Отговори
# 75
  • Мнения: 270
Yanina, да не си посмяла да му кажеш  Naughty такава възможност за подарък не се пропуска, хайде стискам палци да не те дръпне някое дяволче за езика  Praynig и да го опаковаш красиво  Laughing ама много да се мъчи докато го отваря (ако можеш и да го запишеш ще е върха...)
Scarlet, моя мъж понеже буквално ще ми се разсърди ако взема да купувам специални подръци, мисля да се отчета с бутилка хубаво вино и шоколад (или бонбони), мисля че ще свръшат хубава работа (символика да искаш) а  и ще се употребят бързо, бързо Wink
микки, abirena добре дошли и да не задържате много, много тука  Hug
лека вечер момичета

# 76
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Ох, хора и аз съм в същото задънено положение с подаръка!  ooooh! Помоооощ! Знам, че тий ще ме води на ресторант, ама аз.... Освен да му подаря luvbed друго не се сещам.
Янина, smile3505 до 14-ти!

# 77
  • Мнения: 1 792
ЗДРАВЕЙТЕ!!!цял ден не мога да влезна във форума ужас е пак #Cussing out
гледам нова мама имаме Yanina честито миличка-всичко да е наред и след 9 месеца един сладък бебок.
Scarlet_  оффф и аз не съм измислила нищо Thinking
neli82  и аз се посмях на заканите на Стела Joy
DesiT успех
Кате щом и баници взе да въртиш ще те бъде-мъжа ти няма да умре от глад.като беше казала че не можеш да готвиш се бях притеснила за вас,ама вече съм спокойна-ще я карате на баница Joy

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз уж фим щях да гледам, пък само надничат тук да видя какво правите Flutter
Като идея за празника ми хрумват разни неща,който не са много свързани с идеята:
- да му подарите карта за сауна и заедно да отидете (макар че слънчевото време не го предполага много)
 - или да му подарите масаж в някой салон
 - или някакво животинче
 - червено бельо (класика)
- или просто една вечеря у дома с хубаво червено вино, свещи  и приятна музичка.
Идейте не са много оригинални, но дано помогнат  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 989
Момичета, искам да ви поздравя с една моя любима песен: Joe Dassin - A toi! В превод от френски: "За теб!" Цялата е страхотна, но припева ми прилича на мото на целия форум. Ето как звучи приблизително /за незапознатите с френските шансони  Joy/:
"За живота, за любовта, за вечерта, за деня, за вечния шанс, за детето, което ще дойде, ще ни събере още веднъж и ще бъде част от мен и от теб!"  
Поздрав от мен за вас, мили дами!  bouquet

# 80
  • Мнения: 270
Scarlet, благодаря за поздрава   bouquet  Hug
ама тези французи винаги знаят как да го кажат най-добре  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 989
Миме, така си е  Peace  Аз като една истинска възпитаничка на френската гимназия се научих да ги уважавам - е, поне музиката им  Laughing Срам ме е, че съвсем съм занемарила френския си. Опсс, нямам предвид устния  Joy  Малее какви неща взех да приказвам само след една чашка винце  Joy 

# 82
Здравейте аз съм  Деница  и искам да се пресединя към мамите искащи бековци.Пожелавам на всички   

# 83
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Аз като една истинска възпитаничка на френската гимназия се научих да ги уважавам - е, поне музиката им  Laughing Срам ме е, че съвсем съм занемарила френския си. Опсс, нямам предвид устния  Joy  Малее какви неща взех да приказвам само след една чашка винце  Joy 

А такааааааа Whistling, давай, давай, всичко ще си кажеш тииии!  Mr. Green Laughing
Иначе Жо Дасен  ми беше любим преди доста време, а сега също е от фаворитите ми, заедно с Едит Пиаф. Ненапразно са толкова известни.  Peace (и аз съм завършила френска  Laughing)

Иначе и аз още нищо не съм подготвила за подарък на скъпия, направо не знам какво да избера за подарък...  newsm78

deira_, здравей, и добре дошла!!! И скоро да отиваш към отчетни     bouquet

# 84
  • Мнения: 989
Bec, Френската гимназия, нея Господ пази я!  Joy
deira_,  сега welcome  Hug ама скоро ще има: "Марш към от4етни"!  Heart Eyes
Лека нощ от мен, момичета! Отивам да правя компания на милия, че вече две нв вижда  hahaha
Ето ви още едно поздравче от мен на френска вълна: "Michelle Torp - Lui"! За незнаещите - Bec ще превежда  Joy
Bec,  Hug Heart Eyes

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 22:43 от Scarlet_

# 85
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Янина, честито и от мен! И потрай до 14 - голяма изненада ще е и страхотен подарък.
И аз не мога да влезна цял ден във форума.
Дидиди, радвам се, че и тук се засичаме. Hug Хайде скоро да се преместим и в отчетните. На мен определено ми хареса да гледам зимно бебе, та може и второто да е така. Grinning
Дейра, добре дошла! Hug

# 86
  • Мнения: 1 436
Добр'утро от мен   bouquet.

Ехааа, имаме си бремелинка  newsm44. Yanina, честито мила  newsm51

На новите момичета (да не ви изброявам, че ще изпусна някой) welcome

Scarlet и Vess  newsm09. Аз се чудя защо брат ми още като 14-годишен драпаше към френската, ами то какви били нравите там  bowuu. Тц тц тц  Mr. Green

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 23:20 от Juturna

# 87
  • Мнения: 1 792
Скарлет мног готин припев.мога ли да те помоля да ни пуснеш цялата песен,с радост бих я слушала и ще се сещам за вас съкровища. Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 73
Здравейте момичета аз съм нова в този форум но много ми харесва тук! Грабна ме вашата тема защото лично ме засяга, закъснява ми вече 12 дни но несмея да се радвам защото попринцип цикъла ми е нередовен. този път имам някъкво предчуствие още от преди датата на М, и два дни преди нея не се стърпях и си направих тест който беше отрицателен Sad сега чакам и съм решила, че ако не ми дойде до деня на любовта ще повторя и дай боже наистина на този хубав ден да видя и аз двете чертички Praynig А иначе си имам дъщеричка която е на 5год.

# 89
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Я виж ти....  Mr. Green Скарлет, още от предния ли ден започваш с празнуването? Май много ти се събира - като почваш от 12, днес, 13 пак, и на 14 финала... представям си как се чувстваш  Tired Crazy Laughing

Та нека да съм първата, която да ти честити рождения ден!! И да ти подаря един вкусен виртуален подарък с послание  hahaha, избора е твой!
     или   

а защо не и двете?  Sunglasses  Mr. Green

geni23, добре дошла и на теб  bouquet, и дано скоро "подариш" братче или сестриче на дъщеричката ти. Как се казва тя?

Juturna, хайде сега Naughty, какво пък ни е на нравите  newsm78 hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт