Тренировки в домашни условия - 121

  • 12 768
  • 203
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 887
Дана, честито. Лека и спокойна бременност ти желая.
Съвсем тематично се включвам с днешната тренировка за долно тяло. Треньорката ми се вижда в 6-и месец, но упражненията са доста сериозни, а аз лично даже нямам нейните тежести.
https://youtu.be/TcMJJHtsh90?si=ImCXkgqjprl1ECDz
П.п. и аз почнах да правя леки упражнения в офиса. Пускам табата таймер и правя 2*4 минути упражнения за ръце с широки ластици. Препоръчвам за леко раздвижване на работещите на бюро, ако условията го позволяват(аз пускам щори и не стресирам никого).

Последна редакция: ср, 22 май 2024, 21:31 от zvezdi4ka14

# 151
  • Мнения: 10 031
D_ana, честито! Лека бременност и от мен!

Днес отново тренирах с този момък:
Хубаво подбрани упражнения, хареса ми.

# 152
  • Мнения: 8 153
Каква прекрасна новина, Дана!
Честито!
Лека и безпроблемна. А после едно усмихнато и палаво човече да ви се пречка по време на тернировките желая. Hug

# 153
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 344
Леко бременеене Дана! Много се радвам. И благодаря за отзивите.

# 154
  • Мнения: 1 616
Честито, D_ana Hug
Лека бременност, здраво и спокойно бебче на финала желая от сърце!

Днес правих ден 28 от Intent, горна част.
Не разбирам защо някои жени не обичат тези тренировки и ги избягват или правят "по задължение".
За мен са удоволствие и даже, когато работя за гръб, гърди, рамене и ръце, някак повече усещам Силата Stuck Out Tongue Winking Eye, отколкото при долна част, където тежестите са доста по-големи...
Финишърът днес беше 4-минутно редуване на 10 x around the world и 10 х лицеви опори - страхотно предизвикателство, всичко ми пареше, спирах за няколко секунди почивка и отново.... изключителна радост да усещам, че мога.
Скрит текст:
Тази сутрин предложих помощ на ММ да преместим и обърнем големия диван в хола, за да го подготвим за изнасяне, че днес ще ни докарат нов.
Първо се засмя, защото диванът е огромен и много тежък и той смяташе да помоли 1-2 колеги са помощ, но се смая човекО какви ги може жена му Joy

# 155
  • Мнения: 1 002
Честито, D_ana! Това е едно от най-хубавите преживявания в живота на една жена. Спокойна бременност, леко раждане и здраво, пухкаво бебе пожелавам!

И аз днес правих ден 28 от Intent. Преди не харесвах тренировките за горна част, особено за рамене и ми беше интересно, когато четях в написаното от Карълайн, че са предпочитани. Е, от известно време насам не само са ми приятни, а дори ги чакам с нетърпение. В тази програма тренировките са "много яки", буквално треперя след почти всяка от тях. Обичам това усещане.

Хубав ден!

# 156
  • Мнения: 2 755
Страхотно Дана Heart
Аз още предимно повръщам и се чудя къде съм Simple Smile Скоро и това ше отмине Simple Smile

# 157
  • Мнения: 1 095
Много ме усмихнахте, прекрасни! Честито и на двете ви!!  HeartKissing Heart
Леко бременеене и здрави мами и бебчета на финала!

Ние тука се мъчим с разни тийнове. Голямата на 14г. вече е висока почти колкото мен и носим един размер дрехи. Кога мина това време! Stuck Out Tongue Winking Eye

Ние се завърнахме преди седмица от пътуване и скоро влизам в редиците и аз.

# 158
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Ееей, нямах време за темата напоследък, днес влизам и виждам страхотни новини! Леко бременеене, момичета! Да сте здрави вие, бебчетата и всички любими хора около вас! Heart

При мен няма нищо интересно, тренирам си всеки ден преди работа, бягам при всяка възможност (дъждовете напоследък малко ми пречат) и ме е срам да призная, че още влача EPIC Relaxed Но и се вижда края - на ден 46 съм Grinning

# 159
  • Мнения: 1 199
Много ви благодаря, момичета! 🥰 Така се случи, че не съм съобщила на много хора и така ми стана драго за пожеланията.

Дух, горе главата, и това ще мине. Аз четох дневника на Руми по седмици, откакто тя беше бременна и ме успокояваше, че във втория триместър се чувства вече чудесно за тренировки и отново се завръща енергията.

# 160
  • Мнения: 2 755
Благодаря Дана. Аз освен всичко хванах на детето вируса с повръщане и вчера бях на косъм от болница и системи.

Вчера лекарката каза, че мога да тренирам, но с тежести и леко, спининг байк ми каза дс забавя до края на 12 г.с.

# 161
  • Мнения: 2 887
Днес малко се отклоних от обичайната програма с една тренировка от зората на Ютюб тренировките. Уж за долна част, но реално включва доста гръб и рамо, с което силно ме затруднява с намирането на подходящ график за тази седмица.
https://youtu.be/nrHPUsq4Zls?si=bSwYkb-MjuKkC-xX

# 162
  • Мнения: 1 132
Леле, как съм изпуснала новата тема. Направо си помислих, че всички сте се преместили в темата за хранителните дневници.

Да честитя на двете момичета за Б, нека да ви е леко и безпроблемно. Слушайте АГ и тялото си Simple Smile

Аз изкарах на Хедър глоу ъп - 1,2 и 3. После започнаах произволни тренировки от ютуб. В крайна сметка започнах на Каролин FUEL.
Като продължителност са ми идеални - средно 40 минути. Опитвам се да тренирам или сутрин преди да се е събудило бебето, или следобед когато прави втората дрямка. Събота/неделя също е вариант, когато баща й я гледа основно :d
Друга активност ми е разходките с количка - правя около 15 к крачки на ден.
Все още изобщо не се чувствам добре в кожата си Sad

# 163
  • Мнения: 1 616
Payla, дай си време, всичко ще дойде на мястото си Hug
Може би още бушуват хормони и не се чувстваш добре в кожата си не защото не изглеждаш добре (по твоите критерии), а защото в организма нещата не са се наместили. Ще дойде и това време. При 15 000 крачки на ден, FUEL/каквито и да е силови тренировки и правилно хранене просто няма как да не си във форма. Другото е чисто субективно усещане Kissing Heart

Днес беше ред на ден 31 от INTENT. Поредната разбиваща тренировка за крака. В тази поредица Карълайн надмина себе си. Това наистина е най-трудната програма, която съм правила. Дългите серии са смазващи. И понеже аз тренирам за здраве, сила, но и удоволствие и радост от движението, щом усетя, че нормалният, приемлив дискомфорт преминава в усещане за изтезание, правя промяна.
Днес намалих тежестите на нападите. Обикновено когато Карълайн е с 2 х 15, аз съм с 2 х 12.5 кг. Днес обаче, щом видях dead stop lunges в 75 сек. серии, при това с увеличен диапазон на движение (предният крак върху блокче), свалих на 2 х 10 кг и се получиха хубави, чисти 18 повторения.
Сумо вариациите правих с 1 Х 32 кг, глутеус мост - с лост 46 кг, едностранна румънска тяга - с 1 Х 17.5 кг.
Накрая бях вир-вода, уморена, изтощена, но щастлива. Това ми е любимото състояние след трен Grinning
Имах нужда от охлаждане и добре, че и време имах за един 15-минутен стречинг. После хладен душ и съм чисто нова.

# 164
  • Мнения: 1 132
Днес правих ден 6 - задна верига.
Ще последвам идеята на Ани и ще добавям 5-10 мин корем (когато мога)

Момичета, имам няколко въпроси свързани с изпълнение на няколко упражнения. Ще питам на порции:
1) По какво се различава изпълнение на sumo squat и sumo deadlift Flushed

Общи условия

Активация на акаунт