Бебо чак ОКТОМВРИ ще се появи, нетърпелива мамо ТУК се запиши!

  • 12 504
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
mimi7,не разбрах защо си цитирала това newsm78
Аз утре пътувам за София и ще се върна в събота. Леки и приятни дни от мен, пъсли само с положителни емоции. Hug

# 226
  • Мнения: 431
Здравейте, бъдещи мами!
И аз да се запиша- в момента съм в 7г.с. и живот и здраве термина е за 10ти октомври, ама понеже човечетата са 2, незнам дали ще устискам до тогава! 

# 227
  • Мнения: 276
Добро Утро! То се вижда кой е най-ранобуден.......по принуда естественно!Добре дошла mecheto!
Тебе те очаква двойна радост виждам! Ти си той при нас пък когато е писано ще се появат малките човечета! Маграт чеснова същите  са капките които пия като твоите свещички но поне за сега ми действат.Отивам да се трудя а на вас желая усмихнат ден!!!  smile3503

# 228
  • Мнения: 318
Добро утро  smile3525 мили момичета!!!

Добре дошла  mecheto newsm10! Радвам се , че и близнаци  twin_neutral си имаме вече в темата!

Моя интернет е много зле и само сутрин е възможно да напиша нещо в темичката ни Sad

А за казването.................аз действам по интуиция Sunglasses   На хората, които харесвам и усещам , че имат добро чуство към мен и добри мисли, казвам Simple Smile  Пред другите се правя на ударена Wink

Дори на свекито не съм казала още, защото " голяма е любовта ни ", аз лично мисле, че е добре до влизането в 4-ти месец да насочвам по-малко зли мисли към себе си и бебето си. Не съм суеверна, но.....  пък и при нас реакциите са различни Laughing Laughing Laughing  Като повечето "случайно хора " казват - Вие сте луди!!!!, но това не е тема за тук Simple Smile)))

Целувки на всички  Heart Eyes

# 229
  • Мнения: 1 919
Здравейте бъдещи мами!
И аз събрах кураж да се запиша при вас....термина ми е на 31 октомври....мисля да отида на доки, чак в 6-7 г.с Praynig дано да се здаржа до тогасз.просто имам една неуспешна бременост...но ето ме на линия и живот и здраве заедно да си бременеем а през октомври да си гушнем бебчетата.
 

# 230
  • Мнения: 18
Добро утро и от мен, мами!   bouquet
Днес се очертава спокоен ден на работа и ще мога да ви навестявам по-често само вие да сте на линия.
Честито на новите ни мами - mecheto и  jazznia! newsm51 Пожелавам ви най-приказните и леки месеци до октомври! Страхотоно е че вече си имаме и мама на близначета. Това винаги съм знаела, че е най-вълнуващото нещо, което може да се случи на една жена - да си роди близнаци.  newsm10 И аз се надявах на това, но не стана. Нищо следващия път.  yes
Иначе за суеверията аз още в самото начало си бях решила, че докато не минат трите месеца няма да казвам на други, освен на най-близките си хора - родителите ни. Като те са на същото мнение и ще ни пазят тайната до края. Иначе мъжът ми вече няма търпение да дойде последната седмица на март и да се похвали на всички.  newsm44 Още не мисля, че по нещо ми личи това че съм  preggo, но ако ме попита някой усъмнил се дали е вярно незнам, може би ще си призная, но след това ще съм много неспокойна, че се е наложило да  кажа за това по-рано. А то понякого един да научи и става така, че вече всички около него знаят. То не за друго съм такава суеверна, ама от многото "доброжелатели"!  #2gunfire   
Но със спокойствие и положителна нагласа всичко ще е ок и няма да има страшно.
Пожелавам ви много усмихнат и спокоен ден!  newsm51

# 231
  • София
  • Мнения: 1 228
Привет и от мен Simple Smile

Като гледам много се разрастваме ... Аз си мислех, че повечето бебеа се раждат януари - февруари (правените напролет) и после април - май (морските бебета). А то, и през януари много бебета ставали Simple Smile
На новите бъдещи майки - добре дошли   bouquet

Аз още не пия витамини, макар че докторката каза че може и да пия ... Ама аз ям много естествени витамини и засега не чувствам нужда ...
Гаденето при мен е определено повече от първия път ... не знам защо (дано е момиченце, та затова  Simple Smile).

За казването - аз си казвам, на близките веднага, на колегите почти, вече наред ... Пък и той Мартин доста помага - хвали се навсякъде  bowuu
И първият път си казвах ... не съм никак суеверна.

За гърдите - това с търкането го пробвах веднъж с първата бременност - много е неприятно и гадно и се отказах. После нямах никакви проблеми със зърната и съм кърмила Маритн 10 месеца и кусур. Така че, сега не смятам да се търкам.

# 232
  • Мнения: 34
Здравейте мами!  bouquet Искам да кажа на маграт чеснова, че и при мен е същото когато чуят за трето дете голяма част от хората изпадат в ужас! "Ама как така? Вие сте луди! Ние едно неможем да решим да имаме в тези времена!" - според мен това е пресилено, ако човек има желание поне едно дете може да отгледа в днешно време. Какво ще остане един ден след нас ако ги няма децата? newsm10 Ами това е късмет през целия ден на всички newsm44

# 233
  • Мнения: 565
Айде и аз да се намеся пак , че от тази работа и от това мое гадно неразположение все не мога да намеря време. Тука на работа само ме ядосват, а като се прибера в къщи бързам да полегна малко. Но както и да е. Добре че ми минава бързо.
Виждам много нови мамииииии  newsm44 Добре дошли   welcome и леко бременеене  preggo и най - сладурските и здрави бебешоци  newsm32.
Абе мами тва пусто гадене няма ли да минавааа.  smile3511 Направо вече не знам какво да ям. Като видя само нещо за ядене и  Sick УЖАС!!!  Гледам някой пият разни лекове против гадене, само че аз още не съм ходила на доктор (сигурно само аз останах) и нищо не ми е изписано, а на своя глава да взимам лекарства не ми се ще. Ами в понеделник съм си записала час и ако не забравя ще питам.  newsm78 Леле то колко въпроси имам. Накрая май като отида и ще забравя всичко   newsm03
За казването аз да ви кажа още като видях EFP и не можах да се стърпя и се обадих на майка ми. Мъжо устиска да се обади на баща си (но не много). Колежката ми знаеше още преди аз да разбера (променена ми била физиономията). После още една приятелка ме видя и ме гледа в очите и ме пита същото нещо. Абе някой хора познават. Но в крайна сметка и аз като Меги ако ми е кеф казвам, ако не, им казвам че ако има нещо ще се похваля и че не е тяхна работа.
Неве напълно съм съгласна с теб. Аз ако имам голяма къща и финансовата възможност и 10 ще си народя  newsm47, а за едно дори две винаги ще се намери начин да се отгледат.
Айде момичета това е за сега от мен че шефа взе да подпитва тука каво правя и какво пиша. Ще взема някой ден  и ... bash #2gunfire ААААААААААААА НЕ МОЖЕ ТАКА. Трябва спокойствие. Днес го изгоних да пуши в другата стая   smile3513 smile3501
Ох май се поувлякох! Честит петък  smile3558 на работещите и чао за сега!   mrstraetz

# 234
  • Мнения: 173
Здравейте и от мен.Моя термин е на 27.Рано ми е да ходя на лекар.Мисля че ще почакам още 2 седмици.Това ми е 2 бременност.Имам момиченце на 1 годинка.Относно казването .....вече всички знаят.Не мога да мълча аз.Ако има нещо да става  и да кажеш и да не кажеш все тая. Лека бременност желая на всички !!!!!!? Grinning

# 235
  • Мнения: 125
Добро утро мами!
Аз казвам на всички! Питат не питат.... Blush 
Ние лекувах ме стерилитет, изгубех ме всяка надежда да имаме бебе.... И сега искам да знае целия свят, че съм бременна!   smile3534
А и ако молчим.... то ми личи... по физиономия... newsm08  , не пуша, взех болничен.

# 236
  • Мнения: 4 717
Здравейте мили мами,
дойде и моя ред да се запиша при вас, от известно време ви чета, но исках да ми излязат и кръвните тестове, не само  EFP, та тогава да се похваля.
Аз се казвам Милена, това ми е първа бременност и с мъжа ми живеем отскоро в ЧР.
Термина ми е на 2ри Октомври, бебето е вече 2см и докито каза, че се развива много добре Praynig, изписаха ми Сорбифер, желязо, защото съм имала дефицит в кръвта, а освен това било добре докато бременея. Учудва ме факта, че не ми изписаха Фолиева, хем ги питах, но явно чешките доктори са на друго мнение и за сега май ще се съобразя с тях...
Имам гадене през целия ден и цялата нощ, но най-силно е сутрин и късно вечер. Нищо не помага, то поне да беше повръщане, а за сега е само едно гадене дето ме изкарва извън контрол, но ще се справим и с това Wink Кажете ми как си миете зъбите, защото аз вече немога да си измия зъбите без да повърна, много гадно, мия се по 4-5 пъти дневно, а пък е много важна устната хигиена и май ще се ходи по зъболекари скоро...
За казване, казах само на моите родители, свекито ще почака, с мъжа ми сме се убедили, че има лошо влияние и няма да рискуваме от сега да и се хвалим, останалите приятели също ще почакат Peace
Поздрави на всички мами, май нашия раздел ще е най-многоброен  bouquet, леко бременеене и щастливи и здрави бебчета на всички!!!

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 11:35 от Me_and_baby

# 237
  • Мнения: 1 305
Здравейте и от мен.
Добре дошли на всички нови мами и лека бременност найстина е много хубаво, че ще си имаме и мама с близнаци   love001
katalina и на мен миналата седмица се ми се повръщаше и ми беше гадно но откакто в понеделник започнах да пия Матерна (витамините) се чувствам много по добре. А аз и преди това писах на мен ми изписа специално някакви хапчета за повръщане с някакви витамини, а като сверих тези витамини ги има и в Матерната може и от това да ми е по добре незная. Ако искаш пробвай те са витамини за бременни иди и си вземи 1-2 насипно ако дават и пробвай докато отидеш на лекар. Няма да ти навредят по никакъв начин а може и да ти помогнат като на мен.
МОмичета вие сега на каква заплата се осигурявате. Сега от 1 март ще ми пуснат договор в салона където почнах работа, и не зная на каква заплата да се запиша та да взимам след като родя повече пари

# 238
  • Мнения: 1 817
       Здаравейте, мили момичета! Честито на новите и успех!!!
Ох, отдавна не съм писала, само влизам и чета. Много зле се чувствам -ужас! Като пребита съм и ми се гади. Гладна съм, а не знам какво да ям, за каквото и да си помисля ми се гади. Бързо ми се сменят вкусовите....абе ужас. На работа ходя- atwork работя с хора  и документи по цял ден, разни образи.... Станала съм страшен копой  animal037-усещам всички  миризми. Направо мога да търся по следа.Та усещам миризмата на всеки човек- много е старнно. Понякога едвам издържам. Но всичко това не ме учудва много, защото с първата бременност пак бях така . Ще потрая още малко-няма как.
Мили момичета, утре съм на лекар. Стискайте палци, моля ви. newsm10 Пак ще пиша. Хаиде пожелавам на всички ви много късмет, търпение и кураж. Обичайте бебетата си.  Heart EyesТе усещат енергиите ви.

# 239
  • Мнения: 18
Докато си ръбам ябълката реших да ви навестя, мами! Не сте от най-активните тези дни, но сигурно е от гандното усещане за  Sick. Поне аз съм така през целия ден и вечерта особено се усилва. Чувствам се точно както го е описала venera. Още преди да видя кой колега идва към стаята ми, мога да го подуша и да го позная по миризмата  Outta Joint. Не ме питайте как издържам до края на разговора, ако е прекалено ароматен от каквото е да е. Ужасна работа  ooooh!. Ама няма как ще потраем още малко. Има няма месец и ще ни се проясни. Не мога да си представя какво е да не ми се гади. Сигурно когато това отмине ще се чувствам странно и ще си мисля, че нещо не е наред, но всеки етап май е с особеностите си. Иначе апетита никакъв го няма. Карам го на плодове, защото от тях ми е добре и от свежото усещане ми олеква, и пак гледам че килограмите вече напират. Какво е това чудо незнам. Може би е от задържането на течности. Вие как се чувсвате в това отношение, мами?   
Честито и на най-новата ни мама Me_and_baby!   bouquet Добре дошла при нас и дано октомври те дари с най-пухкавото и сладко бебче.  newsm51
Аз ще си полегна малко и ви пожелавам сладки сънища и да си починете като за двама!  smile3503   

Общи условия

Активация на акаунт