🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 7

  • 74 433
  • 1 780
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 625
Esmee, извинявам се ако съм сгрешила, но в случая споменавам информация, която точно тук в темата преразказваха хора, които са гледали лайф ли е какво е на Виктория в IG, където тя е коментирала изминалите два епизода или беше отговаряла на въпроси. Извинявам се отново, но не съм разкрила нищо, то и нищо не знам за разкриване. Пробвах, но не мога да си изтрия поста, защото старата тема е заключена.

# 76
  • Мнения: 2 970
Записвам се е аз. Аз харесвам  Теа. Артист е

# 77
  • Тайланд
  • Мнения: 146
пръска злоба и завист е също от речника на ФБ троловете малко, дайте да говорим с аргументи

-Светват й очичките и й се приповдига настроението, когато има конфликт в който тя не участва. Например Християна (която обиждаше Виктория същата вечер) вдигна мерника на Силви и Виктория започна да приглася на бившото си були и да налива масло в огъня. Доста жалко поведение.
-Само тя "изказа" Габриела за гаджето й, Другите участнички също знаеха, но си гледаха тяхната работа. Пак показа повече долност и интриганство от всички други.
-Симулираше, че била "пребита" от Барбара, охкаше и пъшкаше, преструваше се на птичка с ранено крилце, а на следващия ден се нахвърли в играта с балоните като див глиган.
-Особено й личи зависта след връщането от среща на всяка от участничките - показно се цупи, парадира, подмята злобни коментарчета, а когато я интервюират за кадър тя отприщтва словесна помия срещу всяка.
-Двойната среща - независимо дали одобряваш или не поведението на украйнката, не можеш да отречеш, че Виктория й завиждаше. Първо се опита да я изкара тъпа, щото не знаела какво е лингуини или смокиня, после й мрънка в колата, след това обратно в къщата не я остави дума да каже и да я омаловажи...
-Обсебена е като психопат към Алек почти като онази Милица от миналия сезон ако се сещаш. Те се познават от 2-3 седмици, а тя се държи с него все едно че й мъж от 10 години, прави му фасони, търси му сметка, иска да й се оправдава и се опитва да го манипулира, а той реално е физически отблъснат от нея ако му забелязваш езика на тялото.

Hazel, ти я виждаш като "открита". Аз я виждам като неуравновесена. Права си, че и у другите има злоба и завист, но не в такива количества. Знам, че няма да си промениш мнението, така че нека да се съгласим, че не сме съгласни един с друг Hands Plus1

Последна редакция: пн, 08 апр 2024, 21:41 от TraumaTeam

# 78
  • Мнения: 1 128
Аз доста съм го закъсала в момента. Харесвах Надя в началото, обаче тя се оказа голямо клю клю, а аз такива хора не харесвам. И сега вече никоя не харесвам.
Ергенинът е смуут оперейтор, ако иска голямо семейство няма начин да вземе някоя от по-старичките, трябва му млада жена, да му ражда децата. Не знам коя ще да е тя, от наличните вътре хвани едната, та удари другата.
Щастието е обречено в зародиш.

# 79
  • София
  • Мнения: 27 358
Любопитно ми е дали Вики ще стане втората след Александра тръгнала си по подобен начин или ни пускат по пързалката. Аз лично стискам палци да си тръгне, така само ще спечели и ще стане по-популярна.

Иначе извън нея очаквам да си тръгнат Горджъса и Киара. Евентуално и Барбара ама мисля че ще я оставят още малко.

# 80
  • Мнения: 9 013
Финалистките са 5 (или 6) -- останалите ще излизат накуп. Затова ги изстискват, ако имат нещо да покажат на зрителите.

# 81
  • София
  • Мнения: 11 721
Не мисля, че Виктория ще си тръгне. Тя не е толкова влюбена, егото ѝ пострада (и на мен би ми станало неприятно). Вътре е за популярност, иначе нямаше да се занимава с мърчове и да обижда другите още от първия ден.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 481
Как така 5-6 финалистки? Вие кое броите за финалистка? Аз лично само тези, които се запознават с майка му.

# 83
  • Мнения: 9 013
С майка му 3 ще се запознаят, или 2.
А преди това две седмици ще се чуди за тройката, така смятам аз и ще гони четвъртата и петата дама

# 84
  • Мнения: 5 879
Той се запознава с роднините на последните 3. Двете финалистки се запознават с неговите близки. Поне така беше миналата година.

# 85
  • Мнения: 5 879
Според мен по-добър въпрос е:
Беше ли правилно това мрънкало Теа да прережда Барбара и след това да се прави на интересна?
Или:
Все още ли толерираме Сашко да играе по свирката на продукцията и да демонстрира какъв гадняр е всъщност?

# 86
  • България
  • Мнения: 1 311
Теа от 5 години не влизала във връзка, даже нямала афери. Повервах ти, че си нямала friends with benefits и афери с фотографите на голите фотосесии.

GrinningGrinningGrinningGrinningGrinning

# 87
  • SF
  • Мнения: 21 565
Айде... почва се. Не такъв въпрос, а онакъв.
Ако искате, попълвайте анкетите. Лично аз още не съм дала гласа си. Писах дълъг пост какво мисля за срещата и розата за Виктория.

# 88
  • Мнения: 8 069
И аз не мисля, че Виктория ще си тръгне по нейно желание. Разиграва поредните циркове явно.

# 89
  • Мнения: 5 879
Айде... почва се. Не такъв въпрос, а онакъв.
Ако искате, попълвайте анкетите. Лично аз още не съм дала гласа си. Писах дълъг пост какво мисля за срещата и розата за Виктория.
Очевидно не искам тези въпроси в анкетата. Просто използвах повода да си коментирам.

Общи условия

Активация на акаунт