Пролет, птички, сбъднати мечти, греят вече две черти ! ~бебеправене 603~

  • 34 143
  • 1 075
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 322
А някоя от Вас има ли информация за проблем с щитовидната и същевременно проблеми със стомаха.... 🙄

# 76
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 703
Със стомаха не знам, но нарушената пропускливост на червата се смята че има връзка с проблемната щитовидна.

# 77
  • Мнения: 281
Среднощно слънце Съжалявам за прогнозите, но стискам палци д-р Калчев да намери пътя!
Mayaaa Много гадно за болките Disappointed ... радвам се, че все пак сме те успокоили  и че тръбите в крайна сметка са били проходими. Явно е имало някакви по-малки сраствания или са били по-тесни, за да те боли така. Важно е краят да е щастлив, успех!

Относно билките- нямам опит.

Моят ъпдейт:
 
Скрит текст:
Аз също бях на преглед при Станулов, имам си единия фоликул в десния яйчник 16мм и лигавицата каза, че ми е много добра- 10.5мм. Инсеминацията ще ни е в понеделник.
  ПС: Пусна ни нови микробиологии и на двамата (не очаквах, защото мислех, че първата все още важи, но се оказа че важат само 3м- надявам се всичко да е наред и при двамата, за да няма възпрепядствания) Четох, че за микробиология също трябвало да се спазва 3дни въздържание, което в нашия случай не е така...имате ли такива наблюдения?!
Успех на всички!  Heartbeat

# 78
  • Мнения: 1 052
Flowering, имаш силно стиснати палци за понеделник! Flowers Four Leaf Clover
Аз това за микробиологията и въздържанието не съм го чувала, но по случайност сме го спазвали, че аз винаги ги правя докато правим почивка от бебеправенето, надявам се да не е проблем при вас.

# 79
  • Мнения: 967
Момичета, при вас активно ли е гласуването за заглавие на темата? Аз не мога да гласувам

# 80
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 703
48ч преди МБ не се прави секс, да.

# 81
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 738
Активно е Селсера!
Flowering, успех

# 82
  • Мнения: 281
И на мен ми е акативно.
Благодаря ви, момичета!
Уф ми нашите са има няма 12ч...дано да не се отрази ( а и никой не ме е питал имали ли сме или сме нямали въздържание)  Unamused

# 83
  • Мнения: 1 052
Салсера, този път има стрелка вдясно, която ти открива опциите и след това си гласуваш нормално.

# 84
  • Мнения: 116
Влизам само да се похваля и да споделя, че на ММ морфологията от 1% през януари се е вдигнала на 4% сега през април 🥹🎊 отличник ми е по редовния прием на добавки, вече и сам си ги поръчва през iherb.
2402, благодаря ти - тогава ти ми беше споделила списък с добавки твои и от Lygia 😊🩷

# 85
  • Мнения: 2 719
На мен в Доверие нищо не ми казаха за въздържание преди микробиология и вирусология

# 86
  • Мнения: 281
Писах и в другата тема, но още никой не ме е отразил и за това пиам и вас Grinning
Към момичетата в процедури:

Новото при мен е Овитрелът - за първи път ще си поставям  Animal Hear No Evil  и малко ме е страх дали ще се справя (Док. уж ми обясни как) ...дайте малко акъл...боли ли? Имам и някои мутации на тромбофилията и знам, че живот и здраве като забременея ще съм на терапия с инжекции в корема, та сигурно някой ден ще претръпна, но тази ще ми е първата Grin
Гледах и клипчета, но не ми стана ясно цялата игла ли се забива?

# 87
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 738
Салсера, този път има стрелка вдясно, която ти открива опциите и след това си гласуваш нормално.
При мен онзи ден имаше проблем, виждам заглавията , не мoга да гласувам.

# 88
  • Мнения: 114
Писах и в другата тема, но още никой не ме е отразил и за това пиам и вас Grinning
Към момичетата в процедури:

Новото при мен е Овитрелът - за първи път ще си поставям  Animal Hear No Evil  и малко ме е страх дали ще се справя (Док. уж ми обясни как) ...дайте малко акъл...боли ли? Имам и някои мутации на тромбофилията и знам, че живот и здраве като забременея ще съм на терапия с инжекции в корема, та сигурно някой ден ще претръпна, но тази ще ми е първата Grin
Гледах и клипчета, но не ми стана ясно цялата игла ли се забива?
Да, цялата игла. Без да и се избутва въздуха. Махаш една гумичка мисля, че беше и слагаш директно. Като предполагам са ти казали час в който трябва да се сложи и трябва да си точна. За болката - не бих казала, че боли повече от други инжекции, които съм поставяла в корема. Има много хубави клипчета в ютуб с обяснения. Не се притеснявай, успех!

# 89
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 738
Flowering, 2 пъти съм слагала Овитрел. Един път ММ и един път аз.
Половина доза. Мен ме заболя след слагане.

Последна редакция: чт, 11 апр 2024, 17:14 от nasito8988

Общи условия

Активация на акаунт