Умопобъркваници и мистерии - 4

  • 12 172
  • 448
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 780
влязох в стаята с кода , но не знам какво да правя . има едни шалтери , едни епруветки.....
имам едно метално нещо / като пинцета/, но не знам какво да го правя , и ножа също ....

# 76
  • Мнения: 780
и как се вдига шалтера ? някой разгада ли? как се местят чертичките / на единият лист е показано как да са , но с какво се местят/?

# 77
  • tardis
  • Мнения: 329
съвсем се обърках в тези стаи и жалко, че не е ясно какво пише из книгите и бележките; в инвентара ми останаха само ножа и онази продълговатата щипка;
играта изглежда много сложна, ще се опитам да намеря превод на основните текстове поне...

а, единственото ми постижение досега е че отворих вратата със слънце на нея в подземието; на 1-ви етаж в стаята, откъдето се слиза в подземието, има остъклен шкаф, погледнете витрината

# 78
  • София
  • Мнения: 256
рестартира ми се компютъра  smile3515 и нямам нерви да я започмам отначало

# 79
  • tardis
  • Мнения: 329
рестартира ми се компютъра  smile3515 и нямам нерви да я започмам отначало


има опция да се запаметява играта, под екрана долу вляво има  книга; ако решиш да играеш отново може да застраховаш

аз се предавам и отивам да търся walkthrough Twisted Evil

# 80
  • Мнения: 780
съвсем се обърках в тези стаи и жалко, че не е ясно какво пише из книгите и бележките; в инвентара ми останаха само ножа и онази продълговатата щипка;
играта изглежда много сложна, ще се опитам да намеря превод на основните текстове поне...

а, единственото ми постижение досега е че отворих вратата със слънце на нея в подземието; на 1-ви етаж в стаята, откъдето се слиза в подземието, има остъклен шкаф, погледнете витрината
какво има в този шкаф? трябва да рестартирам играта за да го видя Simple Smile , защото май от подземието не мога да се кача горе

# 81
  • tardis
  • Мнения: 329
можеш да се качиш, качваш се по стълбите, дръпваш се назад към центъра на залата и търсиш стрелката сочеща нагоре...

на витрината се вижда разположението на бутоните, които трябва да натиснеш на таблото до вратата със слънце, за да се отвори

# 82
  • Мнения: 780
да , да видях Simple Smile , но си отворих нова страница с играта и така Simple Smile

# 83
  • Мнения: 2 085
на коя игра сте?

# 84
# 85
  • София
  • Мнения: 2 530
Да поиграем ли? Дайте някоя друга игра, моля. Тази е много сложна и с този китайски...

# 86
  • София
  • Мнения: 2 079
Три часа, с малки почивки, се мотая от стая в стая, от етаж на етаж, от стълба на стълба, от камък на камък ......  ooooh!  А да не ви казвам колко книги с йероглифи прочетох .....   hahaha Joy
През това време два пъти ми рестартира играта и ако има и трето рестартиране няма да я играя вече.  Crossing Arms

# 87
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 2 079
За будуващите като мен - моля, една лека игричка, като за лека нощ! Peace

http://www.doodoo.ru/modules.php?op=modload&name=FlashGames& … owpic&pid=771

# 89

Общи условия

Активация на акаунт