В седмицата на любовта, време е за втората черта :)

  • 2 067
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 120
Честита любовна седмичка, момичета.
Аз нямам за хвалене. Опитвам се да се измъкна от лапите на една дупка, та ще видим. С две думи черно ми е...ама ще се оправя.
Леичка, прави секс през ден, защото въобще не вярвам в липсата на овулация при теб.
Късметлийска седмичка на всички.

# 16
  • Мнения: 1 143
Мерси,Ники. Започвам да правя списък на ресторантите  Simple Smile Защо да са само 4? Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 381
shoshkata, до 4 дена трябва да настъпи имплантацията, ако ембрионите са обаче 5 дневни Simple Smile

# 18
# 19
  • Мнения: 4 306
shoshkata, стискам всичките палци да направиш хубави яйцеклетки и да стане този път!
Даре,  Hug Hug Hug
Моите генетични ОЩЕ не са готови. Не издържах и издирих точно лекаря, който ги прави. Та сега съм малко по-спокойна в това отношение. Не са загубени, работи се по тях. Доста работа съм им отворила  Laughing Laughing Laughing Като се обадих в генетичната лаборатория и сестрата казва обажда се ... и чувам някой-ааа, аз я познавам! Викам си брей, тоя пък от къде ме познава? А после се сетих, че той човека от молекулярно ниво ме знае чак   Mr. Green.
Аз ще ви помоля за поредното стискане на палци, утре ще ходя на ендокринолог. Трябва да обсъдим причините за моите ниски хормони. По телефона, като се чухме вчера ми стана малко страшно, защото доцентката спомена влизане в болница и ЯМР Sad . Толкова по-страшни неща ни минаха през главите, но все пак ми е притеснено.

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Верка стискам палци  Praynig

Като каза хормони, на мен сега пък Тестостерона ми е на долна граница, това проблем ли е?  Rolling Eyes

Даре кажи душко какво да направим за да помогнем да излезеш от дупката  Heart Eyes  Hug

Аз съм с някакво отвратително главоболие днес.  Tired

# 21
  • Мнения: 4 324
*vera, стискането на палци няма да ти се размине. Имаш много стиснати палци от мен! Даже не знам как да те успокоя ... Ама по-важното сега е да не си поставяш диагнози сама, нали си го знаеш това Wink

Честит Св. Валенти и Трифон Зарезан на всички влюбени и малко загубени Simple Smile Довечера чашката с винце е задължителна. Айде НАЗДРАВЕ Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 324
Жабче, аз доколкото знам лошо е когато тестостерона е повишен, за понижен нищичко не съм чела. А за главоболието пий нещо, че при мен така започна грипът!

Даре надявам се да си се измъкнала от дупката... Днес дупките са строго забранени! Wink

# 23
  • Мнения: 1 143
Верка, здраво стискам палци! Верити е права, не си поставай сама диагнози.

Даре, днес не е време за дупки, поне не черни  Wink (извинете мръсната ми уста, но днес май е позволено  Simple Smile)

Жабче, лекувай таз глава - с червено вино е малко раничко, така че остава св. Валентинска целувка!   love001

НАЗДРАВЕ И ОТ ЛЮБОВ ДА СЕ НАПИЕМ !   newsm24 Two Hearts

# 24
  • Мнения: 1 950
Привет скъпи момичета  bouquet
Честит св. Валентин и Трифон Зарезан Heart Eyes

Много любов, много късмет и много, много червено вино ви пожелавам Grinning  Wine Glass
Аз поизчезнах тези дни защото имах много работа.
Поздравления на момичетата успели да подадат документи в НЗОК Hug
Поздравления на Леа и Голди за хубавия уикенд, нали знаете, че аз като видно миткало, много оценявам оползотворяването на свободното време с подобни пътешествия Laughing
shoshkata, силно стискам палци Hug Praynig
Верко Hug
Жабче и аз не знам какво означава ако е на долна граница, дано не е проблем.
Даре, бързо излизай от дупката Hug

Аз да докладвам за себе си, че се отказах от подаването на документи в НЗОК. Реших, че касата не е дойстойна за да се занимавам с нея Mr. Green. Ще си плащам и това е. Иначе утре съм на преглед, първия след неуспешното ИКСИ и се надявам с доктора да начертаем плана за следващото. Аз мисля да е май месец. Да видим той какво мисли Grinning

Хубав ден и хубава вечер с много вино и любов! Наздраве! Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан, мили момичета!
Пожелавам на всички романтична и незабравима вечер!
На влезлите в дупка - излизане от дупката!
На тези, които им се плаче - пресъхване на сълзите заради добри новини Peace
И въобще на всички успех в начинанията Grinning
P.S. На мен днес още ми се вдигна БТ и Дарето ще излезе права /а и Лали/, че има при мен овулация, но въпросът е, че не знам кога. Дано сме уцелили момента Praynig

# 26
  • Мнения: 2 120
Скъпи момичета, Честит ден на Любовта.
Нека от днес започне сбъдване на мечтите ви, каквито и да са те. Hug
Весел празник.

# 27
  • Мнения: 553
Честит Валентин-Зарезан (на кой каквото празнува  Wink) момичета    newsm51

На тези в дупката - бързо да излизат от нея  Hug Hug Hug

Шошката, стискам палци  фоликулчетата да са много и най-вече резултатът накрая да е  EFP  Praynig Praynig Praynig  На мен док не ми е казвал да лежа, само каза, че трябва да съм спокойна (нещо, което за мен беше най-трудно от всичко  Embarassed).

Лея, много  fingerscrossed за овуто и да го оползотворите  Wink

Аз откакто спрях ходенето по доктори май се чувствам все по-добре. За сега мисля да почивам, пък каквото е писано, ще стане.
Весел празник   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 143
На мен док не ми е казвал да лежа, само каза, че трябва да съм спокойна (нещо, което за мен беше най-трудно от всичко  Embarassed).


Боже, колко е трудно! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 716
Леа, аз залагам на 14-я ден /или 15-я/, независимо от отрицателния тест.

Общи условия

Активация на акаунт