да поздравя Евето и да й кажа, ме и с нея се гордея! Изобщо… аз съм гъста с шампионките, бе, ей… фръц!

Масата ми е все по-окупирана от Виктор, не знам Бухтичка кога ще дойде да я спасява 😜 Но тези дни май ми олеква малко на сърцето и почва да ми се реди пак пъзел Simple Smile
Скрит текст:
А Виктор се научи да комуникира с усмивки, не само случайно да дава по някоя. И сега с една усмивка получава не само пъзел мастаа, а всичко, което дори само погледне усмихнат 😀

# 170
  • София
  • Мнения: 1 946
Тониииии като гледам кога пишеш добре си Simple Smile Браво на Викито, да го намачкаш от лелите му. Ако се разходите към нашия район или съседните свиркай имам пари да ти давам и един паун Simple Smile

# 171
  • Мнения: 157
Здравейте! Извинявам се, ако вече има такъв въпрос и съответно отговор. Някой може ли да ми даде съвет как да си сложа пъзела за картина. Имам доста направени, залепени с лепило за пъзел. Много са красиви и ги редих с много труд, абсурд да ги разваля или набутам в някоя кутия. Мислех си да купя рамки, но установих, че ще ми излезне скъпо, понеже са големи картини. След това реших да ги залепя върху нещо като парче от кашон, но не знам как да ги поставя на стената. Не ми се иска да ги забучвам с пирон :дд.

# 172
  • Мнения: 6 940
Нямам идея защо никой не пише, но в озон има от новите на Шмид и малко Равенсбургер, аз даже в движение успях да метна една поръчка набързо Joy

# 173
  • Мнения: 510
Puke123, аз съм закачала само с винт/пирон, без пробиване на стената не знам как става. Виждала съм, че хората пишат за някакви двойнозалепващи се лепенки, с които закачат пъзели на стената, но самата аз не съм пробвала. Тези лепенки май се продават в магазини от типа на Mr. Bricolage.

Бухтичка, аз не бях видяла, че има нови пъзели в Озон. Сега като писа, проверих какви са и си поръчах един Шмид, който отдавна си бях харесала:

# 174
  • гр. София
  • Мнения: 1 610
Не сме разбрали, но вече знаем Joy

Има и eurographics и Трефл също.

Последна редакция: вт, 16 апр 2024, 18:44 от Olia T

# 175
  • Варна
  • Мнения: 36 841
Абе, и аз се учудих, че никой не пише, видях го днес и намятах няколко в количката. На заплата ще поръчам. Така ме е грабнала работата и гадните интриганти в офиса, които ми пилят нервите, че не ми остана време да вляза и да ви уведомя. Аз нахвърлях поне 20 в Любими.

# 176
  • София, България
  • Мнения: 5 613
Отивам да гледам

# 177
  • София
  • Мнения: 1 946
Аз имам и днес в поръчката от озон дето дойде един пъзел за да хвана без доставка Simple Smile вече нямамидея къде ще ги слагам Simple Smile
И най-накрая пъзели с Джелита в Бг

# 178
  • Мнения: 2 447
Еве, пускай какво ще продаваш, да направиш място:)

# 179
  • София
  • Мнения: 1 946
Еве, пускай какво ще продаваш, да направиш място:)
ще сляза утре в гаража да снимам Simple Smile

Ако на някой му е интересно да гледа, състезание е, но Емилия стриймва. Не намерих да стриймват организаторите
https://www.youtube.com/watch?v=qrB-ukRLKmY
Те също стриймват
https://www.youtube.com/live/yRGuicQ7lVw?si=QF087M7cKCBmmhAc

Последна редакция: вт, 16 апр 2024, 20:07 от евето

Общи условия

Активация на акаунт