Рицарки на бялото кантарче - 12.02-18.02.

  • 30 381
  • 970
  •   1
Отговори
# 30
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Розик, Айя, какво пак Пилето ви е в устата Shocked Все аз, бе, ейййй Crossing Arms
Аз вече си трая, направиха ми остра забележка Rolling Eyes

То щото си го казала бе Пиле - не мой да се сърдиш  - аз те цитирам като класик    bouquet

Клонче ти написа по горе защо постиш.

Обаче аз постих преди години ( казвам години - до 2000 г) заедно с една колежка ( уж да слабеем - виж ми акъла  hahaha ). И колкото хляб, лютеница, картофи и ориз съм изяла тогава .... Sick И все бях гладна ( и дебела )

# 31
  • София
  • Мнения: 2 840
[Обаче аз постих преди години ( казвам години - до 2000 г) заедно с една колежка ( уж да слабеем - виж ми акъла  hahaha ). И колкото хляб, лютеница, картофи и ориз съм изяла тогава .... Sick И все бях гладна ( и дебела )

И аз така.Направо си беше угоителен режим, затова и се съмнявам в правилността на този пост - такъв, какъвто го изпълнявам, защото за мене това си е...абе, много обичам да ям въглехидрати.Като дойде пост, за мене това си е вид оправдание да се нахвърля на картофи, ориз, хляб, сърмички.....
Да чу да споменавам плодове?!
Няма и да чуеш - само хлябове с постни манджи маам.....

Затова реших този път да се огранича от тези неща, да карам на плодове и зеленчуци, но.....ето - ПУКАНКИ....
Мразя се.

# 32
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
И аз продължавам с издънките. Добре, че поне вода ме научихте да пия. Нервно ми е, все така ще е още къде 18 седмици. Мъжът ми замина в командировка, ще си идва чат-пат, ама днес кой ме види - бяга надалеч.  afwitch на плашило съм станала за един ден само. Утре имам изпит, ще се водим с баткото за първи път и на зъболекар. Малкия има сополи, аз съм спала 2 часа.  af  Ям вафли и мезя с фъстъци.
Скарайте ми се, преди да съм си върнала свалените 4 кила newsm29

# 33
  • Мнения: 264
здравейте, момичета! почти един месец не съм писала, защото се бях поотчаяла.  като запецнах на едни колограмчета и няма мърдане!  Twisted Evil боясни ми диетолога, за клетките имате "памет" и понеже много дълго  съм била окло тез килограми не си дават запасчетата. ама проявих овнешки инат  и пак запознах да свалям! мноу ми е кеф!  Laughing Laughing Laughing един път да е от полза инатливия ми характер ;о) пазя си режима, ходя по малко пеша, прегрешавам от време на време и после компенсирам с дълги разходки в парка с кучето и стигам до едно килограми, които мнооого  отдавана не съм била... айде похвалих се ;о)
търпение,момичета и ще преборим килограмите!   bouquet

# 34
  • Мнения: 2 040
 smile3511
jd, така не се прави /кой го казва  Wink/
Ако продължаваш с вафлите - 4те кила извоювани с толкова труд и мъка - ще заминат за максимум 2 седмици.
Един ден може - ама после ТРЯБВА ДА СПРЕШ!!!  alert
Ако искаш да ядеш - дори и да е повече - яж по-големи количества - ама от позволените храни.
А най-добре е да се опиташ да спреш порочното колело - смени посоката.
Ядосано ти е - пиеш 2 чаши вода, правиш 20 коремни преси, почваш да чистиш, поливаш цветята....... - каквото си решиш.
Аз съм същата - просто си те представям Heart Eyes и ми е ясна цялата ситуация.
Хората обикновено като са нервни - отслабват - аз наобратно. 
Преди време бях чела нещо някъде и съм си съставила 3 "златни правила"
Никога прекалено гладна, никога прекалено уморена, никога ядосана и нервна.   Hug  bouquet
Е - това според мен е много важно за успешния процес на отслабване.

За проверката:
Днес овладях положението  bowuu
150 гр. мляко с 2 кафета, сирене - 200 - 300 гр.
3-4 яйца /загубих им бройката/, паница леща - без запръжка - с малко олио само.
Зеле ръфам в момента.
Не мога да преценя калориите - ама са  добра пропорция и не съм гладна - засега  Laughing.


Приятна вечер на всички   bouquet

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 19:55 от huffman

# 35
  • Мнения: 5 873
Мариетке,стига сидя на балкона,кажи как си.И другите също. Crossing Arms

# 36
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ко стаа тука, бе smile3512? Няма я Асса, няма я Майчето - Фафли, фъстъци, пуканки. Ей, ша яхна метлата afwitch, че ша фърчат перушини!/Пиле, туй не се отнася за тебе, тъй е просто думата Hug./
Я да са фащате в ръце, че видите ли! Тука Орден лий, Рицарки ли го раздаваме или лукови глави smile3516! То верно пролетна умора иди, ама от грижата за формата умора нЕма/ щот сме луди, нъл тъй Mr. Green./

Ади - който ял - ял, който прегрешил - стига толкоз.
Вечерна проверкааааа!   ruporuu

Тука бързо се явети
и отчета да дадети smile3523.
Че кат даскалица строга
и уши да дърпам мога newsm66!
Който иска да поплаче
на другарското ми рамо cry.
Край на грешките обаче,
във режима да сте само.
Щото искам да ви видя
къмто март в чудесна форма babydust7.
Ади, чухте ли, че ида.
Само да ма пусне Форума Rolling Eyes...


# 37
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аз съм с  3 вафли и много мръвка и вода Mr. Green
Ама хич не ми дреме-ядат ли ми се вафли днес-ядат ми се, последните 4дни ядоф ли сладко-нееее, готоа е работата
Хайди дърпай ми ушите smile3534

# 38
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ей, доди бе, тъкмо бях фърлила боба Mr. Green...ади, няма днес да се занимавам с ушодърпане, да ни мъ гледа детитУ,ама от утре почвам.

# 39
  • Мнения: 2 956
Мариетка браво   Hug много добре ти се отразява мишката май , щом и рими прописа тъй успешно  Laughing  Heart Eyes
Тъй сега по ред на номерата...ама докато седна дап иша забрайх кво щях да казвам  ooooh!
Попчееее ти си от мойта партия душа  Hug не си сама дет се вика  Crazy такъв Марко Тотев съм и аз ...като тръгне няма спирка- така една година се разболях от шарка (на дърти години  Laughing ) , след това си счупих крак като слизах от маршрутката, после ръката си строших на вратата на асансьора, и после и операция тежка преживях  Shocked туй за има-няма 8-9 месеца в лето 2001  Joy ама си е смях верно...таз година още не съм открила сезона  Laughing
Ей ЖД ида да знаеш...да дърпам уши  bash що тъй сдаваш фронта ...то бива нали- и аз прегрешавам ,ама айде стига  Naughty
Което ме кара да се похваля днеска  bowuu 1 пакет купила майка ми от любимите ми Фафли и стояха няколко часа отворени на масата- другите си взеха по няколко ,аз даже и 1 път не си гризнах  bowuu и те свършиха естествено  Laughing
Да пристъпя към проверката.
Закуска млечнотричава с малко лен; обяда зелен фасул чорбест с мааалко кисело мляко и вечеря (в 17:00ч.) 2 филиики бонус с малко майонеза и малко шунка  ooooh! зверски бях огладняла  Laughing и съответно няма да вечерям  Simple Smile водата- малко над 3,5л; спорт- 40мин ! Рапорт даден.
По повод другата тема като я видях днеска и аз точно това си помислих , ама викам айде- те са си решили да си я правят- не виждам що не се чустват комфортно тука и кви са тия предубеждения стари-нови, рими- не рими ,ама кво да правим.
Тъй айде стига,че стана длъжко- ще приспивам щерката и после сигурно и себе си  Laughing приятна вечер и лека нощ  Wink

# 40
  • Мнения: 1 369
Ха добра среща   bouquet
За обяда са отчетох своевременно, сега за вечерата - гъбена чорбица 1 паничка и гъбки с масълце. Водата минава 3 л, а и кайвето не спирам  Mr. Green
Айде лека вечер на синкото рицарско съсловие  Hug

# 41
  • Мнения: 2 956
Алююю горната ложа пълна,а никой нищо не казва. На кво прилича туй  smile3516

# 42
  • Мнения: 1 290
Хелоу систърс  Mr. Green Уоззаааааа  smile3560
Идвам си от фитнес,разхвърлях сланина и целулит,ядох мръвка и яйце,пих вода колкот е възможно и три кафета ама с по лъжичка захар Rolling Eyes,не ми беше до горчивини Stop
Инак Пмс-то затихна,чакаме гостите секи момент,гърдите ще ми се спръскат,задържам вода и килцата не мърдат Tired
Хади утре повече   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 1 642
 Joy Добра Вечер Мацки!

Диче ние май сме от една кръвна група  hahaha такива с тежки серии.

Иначе прощъпулници са ми павени два и сега майка ми замисля трети - от няколко години, ама файда няма  ooooh!
Ж-то няма са даваш на желанието да плюскаш  Naughty #Cussing out То и аз съм такава, кат се ядосам или депресирам и ям. За такива като нас храната е вид дрога, като се нахраниш и се чувстваш по-добре, за съжаление го има туй животно пристрастяване към храна. Ама нали се сещаш, че още никой не се е пристрастил към плодове или кис. мляко, а все към сладко и тестено. Трябва да ти кажа, че много трудно се боря с тая дрога и вярно, че понякога поддавам ама ще я водя таз битка докрай.

Днес съм много режимен, направо съм стриктен отвсякъде. Месо, млеко, яйца и салата в добри количества, малко майонеза, абе супер. Вода - повече от три литра, ама колко незнам, спрях да ги броя, направо се упиках  hahaha

Друго искам да споделя и търся помощ. Гони ме бясно ПМС, ама не ми се отразява в ядене, даже хич, обаче ме тресат яко нервите, карам се за всичко и правя от мухата слон. Особено мъжо ми е много черен, просто за всичко е виновен. Ясно ми е, че прекалявам с тръшкането, ма направо не мога да се контролирам. За първи път ми се случва в такива размери - дали щот не ям сладко  newsm78

# 44
  • Мнения: 4 447
За отчета - по режима съм (с повече сол)
Пиле, де да беше мой тоз хотел, ама не. Обаче стигнах до извода, че ми отива да съм собственик bowuu на такова нещо, ще работя по въпроса.
Корема ще ме съсипе, ПМС е май, от време на време е тъй - боли много. Отивам да се свивам на дивана....
Лека нощ от мен!

Общи условия

Активация на акаунт