Октомври е бая далече, а в коремчето расте мъничко човече Тема 3

  • 16 007
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 740
Майчин дом също имат спешно. Ако се притесняваш отиди да Шейново по-добре вместо да го мислиш. Пиши после какво е станало.
БлондБери аз не исках да го спирам, но вече два дни не пия. Не съм усетила някаква промяна в състоянието. Вече съм 14+2 (това не помня 15 ли се водеше ...?) спокойно само и не се замисляй много над това. Тялото ти вече знае какво да прави. Прогестерона е много важен, до образуване на плацентата след това и тя помага за опазване на бебето и образува прогестерон.

# 736
  • Мнения: 1 455
На мен ми предстои да спирам прогестерона и много се притеснявам...пия го от самото начало, сега съм в началото на 14-та седмица.

Не се притеснявай. Аз го спрях в 12гс.

# 737
  • Мнения: 582
Как си Maya?

 Прогестерона повечето след 12г с го спират, да.

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
Аз пия още прогестерон но няма как да питам дали е нужно - на последния преглед все още имах проблем и лекарката каза да го продължа. Следващ преглед имам чак на 15 май и ще видим дали ще има промяна.

# 739
  • Мнения: 49
Чакам да мине, Sweety, също повръщах за пръв път от 10 дни. Ти как си?

# 740
  • Мнения: 582
Чакам да мине, Sweety, също повръщах за пръв път от 10 дни. Ти как си?

Ще мине. 🥰
По-добре съм, на моменти е. И цял ден пак ми се гадеше.

Ще допълваме ли другата тема с пол на бебетата? Някои от вас не са писани на 1 страничка с термин също. Simple Smile

# 741
  • Мнения: 49
Sweety 🤗🤗🤗😘 Благодаря ти, много мило звучи “ще мине” от някой друг. Установих, че АГ болница най-добре да се търси, не Пирогов, което за мен е важно да знам като следваща стъпка. Аз харесвам болници, стъпи ли ми крака там и вече съм спокойна.

Също, четох тук доста мнения против газирани напитки, не обърнах много внимание, пия вода. Обаче…сега не ми върви, понякога ми се гади от нея даже, за сметка на това Кока-Кола много добре ми действа 🤔🤦🏼♀ особено, когато ми се гади.

Пол на бебе не знам как разбирате тук толкова рано, май с кръвните тестове, аз ще чуя прогноза около 20та седмица 🤭 Дори си мислех да ги предупредя да не ми казват, но таткото на бебето няма да устиска. Дори като тръгвах към България ме подпита дали нямало да отида тук да проверя 🤣

# 742
  • Мнения: 1 878
В последния ден на 13 г.с. спрях прогестерона като 2 седмици по-рано бях на половин доза, защото нивото ми беше над горна граница и докторът каза да намалявам дозировката на циклогест.
Спешното на Майчин дом бих използвала в София. Налагало ми се е, надявам се да не се наложи отново.

# 743
  • Мнения: 740
Как си Мая? Надявам се да ти и минало и да не се е налагало ходене по болници.
Sweety, бих ти препоръчала в себе си винаги да имаш нещо за хапване, ако наистина и от захарта някоя малка вафла или бонбони (макар че в жегата бонбоните ще са мазаляк)

# 744
  • Мнения: 338
НОВА тема

Заповядайте в новата тема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт