“Като две капки вода“ - сезон 12, тема №3

  • 48 389
  • 1 051
  •   2
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 56
Всяко чудо за три дни...

# 1 021
  • София
  • Мнения: 7 987
Владо Зомбори отива в БиТиВи за да води Гласът на България!

# 1 022
  • София
  • Мнения: 44
Да, Зомбори и Боряна Братоева ще са новите водещи на предаването. Радвам се, че са решили да сменят предишния водещ, дори не помня кой беше - Павел ( от Павел и Венци) или Иван Тишев?  Помня само, че ми правеше впечатление, че не става за водещ, поради слабото гласче, което вадеше, сякаш нямаше сила да говори...

След последния сезон на Гласът много се замислям дали да го гледам отново. Това девойче Надежда Ковачева много хейт отнесе... Да не говорим и за компроматите, които бяха изкарали за това как реално става изборът на песни и колко е нагласено всичко...

# 1 023
  • София
  • Мнения: 23 164
Изключително безинтересно ми е това предаване. Евентуално заради Зомбори бих му дала някакъв шанс.

# 1 024
  • София
  • Мнения: 7 987
Изключително безинтересно ми е това предаване. Евентуално заради Зомбори бих му дала някакъв шанс.
Е той ще се появи там чак след прослушванията на сляпо.

# 1 025
  • Мнения: 4 138
И аз не го гледам. Бих се радвала, ако се върне Х-фактор. Ето, нали Маги беше продуцент. Може да смени Капките с Х-фактор, че малко да си починем от едни и същи песни и образи.

# 1 026
  • София
  • Мнения: 23 164
Изключително безинтересно ми е това предаване. Евентуално заради Зомбори бих му дала някакъв шанс.
Е той ще се появи там чак след прослушванията на сляпо.

Добре, нищо не съм казала. Grinning

# 1 027
  • Мнения: 4 619
То, като цяло водещият се появява за не повече от 10 минутки на епизод в това шоО

# 1 028
  • Мнения: 9 186
Оф, така пък като почнат. Хареса зрителя някого и вече се започва едно тикане по всички предавания и... на мен почва да ми омръзва този човек. 😁

# 1 029
  • Мнения: 6 026
Лошото е, че той се оставя да го тикат. Набра зрителски симпатии, това сега защо? Да омръзне на хората? И ролята на водещия в "Гласът на България" е една такава никаква. Освен ако не са решили да поосвежат формата.

# 1 030
  • София
  • Мнения: 23 164
Най-малкото и за пари може да е. Все пак тяхната професия не е с най-постоянните доходи. Grinning

# 1 031
  • Мнения: 9 186
Точно това влизах да кажа.Владо в момента е на гребена на вълната и граби с пълни шепи.А и нали казват най-голямата парА е в телевизията.От друга страна те пък го използват като нашумял и предаванията ще се гледат.Всичко е навързано,но на мен ми писва от едни и същи лица.То кой ли ме пита. Joy

# 1 032
  • Мнения: 4 619
Чак и двама водещи сложили Joy
Сякаш имат толкова много работа Joy

# 1 033
  • Другата България
  • Мнения: 37 847
И аз мисля, че са решили да поосвежат формата.
Владо наистина е доста разпознаваем след Капките, харесван, всяко ТВ шоу се бори за рейнтинг.
Ако не стане, ще го сменят.
За мен това не е никаква драма или някакъв проблем.
Ако и когато нещо ми омръзне, сменям канала.
И въпреки, че много го харесвам, ако по това време по конкурентната ТВ върви формат, който харесвам повече, то дори и заради него не бих сменила канала.
Само ако ми омръзне, засега няма такава опасност.

# 1 034
  • Мнения: 9 020
Зомбори каза в едно интервю при Мондьо, че един актьор ако не го дават по телевизията,  никой няма да разбере за него, затова е започнал да играе в сериали и да участва в предавания, за да го видят повече хора.
Аз съм в София и ходя на театър, но доста хора не ходят и не могат да се докоснат до наистина талантливи хора. А и хората го харесват, защо да не се възползват от това в предаването?

Общи условия

Активация на акаунт