Пъзели 64

  • 17 422
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 446
Явно е време да се запознаем😄

# 541
  • Мнения: 509
Hot Spring, хахаха, аз мислех, че като пускам паралелно снимки тук и във Фейсбук на един и същ пъзел, вече всички знаят коя съм, но явно не Grinning Приятно ми е да се запознаем, варненки и софиянки Hug

# 542
  • Мнения: 4 087
Delta_12, я виж как бързо те разконсперирахме коя си Simple Smile А пък и пъзелите препродадохме вече три пъти. Ще ни свикнеш бързо на схемите 😂

Последна редакция: чт, 09 май 2024, 22:37 от Ioana_g

# 543
  • Мнения: 509
Аз ако знаех, че е така, щях тук първо да го предложа. Иначе както и vox е писала, дизайните на Omaya са вече и при Enjoy. Това момче, което ги прави, Ивайло, явно ги е предоставило и на тях.

# 544
  • Мнения: 2 014
Приятно ми е да се запознаем, варненки и софиянки Hug

Delta_12 и на пловдивчанки ни е приятно да се запознаем с теб. Simple Smile

# 545
  • Мнения: 509
Vox, ооо, супер, има и пловдивчанки Heart Все се разменят пъзели по линията Варна-София и затова така се изразих. Но е хубаво в темата да има разнообразие от градове.

# 546
  • София
  • Мнения: 2 340
Хи-хи, МИ 6, Мосад, ЦРУ и всички останали ряпа да ядат Joy
Делта, добре дошла!

Последна редакция: чт, 09 май 2024, 23:55 от sali

# 547
  • Русе
  • Мнения: 1 009
Аз се нареждам за двата пъзела след теб.Знам,че не ги задържаш след редене.

# 548
  • Мнения: 304
Делта, добре дошла! Relaxed

Една шантава карта от мен, която ако не си я беше заплюла Мона Лиза сигурно никога нямаше да стигна до нея. Даже не знам защо и кога съм я купувала, хич не ми харесваше като я започнах, но пък се оказа супер приятна за редене.

Around the World in a Blink of the Eye, Black Sea 1000

# 549
  • Варна
  • Мнения: 36 838
Този обикновената серия ли е, Лайт или Премиум?

# 550
  • Мнения: 304
Обикновената серия е, доста е старичък, може и преди повече от две години да съм го купувала, но пък като усещане все едно лайт редих. Много добро качество.

# 551
  • Русе
  • Мнения: 1 009
Като гледам изрязването на парчетата си точно като на Black sea lite. В малка кутия ли е?

# 552
  • Мнения: 6 940
Тя Делта от известно време пише тук Grinning Но и аз не й знаех името, на мен ми трябва повечко време да се постват едни и същи пъзели тук и там, за да запомня хората Joy Не става така от един или два, обръщам внимание, но не запомням Joy

Flowers in Bloom
1000 части
Elena Essex

# 553
  • Русе
  • Мнения: 1 009
Този обикновената серия ли е, Лайт или Премиум?
Намерих го Simple Smile https://www.ozone.bg/product/pazel-black-sea-ot-1000-chasti-okol … veta-za-edin-mig/
От Lite серията е.Не може да се обърка това характерно изрязване на частите.

# 554
  • Мнения: 304
Като гледам изрязването на парчетата си точно като на Black sea lite. В малка кутия ли е?

В малка кутия е, да. Изрязването е точно като на лайт серията, но никъде не пише, че е лайт, ето кутията:



И аз точно за характерното изрязване си мислех докато го редих, но въртях суках кутията и никъде не видях, че е лайт и за това си помислих, че е от обикновената серия.

Общи условия

Активация на акаунт