АЛФА - тема 2

  • 30 554
  • 692
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 31 417
Не очаквам аз втори сезон.
Нямат бюджет, махнаха го от праймтайм и го забутаха в тяхна подтелевизия и междувременно спряха рекламите за хазарт.
Чао Алфа, вероятно и сбогом! Няма да ми липсваш.
Спартак ще стане звезда. Бива го момчето и е хубавец.

# 616
  • Мнения: 3 821
ами той сериала започна с това, че ще трябва да се избере един от четиримата. задачата е изпълнена.
през това време какво се е случвало е друга работа. чакам втори сезон.

# 617
  • Мнения: 3 057
Очаквах Мина да покаже графита на Филип и всичко бързо да приключи, а той тръгнал да търси пак друг да му свърши работата.
А Макс стана много търсен. Девата и той ще се нареди на опашката за Ръсин заради сина си. Приключих вече с надеждите за справедливост. Ще чакаме Крис да оглави Интерпол в някой от следващите сезони.

# 618
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 274
Ма какъв е този финал бе 😤? Гледам и не вярвам на ушите си.😂
Значи, даже и във филм,справедливостта не може да възтържествува...
Крис изби сума ти народ, разкри се пред Ръсин и мотива му е ... да спечели конкурса. Ама верно ли? И буквално, като терорист държащ заложници, си постави условието. Ръсин да беше решил да избере Рая и да заложи капан на Крис, който можеше да реши да отстрани конкуренцията.
Рая пък, как не се спъна в този килим? Като взе да напредва времето и избора в конкурса приключи си представих Рая и Филип над снимките под килима. И си викам, айде не го спряха за 6 епизода, откакто се разкри, ама поне втория сезон може да стане. Обаче не... Появи се Кукера. Да вкараме още един психопат и който оцелее.
Новият сезон (ако има) да го кръстят Алфа vs Кукер и те тва е.

# 619
  • Мнения: 4 693
Ама с тази заготовка сценарият за втори сезон си им е вече готов - Ръсин ще си повтори старите реплики, само ще смени Девата с Алфата.

Мина може да продължи да си блее пред графита, а Филип да обикаля по улиците като обезумял.

Баща му и Жана ще присъствят също активно в сюжета, но като призраци.

Рая ще стане порядъчна домакиня и ще народи четири-пет Алфчета.

А целият екип ще се преименува на Алфа и ще преследват Кукери, Таласъми и Самодиви.

# 620
  • Мнения: 4 891
Това беше на сериала. Няма да има втори сезон. Направили са го с такъв завършек от прекалено надценяване. Вярвали са си , че ще избухне жестоко, че ще попилее конкуренцията от Нова. Обаче нъцки. Имаха силни епизоди, но последните няколко серии всичко беше твърде преекспонирано , евтино и сякаш изкопирано от евтин американски сериал.
Кукерът е Лео. Навързах нещата. А тая проста Рая два месеца живее при Кристиян и как пък един път не пусна прахосмукачка и не надигна тъпия килим! Просто парче!

# 621
  • Мнения: 20
Това не беше отворен финал, а направо захванаха новия сезон.
Иван Бърнев и Мария Силвестър имаха повече екранно време в тази серия, отколкото в целия сезон сумарно.
Не ми хареса...

# 622
  • Мнения: 3 821
Адмирации за хората направили този сериал. Като за начало е добре. Видях млади актьори, които се представиха много добре. Видях нещо ново и различно.

# 623
  • Мнения: 9 462
Моля ви. Дано няма втори сезон! Те тук 5 епизода (8-12) не можаха да хванат един психопат, какво остава за нови 12 епизода. Какво ще гледаме, Декстър по български? Мерси.

# 624
  • София
  • Мнения: 46
О, не! Какво гледах тази вечер?! Очаквах финале гранде, а то беше... "финале БОЗАнде", хахах.

Ролите на Рая и на Филип бяха пълно разочарование.
Голяма заявка даде този сериал, но накрая го развалиха. Не ми се иска да го казвам, ама българска му работа... Звучи изтъркано, но си е баш така. А колко яко можеха да се развият нещата.
Пффф, и аз нямам големи надежди за втори сезон. И ако все пак съобщят, че ще има, ще си помисля дали искам да гледам....

Евала на Спартак Панталеев в ролята на Крис Алексиев - Алфа. Изключителен млад актьор!

# 625
  • Мнения: 78
Не могат българските сценаристи да направят финал като хората и това си е!

# 626
  • Мнения: 424
Аз явно не ги навързвам още, много бързо се разви накрая. Ако някой му се обяснява, защо Лео?
А Крис всъщност каза на Рая, че ще дойде още 1 човек освен Филип, знаел е.

# 627
  • Мнения: 9 188
Абсолютен хорър, а не крими сериал. Малко един вилнеещ убиец ами прибавиха и още един. И съвсем в сферата на фантасмагориите, сериен убиец ще стане и шеф на Интерпол сигурно. Казах ви още в началото прекалени надежди възлагахте.
Страхливи излязоха и Мина и Филип. А той пък и няма какви да губи, но май не искаше да си цапа ръцете. Вездесъщият Крис надхитри всички. Много нереални неща, много. Май и няма да си причиня друг сезон.В крайна сметка този диктофон изобщо стигна ли до този шефа
на отдела?
Браво на Спартак, желая още страхотни роли!

# 628
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 274
Иначе браво на актьорите за играта.
И аз не схващам защо Лео да е Кукера? И той ли подобно на Крис се е "внедрил" в обкръжението на Ръсин, че и жена му е взел? 🤣🤣🤣

# 629
  • Мнения: 4 891
Лео , реално почти винаги е много близо или на крачка от случващите се престъпления. Ако върнете назад при човека с кукерската маска може да забележите , че човекът в гръб много прилича на него. Жилището , от което се обади на Лео и му каза , че заминава за Родопите и няма да го има и няма да има обхват много приличаше на това, от което Кукера гледаше.
Начинът , по който се държеше Лео с Макс в болницата беше изключително странен. Престорен. Забележете как обърна внимание на отношенията между Рая и Крис. Начинът, по който разговаряше с последната жертва на Кукера, онзи Янев...Натърти му , че трябва да се срещне или запознае с Ръсин.
Отделно Лео беше в бърлогата на Марио Ланев и после сякаш се изпари. Къде отиде? Според мен е бил там и видял и чул всичко. Дебнел е. Сега дебне Крис и ще си играе с него, както той си игра с Ръсин.

Общи условия

Активация на акаунт