В седмицата на любовта, време е за втората черта :)

  • 2 075
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 547
Гризката,не е сигурно,че имаш ендометриоза.Тя се доказва с хистологично изследване на материал взет при лапароскопия или операция.На УЗИ доктора може да предположи тази диагноза,но не и да е сигурен.Доктора затова не е бързал да ти каже.Побързай с лапароскопията,защото ако все пак е ендометриоза лекарствата са много скъпи и е най-добре да подадеш документи по програмата на НЗОК.Миналата година спряха тази програма в средата на април,заедно с програмата за инвитрото.

# 46
  • Мнения: 553
Гризката, съжалявам мила  Sad Дано все пак да не се потвърди тази диагноза  Praynig Praynig Praynig

Жабче, стискам палци скоро да подадете документите и да ви одобрят по програмата  Praynig Praynig Praynig

Аз напоследък по-рядко пиша тук, защото при мен няма нщо ново. В момента съм зарязала бебешкия фронт (макар че тайничко все още се надявам на някое чудо  Confused).
От мен приятни почивни дни на всички и дано следващата седмица да има само добри новини тук  Hug  bouquet

# 47
  • Мнения: 740
Сънувам кошмари как трябва да пътувам, а не мога да си стегна багажа и закъснявам  Laughing

Аз този сън поне десетина - петнадесет пъти в живота си съм го сънувала - усещането е наистина ужасно ooooh!
Аз си мислех, че е някаква моя фобия, дефект на психиката ми, но явно се случва и на други... демек повредата не е в моя телевизор Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 512
Здравейте!

Най-напред да ви се похваля, че моята принцеса навърши три годинки на 13-ти, утре ще бъде купона с наборите в Патиланци  Grinning

Вчера ходих до болницата и си взех епикризата. След десетина дни съм на контролен преглед, а след това заедно с мъжа - генетична консултация с проф. Кременски.
Двете със зълва ми после отидохме на пица, ударихме и по един бирчок за настроение.

Приятна събота и неделя и до скоро!

# 49
  • Мнения: 1 143
Шушу, честит рожден ден на малката принцеска! Да е жива и здрава и много щастлива!

Жабче, скачай бързо в кюпа, че те чакат хубавите работи  Simple Smile  ( да не би закъснението в съна да е за документите?  Wink ) Аз също имам повтарящи се сънища, от които ми настръхват косите  Mr. Green

Гризкаfingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Довечера ще ми бият прегнила - всичко ме боли - глава, кръст, яйчници, ама хайде, дано е за добро!

# 50
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Браво Шош успех!
А съня и аз го свързвам с документите  Laughing

# 51
  • Мнения: 1 143
Моят сън пък е за зъбите и като го сънувам, отивам на зъболекар и почти винаги има защо  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт