Рицарки на бялото кантарче - 12.02-18.02.

  • 30 376
  • 970
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 487
     Ще мълча , Пернаткова , и ще си трая  Twisted Evil Да ви гризе любознателността и да дойдете на среща. Laughing

     Я кажи , ти къде се прояви , да ходя и аз да гледам сеир  Mr. Green

    Да не си мислиш , че моя плюс сутринта е по-малък от твоя . И какво от това . Две кила вода , за  ден , два съм ги разкарала . Десети месец заслабвам вече , по два килограма средно няма още , да рева ли. Понякога даже намирам сили да си кажа : и така да си остана , пак добре , в сравнение с това , което бях.

# 16
  • Мнения: 4 447
Е, Пиле, сърбеше ме езика да се похваля, ама чаках някой да попита....
Мястото е страхотно (мога и да кажа кое е, това редно ли е, малко като реклама се получава). Хотелчето се води СПА, 4 звезди и това, което най-много ми хареса е обслужването - на ниво.
Аз за първи път си правих масаж и нокога няма да забравя първата си масажистка Grinning - Поля. Направих си класически масаж на тялото, антицелулитен на краката и масаж с Йогурт и антиоксиданти на лицето + маска с витамин С Whistling. Цялото това удоволствие продължи 2 часа и след това се почувствах като нова. Със сигурност ще повторя, още повече, че смятам масажите да са оръжие в борбата ми с целулита и килограмите. Като казах целулит, масажистката  ме успокои (доколкото това е възможно), че нямам сериозни поражения - нямам буци, мекичка съм и се зачервявам равномерно.... Може и да говори на всички така де, та да ходят редовно.
В цената за нощувка влиза и закуска (отрупана шведска маса, на която всеки намира това, което му се яде), също така басейн и фитнес. Май и сауна  е включена, но това не го пробвах. И басейна не пробвах (не се чувствам още готова да се разхождам по бански)
Апартамент е 150 лв, а двойна стая 100 лв. Има охраняем паркинг към хотела, а стаите са много уютни и топли (снабдени с всичко необходимо)
Препоръчвам!
Видях Айя. Нека да кажа и две думи за нея - представях си я нежна и слънчева и все пак бях много приятно впечатлена. Има много нежно детско гласче, тя просто грее и се смее, излъчва доброта и топлина. Пълна е с живот, говорихме 2-3 часа, без да разбера как е минало времето. В началото бях притеснена - незнаех за какво ще си говорим.... Ако щете вярвайте - не сме говорили за форума или пък за някоя от Вас... Mr. Green
Сега отивам да чета какво си писала в "тефтера". Имам и аз какво да кажа, ама реших да помълча, ......

# 17
  • Мнения: 1 369
Мариетка поздрави за темичката   bouquet
Да са отчета досега: без закуска, в 10,30 - ябълка, за обяд - овчарска салата и малък айран. Вода - гоня 2 л, почнаф 3-то кайве.
Айя, Тани, вилняхте в района двенките, а? И не са сбаждате, а? Ама и аз искаааааааам бреееееее  Flutter
Джопче, ма ти с малко не можеш ли да са задоволиш бе? И от двете страни да са контузиш, бива ли така? Оправяй се бързо, задобрявай с хорцата, че рицарска среща се е задала  Hug
Айде момичета до после и да не се давате на понеделника  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 642
Пиле като я зачетох другата тема и ми идваха едни мисли в главата ... Twisted Evil и тъкмо да попиша, гледам някой ме изпреварил, една пернаткова. После поразмислих и си казах, че всеки има право да си избира, къде, кога и по колко да пише. Затова взех решение въобще да не се изказвам в другата тема и да не се разхвърлям излишно, направо я игнорирах.

Тук в Ордена най-хубавото е, че всеки е добре дошъл, няма нови и стари, всички се подкрепят без да има разделение, смятам че всеки новодошъл е приет подобаващо и му се оказва нужното съдействие в общата борба с кг.

Иначе Мариетке аз от има намя 27 години се опитвам да се затрия ама слава богу черен гологан се не губи. Толкова премеждия имам, че книга мога да напиша и хубавото е, че винаги като се сетя много се смея. Даже понякога като падна например, особено на лед - там нямам пропуск, и на право не мога да стана от смях. Ама имъжътда не види нещо, а маха  Joy hahaha
Обаче пък понеже съм патило като видя някой да се удря, хлъзва или каквото било винаги помагам.

Хъфманче, то че боли, боли ама си е смешно  Joy Joy Joy Понеже паднах в Перник, а там два пъти ни удрят коли и мъжът ми каза, ей най-после си отмъстихме, Юлка ,т.е. аз, разби една броня, щото освен, че подпрях плочките по тротоара реших да отремонтирам с лявото рамо и ръка една кола, но в опита да й ампутирам фара успях само да задействам алармата.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 642
 bowuu

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
т.е. аз, разби една броня, щото освен, че подпрях плочките по тротоара реших да отремонтирам с лявото рамо и ръка една кола, но в опита да й ампутирам фара успях само да задействам алармата.
smile3532

Иначе другата тема и аз я шпионирах - там разни обвинения, молА ви се, и нападки към нашия благороден Орден newsm61 и тъкмо реших да си излея гнева и си викам "Бе що ще си разстройвам нерваната система и да си стресирам мишката! Я кой дет ще да стои, ама ха smile3516!"

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
т.е. аз, разби една броня, щото освен, че подпрях плочките по тротоара реших да отремонтирам с лявото рамо и ръка една кола, но в опита да й ампутирам фара успях само да задействам алармата.
smile3532

Иначе другата тема и аз я шпионирах - там разни обвинения, молА ви се, и нападки към нашия благороден Орден newsm61 и тъкмо реших да си излея гнева и си викам "Бе що ще си разстройвам нерваната система и да си стресирам мишката! Я кой дет ще да стои, ама ха smile3516!"

Бе тоз форум пак се побърка - не ми излиза поста на страницата, пък иначе го има. Ма аз втори пък ще напиша Crossing Arms!
Днес такваз глътка ми се е отворила, ще го удавя онуй дребното wflag. Свърших тоалетната хартия. Добре им е на мъжете, че не ползват, кат пикаят, иначе сме закъсали финанЦово Mr. Green.

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 15:10 от mari_eta

# 22
# 23
  • Мнения: 900
Ето ме и мен най-сетне! waveyПърво  браво на Mариетчето за новата темичка и хубавите слова newsm10
Точно пет дни откакто не съм писала , а ми се виждат сякаш бяха доста повечко,но поне си починах от столичния хаос и ритъм ,въпреки че бях в компанията на четирима пубери #CrazyНа няколко пъти се хващах как си мисля за вас -моите  приятелки ,рицарките и какво ли си хортувате..Успях всичко пропуснато да изчета.Mимче,евала много добра визия си докарала! smile3501Джобче, а ти що тъй бе душко ,котка черна ли видя или някой та урочаса?Дано тази седмица е по-добра за теб и се пази! Hug
Прави сте за това-важно е да се върви към по -малки килца , а начините всеки сам да си избира сам -пости или не само не и с глад ,моля ви.Като цяло отминалата седмица и аз се придържах към моя си режим ,неделята само вечерта му отпуснах края малко,но от това драми няма да правя.
Танче, Hugискрено ти завиждам затова ,което си направила за твоето тяло.Аз все не намирам средства да заделя за масажно удоволсквие newsm78
Не се очудвам ,че нашето Айче е с нежно гласче-каквато е и нейната душевност всъщност.За сега толкоз -дано не ме изхвърли сървъра тоз път...че newsm29

# 24
  • София
  • Мнения: 1 642
Луз ха добре си ни дошла! То мойто не е от уроки или черни котки, а по рождение. И не е лош късмет, ами просто съм заплес.  Grinning

Сънбийм, Роси видях ви, стига сте стояли на балкона, хайде бързо на отчет  Mr. Green

# 25
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Джобче  Hug

Не мога да се вредя от тоя сървър  #Cussing out . Пък и ДДС правя, само чета...
И в "Дневника " надникнах , да видя за какво става въпрос. Само че аз съм вече жена на възраст  Mr. Green и аз като Пилето ще взема да казвам разни нещица за диетите.....
Да си дам отчета - аз си задържам чудесно - 60 килца ( искам и още два, ама мога и без тях засега). Като сметхах с възходите и паденията на килцата излезе по 1 кило на месец - от м.09.2006-до м. 02.2007 , което за мен е супер . Режимът на ВМ-НВД ми понася добре и се чувствам прекрасно.
Танитка благородно ти завиждам  Hug ( не само за СПА-то, а и за срещата с Айя )

Дами  Hug

Майчето , Мира , Асса ми липсват  Cry

# 26
  • Мнения: 2 487
     Бива ли така да ме карате , да се червя на стари години  Blush Танитке , мисли му, като се видим пак  Heart Eyes

     Ходих , гледах , четах - няма лошо. Ама те там момичетата все от по-леката категория , направо да им завиди човек. Имат да свалят по четири , пет килца - надута гайда.

    Но се замислих за това , че на новичките сигурно им трудничко да се намърдат при нас , макар че никого не сме върнали/ Пилето е изключение Hug То влезе с гръм и трясък/ Ние тука дъра - бъра , сто чадъра и си трябва доста упоритост и постоянство от срана на кандидат рицарките да ни влязат в тона. Също като при отслабването  Laughing

   

   В началото и на мен ми беше трудно. Дъщеря ми като видя първите ми постинги , взе да вика : " Сложи , някое емотиконче де , не си такъв сухендер " Laughing

   Ще се проверяваме ли таз вечер  newsm78 , че аз много обичам да се отчитам когато  съм изряден  Twisted Evil

   

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 17:30 от Айя

# 27
  • Мнения: 5 873
Алююю!Ко пръайми бе?Добре ли сте ,зле ли сте?
Аз днес съм протеинова,2 литра до сега...още ще има... Flutter
Сега отивам да опъна морна снага,че много уморен съм бре... Crossing Arms
Хади,после пак... Laughing

# 28
  • Мнения: 13 769
Мариета, на теб ти е разрешено да дебелееш Hug какво да кажем ние с)без гайдите Mr. Green

Клонче, ми ти 40 кила си опаткала, какво ревеш Shocked

Танита, що да е реклама Rolling Eyes Да не е твой хотелът Mr. Green Ако е така, казвай бързо, че все там да ходим Laughing Хем и някоя отстъпка ще ни пуснеш, като на другарки по нещастие, нали Twisted Evil

Джобче, скрий се някъде и не мърдай и не шавай Stop Или да ти направим прощъпулник, тук, по форумски Mr. Green

Лузоро, здрасти wavey

Розик, Айя, какво пак Пилето ви е в устата Shocked Все аз, бе, ейййй Crossing Arms
Аз вече си трая, направиха ми остра забележка Rolling Eyes
И ям, ама ЯМ ooooh! Напълно го отписах днешния ден, това е Tired

Някого да съм забравила newsm78 за всички  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
И ям, ама ЯМ ooooh! Напълно го отписах днешния ден, това е Tired


И аз...ЯМ!!!
Сега, в момента.
ПУКАНКИ!!!
Щото постя.
Е сега...станА тя к'ва станА.....

Общи условия

Активация на акаунт