Пролет, птички, сбъднати мечти, греят вече две черти ! ~бебеправене 603~

  • 34 271
  • 1 075
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 518
Аз съм с Ц от днес сутринта и като свърши най-после сме обратно в играта с бебеправенето 😀

Чета ви с изследванията, а моите са вече на над 6 м и май е време за повторни вече.

Относно добавките правилно ли помня, че Б12 се приема заедно с желязото? Сега ги приемам заедно, но имаше особеност май.

# 841
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 786
Хайде Голдън, бързо да стане!

# 842
  • Мнения: 79
Пролактинът след покой ли е изследван (20-30мин без физическа дейност преди взимането на кръв). И моят пролактин излезе завишен в понеделник на трети ден от мц 28,32 при референтни стойности до 26,53 ng/ml, но се надявам, че е заради неспазването на условието. Другата седмица ще изследвам щитовидните хормони (не ги пуснах заедно с половите, за да са в "чист" ден от мц) и мисля да повторя пролактина. Аз се стреснах от АМХ миналата година по това време го изследвах 3,66, а сега е 2,49 ng/ml 😏

# 843
  • Мнения: 153
Пролактинът е изследван след 30 минути покой. Жената от лабораторията ме накара да легна и ми засичаше времето.
Отделно след това се видя и липса на овулация, така че не е грешка. Просто се надявам да попадна да добър лекар, че нещо с препоръчани прехвалени специалисти удрям на камък...

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 16:01 от Gery666_

# 844
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 745
Ендокринолог със стетостокоп не съм виждала досега (ако няма освен специалност и вътрешни болести). В см, така на ангро да се плашат хората не е много професионално и ми се струва, че мнението не е много адекватно, Гери.

Голдън - б12 със желязото, на гладно - 30мин преди хранене или 2 часа след. Да не се взимат вечер!!!

# 845
  • Мнения: 2 634
Всички лекари от старата генерация имат специалност вътрешни болести и след това специализират допълнително по желание. Вече не е така, съкратиха обучението, за да излизат по-бързо кадри.

# 846
  • София
  • Мнения: 3 055
много сте писали, не мога да ви изчета.... два дена пазя кревата усилено аз... то е едно виене на свят един тих ужас...

ако има положителни тестове последните 10тина страници пожелавам успех!
на тези дето не чакат и на тях!

# 847
  • Мнения: 1 211
много сте писали, не мога да ви изчета.... два дена пазя кревата усилено аз... то е едно виене на свят един тих ужас...

ако има положителни тестове последните 10тина страници пожелавам успех!
на тези дето не чакат и на тях!


Да не си след трансфер Шантал?

# 848
  • София
  • Мнения: 3 055
не, Жаки, в почивка сме, не сме имали ембриони за трансфер.

# 849
  • Мнения: 1 211
не, Жаки, в почивка сме, не сме имали ембриони за трансфер.

Защото каза че пазиш кревата та си помислих че може да има нещо. Дано скоро имате успех

# 850
  • Мнения: 5 446
Момичета, някой да е пускал АМХ и Инхибин Б в Лина, Стара Загора?
Ако да, за колко време излизат резултатите?

# 851
  • Намусен дракон
  • Мнения: 66
Някоя от вас да приема вечерна иглика?

# 852
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 786
Някоя от вас да приема вечерна иглика?
аз.
Аз пък два дни ме е много изморено от нищо, днес мерих кръвно имам ...

# 853
  • Мнения: 893
Аз съм взимала преди години заради акне. Наскоро се чудех дали да не пробвам заради ниския естрадиол, но малко ме е страх вече да пия каквото ми падне.

# 854
  • Мнения: 796
Аз, прим ойл купувам, но то е същото. Цервикалната слуз става много обилна, като по учебник, а колкото повече, толкова по-добре за сперматозоидите ( да живеят по-дълго и да плуват по-лесно). Пие се от първия ден на М до О и после се спира ( така пише в листовката). Не помня обаче дали в месеца, в който забременях я пиех.
Някоя от вас да приема вечерна иглика?

Общи условия

Активация на акаунт