“Като две капки вода“ - сезон 12, тема №3

  • 43 941
  • 1 020
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 545
Еха...Аръков най-после ще направи образ, който толкова нацепен, колкото него 😁
И отсега прогнозирам, че ще пее гол до кръста. Нарочно си го е избрал, това тяло трябва да се показва Blush.

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 10:05 от Flo Ann

# 601
  • Мнения: 63
Като цяло слабичка вечер, дори и лидерите не бяха на ниво, но това е положението.

Цитат
Прогнозата ми за тази вечер:
1. Панайот
2. Зомбори
3. Мария
4. Елена
5. Аръков
6. Християна
7. Наско
8. Джулиана


Познах че Панайот ще спечели, но вече на живо не бих му дал 10 точки.
Някъде между 2-ро и 4-то място.
Християна заслужаваше най-много победата, наистина успя да направи много добра Бритни Спиърс.
Имах съображения заради активното танцуване и дали ще успее да докара "лолитството" в гласа, но се справи чудесно и в двете направления.
Много силен финален спринт от нейна страна с образите на Бари Гиб и Бритни Спиърс!

Що се отнася до големия финал.
Някои са решили да плуват в свои води, докато други се хвърлят директно в дълбокото.
Поздравления за смелостта на вторите, но нямат право на грешка.

Прогнозата ми за победител е:
Християна Луизу.

# 602
  • Мнения: 55
Постепенно, неусетно почти, всички се усетихте, че бутонът е на "Късмета". Сега да видим колко време ще трябва да се усетите и че вотът на "Публиката" е същата манджа с грозде!

# 603
  • Мнения: 2 650
За всичко сме се усетили.
Но като се е уредил Халваджиян с такова ефирно време-без конкуренция - гледаме.
Ама то всяка година на финал всички печелят по нещо.
Започват да им трупат на всички ленти с измислени награди.
Наистина ли са напълнили зала Арена Армеец?
Там няма подходяща акустика...

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 09:07 от *Биле омайно

# 604
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
То много трудно да се досетиш за бутона, след толкова години гледане.

# 605
  • София, България
  • Мнения: 3 625
И все пак има хора, които още се възмущават и изумяват, че е нагласен Joy въпреки че години наред вече го гледаме колко е нагласен. Явно някои по-бавно сгряват.

Не разбирам и защо се възмущават някои за липсата на преднина като всяка година финалът е на абсолютно равенство между 4мата финалисти. Не е някакво ново правило. Винаги на финала нулират всичко точки и се борят финалистите.

# 606
  • Мнения: 2 154
Мара и Цеца са с космос разлика, в гласовите данни пак толкова разлика. Която и песен да изпее, все ще я развали.

# 607
  • София
  • Мнения: 7 168
То всичко е нагласено, даже и "техните" 5 точки.не вярвам, че са техни. Когато Зомбори направи MJ като невиждан досега образ, много малко бяха тия, който му дадоха 5 точки... Направо гледах и не вярвах на ушите си. То на Панчо дадоха, то на Мичка, ей така на посоки...

# 608
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Може ли някой да ми каже на кой публиката даде най-много точки снощи, че не успях да го изгледам докрая?

# 609
  • София
  • Мнения: 7 168
На Християна.

# 610
  • Мнения: 1 048
Панчо какво му харесаха снощи, не знам. Пълен джангър беше...
На финала май ще си спестя някои изпълнения.
Елена не трябваше да я снимат толкова отблизо, че се виждаше грозно залепеното. С какво са я мацали не знам, но като повдигнеше вежди, се сбръчкваше гадно и целия ефект от грима си замина.

# 611
  • Мнения: 5 862
Като цяло слабичка вечер, дори и лидерите не бяха на ниво, но това е положението.

Цитат
Прогнозата ми за тази вечер:
1. Панайот
2. Зомбори
3. Мария
4. Елена
5. Аръков
6. Християна
7. Наско
8. Джулиана


Познах че Панайот ще спечели, но вече на живо не бих му дал 10 точки.
Някъде между 2-ро и 4-то място.
Християна заслужаваше най-много победата, наистина успя да направи много добра Бритни Спиърс.
Имах съображения заради активното танцуване и дали ще успее да докара "лолитството" в гласа, но се справи чудесно и в двете направления.
Много силен финален спринт от нейна страна с образите на Бари Гиб и Бритни Спиърс!

Що се отнася до големия финал.
Някои са решили да плуват в свои води, докато други се хвърлят директно в дълбокото.
Поздравления за смелостта на вторите, но нямат право на грешка.

Прогнозата ми за победител е:
Християна Луизу.
Май подкрепям нея! Много хубава показва, че бременните жени работят наравно с всички останали и не трябва да се гледа на тях като на саксийни растения. 😏

Бутонът още в началото беше ясен. Вотът на публиката също много лесно се манипулира. В днешно време въобще кой пуска SMS-и? Сигурно 100 заблудени (включително и аз) пускаме. 😑😁

# 612
  • София
  • Мнения: 7 168
Е, хубава работа, браво на работещите бременни жени, но това е формат/конкурс 😆/ за имитации, а тя не блестеше чак толкова..има по-добър от нея.

# 613
  • Мнения: 5 862
Посланието все пак е важно 😊 Аз така си го интерпретирам.
Владо не винаги е толкова добър.

# 614
  • Мнения: 62
Зомбори може и автогол да си вкара с Фреди Меркюри. Не е певец и мисля, че е доста висока топка за него.
Като се сетя кои са го имитирали - Славин, Светльо Христов, а за Владо Михайлов да не говорим...

Общи условия

Активация на акаунт