Пролет, птички, сбъднати мечти, греят вече две черти ! ~бебеправене 603~

  • 34 374
  • 1 075
  •   1
Отговори
# 330
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 842
Белма, пускай кръвен о прогестерон утре направо и дано е положителен Simple Smile

# 331
  • Мнения: 982
Ванила, какво имат предвид под генетично - някаква хромозомна мутация или нещо в кариотипа ви? Това би ли могло да се улови с ПИД или пренатален тест? Съгласна съм за ДНК фрагментациите, задължително пуснете.

Белийв, Суей, бъдете честити!

# 332
  • Мнения: 115
Честити да са рожденичките Белийв и Суей. Бъдете здрави, момичета, много щастливи и обичани и нека най-големите ви мечти станат реалност!

Излязоха ми микробиологията и цитонамазката - МБ изглежда добре, цито е 1ва група пап. Щастлива съм и благодарна за тези резултати, въпреки че нямах оплаквания. Нали знаете как все се заражда едно чувство "ами ако нещо не е наред...". Да видим сега като спра хапчето за предизвикване и ми дойде, какво ще излезе на половите хормони.

# 333
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 885
Pumpkin  браво.
Суей, честит рожден Ден

# 334
  • Мнения: 49
Добро утро! Днес се разписвам с МЦ. Миниатюрни капки, но ярко червени. Температурата е пак 37, гърдите все още са напрегнат високо горе, има и люспички от съсирена кръв в урината. Жалко, така се надявах, че този път се е получило! Продължавам да си пия добавките. Сега има ли смисъл да пускам кръвен тест и  прогестерон? А на гладно ли се пускат? Извинявайте, ако питам глупости, но съм била бременна преди доста години и не съм се сблъсквала с такива въпроси. Изследването нещо ще покаже ли? Изхабих и един изостанал Шуър чек не с първа урина-отрицателен. Ще следя за О с лентичките от Easy@home- май на другите вече не вярвам. До края на месеца ще ММ ще направи СГ  и ще се срещнем с репродуктивния специалист за стимулация, както тя предложи - някакакво производно на Кломид. Две серии само. След това спирам и продължавам да си пия само добавките. Та ако до края на годината не надуя корема, значи това е. Явно не е писано. Силни стимулации не искам. Защо по дяволите толкова закъснях решението си, толкова е тъжно да нямам дете от мъжа, който толкова много обичам.
Късмет на всички момичета, вяра, сила и кураж по пътя към вашите бебчета!
Благодаря за подкрепата и ценните съвети!

# 335
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 885
Белма имаш ли изследвания за хламидия уреаплазма и микоплазма ? Въобще кскви изследвания имаш?
На колко години си?
Прогестерон и чгх може и да си яла и пила.
Не се отказвай!

# 336
  • Мнения: 803
Пускайте палците, нещата при мен приключиха...

# 337
  • Мнения: 909
Ех, Anigo, съжалявам Sad Силна прегръдка!

# 338
# 339
  • Мнения: 49
Наси, на 44 съм. Женски хормони в норма - поне от средата на ноември.АМХ- 0.66 без увеличен прием на витамин Д, Инхибин не съм изследвала.Свалям TSH с еутирокс, овулация следих по едно време, но не я хванах, а имам изследване на 5 ден от МЦ - 4 фоликула в десен яйчник и 2 в ляв.Не им е следено развитието. Сега си поръчах лентички Easy@home - 50 бр.Та възможна е и перименопауза...., възможна е и хипоменорея, заради безапетитието, което ме придружава напоследък.Споменатите от теб изследвания не съм ги правила.
Трима лекари според прегледа и тези изследвания заключават, че бременност е възможна. Както споделих по- рано мислех, че се е получило. Но мъжът ми  вече не иска - имаме разногласия, не знам дали ще отиде и на СГ.Ще пие изписаните му добавки и към края на другия месец ще поговорим пак.
Аниго, много съжалявам!

# 340
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 885
Аниго, много съжалявам!
Белма по-добре с фоликулометрия да а следиш Овулация.

# 341
  • Мнения: 1 073
Аниго, много съжалявам.. Heart

# 342
  • Мнения: 94
Момичета, здравейте отново.
Чета ви от доста дълго време, от 2021г., но повече инкогнито отколкото да се включвам.
Идвам да споделя, че нещата при мен след цветната снимка хич не са добре - една запушена и една пропускаща под високо налягане. Веднага подадохме документите за фонда, но и докторът ми каза, че има шанс да не ни одобрят, както и една съфорумка миналата седмица го беше споделила. Ще продължавам да ви чета, но повече ми се насочва вниманието към другите теми Sad.

Да не е пълен оф, да споделя - правих снимката в Селена, с пълна упокойка. Всички бяха изключително мили, мина бързо, не усетих нищо. Понеже съм страхлива ми прилоша при поставянето на абоката, другото мина бързо.

# 343
  • Мнения: 287
Anigo Heart прегръщам те, съжалявам!

# 344

Общи условия

Активация на акаунт