как принуждавате мъж ви да "стане на вашата"

  • 4 097
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
Пу-пу...има още мъже за червената книга и жени-късметлийки, винаги съм го знаела. Grinning

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Казвам, повтарям и ако се наложи да потретя мноооого лошо гледам, та не се налага да потретвам често  Mr. Green...

# 17
  • Мнения: 3 674
Случвало се е преди и при мен,макар и много рядко.Например го помолих един ден той да смени водата в аквариума на златните ни рибки  и на водната ни костенурка Кали.Аз правя това по принцип.
Наложи ми се оба4е  да замина по работа за 3 дена,и казах преди да тръгна да не забрави...тои каза че сега  е уморен,и че"утре" ще  смени водата. Аз се върнах и така водата не беше сменена...
....еее викам си ,добрееее NaughtyПонеже не беше ме виждал 3 дена на същеатата вечер след като си доидох имаше атака за "кекс" аз казах че сам "уморена" и утре ще има"кекс"   Sunglasses
 И така го мотах доста...после той разбра за какво става въпрос. Mr. Green
Скоро не се е случвало да отказва нещо като го помоля,понеже знае какво ще следва.  Wink При мен поне този принцип действа,незнам за другите... newsm78

не си късам нервите...не го и принуждавм,само  гo "наказвам"  като го лиша от това което той наи-много обича.Нека се нау4и. Wink

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 22:07 от roza66

# 18
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
При мен ниЩо не помага,даже боклука неЩе да хвърля а минава всеки ден покрай кофите....

# 19
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами той трудно ми отказва, може би единственото което би ми отказал е 2-ро дете.  Twisted Evil Но аз съм упорита като искам нещо, достатъчно е само да му кажа, че го искам и ако не захапе от 1 път, да му го повтарям няколко пъти и го получавам.   Grinning Имам затруднения само с лягането по едно и също време, той иска да остане да поработи нощем, пък аз не искам да си лягам сама, и той като се дърпа много, слагам нещо секси за лягане и е готов. Абе по принцип му е трудно да ми отказва и си го знае. Та нямам проблем.

# 20
  • Мнения: 4 629
Кто искам да свърши нещо така му го казвам, че да му стане ясно да го свърши сега. Ако виждам, че е уморен не го карам да прави каквото и да било  Grinning

# 21
  • Мнения: 125
 Joyаз успях да го накарам да хвърля боклука като го оставям ама точно пред вратата,така че да не може да излезе без да го помести.Та така го хвърля,обаче ако не е пред вратата се трупа със седмици #Crazy

# 22
  • Мнения: 494
Е,аз трябва да похваля моя мъж,не ми се налага да мърморя,много е изпълнителен,един път е достатъчно да му кажа и да ми свърши работа.Пу-пу, да не му уроки.

Туй да не е моя? Wink

# 23
  • Мнения: 14 654
пфу, като се заоплаквате, какво като не вършат разни малки задачки- дреболия, обикновено нещо ще каже карлсон
аз не мога да настоявам един уморен човек да залепи 2 плочки и да сложи вратичка на гардероба
това са глупости, заради които не си заслужава човек да си разваля настроението, пък и това на околните
а заради една крушка примерно, не бих се лишила от секс...
и още нещо- това, че един мъж го мързи да върши някаква къщна работа не означава непременно, че е безотговорен или че е нехранимайко

# 24
  • Мнения: 3 674
пфу, като се заоплаквате, какво като не вършат разни малки задачки- дреболия, обикновено нещо ще каже карлсон
аз не мога да настоявам един уморен човек да залепи 2 плочки и да сложи вратичка на гардероба
това са глупости, заради които не си заслужава човек да си разваля настроението, пък и това на околните
а заради една крушка примерно, не бих се лишила от секс...
и още нещо- това, че един мъж го мързи да върши някаква къщна работа не означава непременно, че е безотговорен или че е нехранимайко

Е ако е един-два пъти  е уморен,да права си.Но авторката пише че неиният е постоянно уморен...тук вече има разлика.Такъв  си заслужава да се "накаже" за да не се "уморява" толкова 4есто......А тя не е ли уморена,да готви,пeре,дa чисти,а и на работа да ходи....ееее не става.  Naughty
Става въпрос "уморяването" да не му е синдром...направо го пенсионирвам такъв... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 14 654
и аз за хроничната умора говорех  Simple Smile
прощавам с леко сърце, но и на мен не ми мрънкат ако не напазарувам и не сготвя или пък ако има мръсни съдове в мивката

# 26
  • Мнения: 4 380
пфу, като се заоплаквате, какво като не вършат разни малки задачки- дреболия, обикновено нещо ще каже карлсон
аз не мога да настоявам един уморен човек да залепи 2 плочки и да сложи вратичка на гардероба
това са глупости, заради които не си заслужава човек да си разваля настроението, пък и това на околните
а заради една крушка примерно, не бих се лишила от секс...
и още нещо- това, че един мъж го мързи да върши някаква къщна работа не означава непременно, че е безотговорен или че е нехранимайко

 Joy Joy Неее, мързел от класа и баровец с безплатна слугиня. Joy

Ти твоя го държиш заради секса без никакви отговорности в дома? Laughing По-добре с любовник, не мислиш ли? Поне няма да му переш мръсните чорапи.

# 27
  • Мнения: 3 674
и аз за хроничната умора говорех  Simple Smile
прощавам с леко сърце, но и на мен не ми мрънкат ако не напазарувам и не сготвя или пък ако има мръсни съдове в мивката


И моя не е от мрънкащите...Слава Богу.Ииначе ако беше шях да го сменя с нов дето не мрънка..(шегувам се:з))
А пък как хубаво готви...и то с мерак. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 14 654
ксения, сега прочетох какво си написала, явно ти се възприемаш като слугиня на мъжа си, затова си толкова крайна...
никак не одобрявам да се възлагат "отговорности" в дома, прости, но една кука  не е отговорност, както и манджата не е ... или чорапите, макар че едва ли някой пере чорапи в днешни дни
за мен е важно спокойствието и не обичам да си го развалям с разни неважни неща , но пък има хора, за които късането на нерви е приоритет както добре се вижда  Wink

# 29
  • Мнения: 3 576
Когато трябва да се свърши нещо належащо вкъщи му казвам, повтарям, потретвам, викане, скандал, отказване на секс.... пак скандал - и така докато направи каквото трябва  Joy

Общи условия

Активация на акаунт